Ana Menü

hakan arıkan-rüştü reçber

Başlatan mr.eagle, Mayıs 23, 2008, 17:07:32

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Akışına bırakında güLüm.
KaLeciLer yüzünden kaç puan kaybettik baksana bi..
Bölünür senin için uykular!

carlito1903

Bence bu sezon kaleci hatasından kaybettiğimiz maç sayısı bir elin parmaklarını geçmez...

mr.eagle

getirelim güvenilir bi kaleci o hata yapsın eyvallah ama ben eyvah topu sektircek eyvah hata yapcak diye maç izlemek istemiyorum cordoba da çok hata yaptı ama sağlam olduğunu hepimiz biliyoduk o güveni veriyodu kimse kaleci aramıyodu. puan kayıplarını geçtim liverpool maçında en az 4 topu sektirdi en az 4 golü kendi hatasından yedi ve o günün rezilliğini unutamıcaz malesef
seninle ağladık senle güldük biz sevdamız ugruna canlar verdik biz siyahın zindan olsun beyaz aydınlık herkese nasip olmaz BEŞİKTAŞ'LILIK

carsi52

Alıntı yapılan: carlito1903 - Mayıs 24, 2008, 14:00:48
Bence bu sezon kaleci hatasından kaybettiğimiz maç sayısı bir elin parmaklarını geçmez...

bir eLin parmakLarı kadar geçmez ama o kaybettiğimiz maçLardan 1 tanesinden 1 puan aLsaydık şuan 2.ydik şampiyonLar ligine gidicektik...
Bölünür senin için uykular!

carlito1903

@mr.eagle

Liverpool maçında rakip oyunculara faul yapmamak onları durdurmamak için birbiriyle yarışan maçı sadece 1 sarı kartla tamamlayan futbolcular suçsuz, kaleci suçlu yani pesss...

@Kaan

Öyle düşünürsen ben sana defans oyuncuları yüzünden kaçan maçlara bak derim, kaleciler yüzünden kaçan maçlardan çok çok daha fazla...

mr.eagle

futbolcular suçlu demiyorum ama futbolcuların suçlu olması kaleciyi haklı çıkarmaz hakan o maçta 4 tane tutması gereken topu sektirdi ve gol yediik yani bireysel olarak 4 hatalı gol yedi ve bu 25 yaşında bir kaleci neden genç diyoruz şans verilmesi gerekir diyoruz. alalım 18 yaşında bi kaleci çıkaralım attila özmeni oynatalım o hata yapsın hakan bişeyler öğrenecek gelişecek yaşı çoktan geçti ve çok yetersiz onun yerine paftan bi kalecinin oynaması çok daha mantıklı
seninle ağladık senle güldük biz sevdamız ugruna canlar verdik biz siyahın zindan olsun beyaz aydınlık herkese nasip olmaz BEŞİKTAŞ'LILIK

akbaba71

Bu sene büyük ihtimalle kaleci transferi olmayacak.
Yabancı kaleci zaten imkansız kontenjandan dolayı.
Genel olarak Rüştüden yana sıkıntı yok ama Hakan beğenilmiyor yorumlardan anladığım kadarıyla.
Bonservisi olmayan Serdar Kulbige için neler düşünüyorsunuz ?
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

mr.eagle

rüştü çok iyi bi kaleci ama yaşlanıyo sanırım yavaşladı ağırlaştı bilmiyorum. ama serdar gibi bi kaleci alacaksak hiçgerek yok rüştünün ölüsü yeter ona. şu an türkiyede bize yetecek bi kaleci yok bence bi son 1 yıldır ki müthiş performansıyla volkan demirel var onunda takımı karakteri ortada bize hiç yakışmaz

carlito1903

Rüştü'yü yaşlandı diye istemiyorsunuz ama Manchester United ŞL şampiyonu olurken kaleyi kime emanet ettiğine bi bakın ve kaç yaşında olduğuna, bence Rüştü bi kaleci için çok iyi bi yaşta....

mr.eagle

yaşı için demedim rüştüde bi düşüş var eskisi gibi değil van der sar hala çok çevik ama rüştü eski gücünde değil eskisi kadar çevik değil bence ağırlaştı yanılıyo muyum arkadaşlar?

akbaba71

Ben Rüştüye güveniyorum ama Hakana güvenemiyorum.
Bu sezon 2 kalecimizin birden sakat olduğu zamanlar oldu.
Rüştünün yanına imkan olursa iyi bir yerli alınmalı ama alınmazsada sorun olmaz.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

mr.eagle

ben de hakanın gönderilmesinden yanayım dediğin gibi en azından rüştüye güvenip arkasına sağlam bi yedek almaılıyız ama yönetim teknik kadro yeterli görüyo ki hiç bi çalışma bi haber yok bu konuda

oruç34

bence biz biraz basının dolduruşuna geliyoruz çünkü rüştü geldiğinde basın hep kötü şeyler yazdı fener kovdu kartal aldı falan mesela hakan istanbul daki liver maçında bikaç net pozisyonu kurtardı sonrası gün başlık şöyleydi '84 değil 1 numara' ama ingiltere de ki maçtan sonra aynı gazete böyle kaleci mi olur falan kaleciyi yerden yere vurdu anlatmak istediğim maalesef beşiktaş lıların çoğu takımımızı gazeteden takip eder ve onlara göre medya iyi derse iyidir kötü derse kötüdür bence hakan iyi bir yedek rüştü de iyi kalecidir artık rüştü 1 sene daha oynar bırakır ve ayriyetten de bu sene murat şahin geri dönüyor antep te kiralıkdı hatırlarsanız

metin16

kaleci bencede lazım bu takıma  tamam kalecilerimiz var ama  güven vermiyorlar
sensiz geçen günlerin......

keskinli

Alıntı yapılan: akbaba71 - Mayıs 24, 2008, 14:22:49

Bonservisi olmayan Serdar Kulbige için neler düşünüyorsunuz ?

ben cok begeniyorum serdari
ama su anda 3.kaleci gereksiz,hakan gönderilebilse gelmesini isterim serdarin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin