Ana Menü

Potada Avrupa’nın En Başarılı Türk Takımıyız

Başlatan mattias_nouma, Mayıs 21, 2008, 14:49:35

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mattias_nouma

Potada Avrupa'nın En Başarılı Türk Takımıyız
21.05.2008 14:30

Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımımız, lig ve Avrupa kupalarındaki performansına göre Avrupa'nın ilk 100 takımı sıralamasında en başarılı Türk takımı oldu. 
www.eurobasket.com sitesinin 2007-2008 sezonu değerlendirmesine göre Avrupa'nın en başarılı basketbol takımları arasına 7 Türk takımı girdi. Siyah-Beyazlılarımız, 82 puanla 13. sıraya yerleşerek Türk takımları içinde zirvede yer aldı. Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımımız'ı 19. sırada Efes Pilsen, 25. sırada Fenerbahçe, 27. sırada Türk Telekom, 33. sırada Galatasaray Cafe Crown, 58. sırada Antalya Büyükşehir Bld. ve 83. sırada da Karşıyaka izledi.

Sıralama takımların lig ve Avrupa Kupaları'nda gösterdikleri performansları, son 5 haftalık maç sonuçları ve play off karşılaşmalarında elde ettikleri derecelere göre yapıldı.

bunu hakettik die düşünüyorum.bide şampiyonluk yakışır bize bu sene.
CehenNeMDe AteŞinLe Kavur Bizi BeŞikTaş

KeePSaKe

şu gs yide uleb cupta eleyip final oynasaydık ilk 10 a gireceğimizi düşünüyorum ama önemsemedik buda bize pahalıya mal oldu
Since 1903

Brestgerfich

gruptan namuğlup çıkmamızın etkisi çok büyük bunda ama keşke gsyi de eleseydik :S
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

saldır beşiktaş

çok kötü oynamıştık o maçta ona rağmen son saniye basketiyle yenildik
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ilhan mansız_melis

e yanii :)
gs maçında kötü oynadık öne geçtik sonra saniye basketi ile yenildik olacak iş değil :(
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eRe

en ıyıyızde noluyo ?
uleb cupta gs bızden daha basarılı oldu
lıgte telekomla fener bızden daha basarılı oldu
bu ıstatıstıkler gecıcı oluyor
sadece kazanılan kupalar ve basarılar tarıhte kalıyor !!!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

gözzde_bjk

Her ne kadar Uleb'de gsye elensek de yıllardır kimsenin yapamadığı bir şeyi yapıp 10 da 10la tarihe geçtik.Keşke sonunuda getirebilseydik ama bu başarı bile birileri bizimle paylaşana kadar anılmamıza yeter.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!