Ana Menü

Geleceğimiz Sağlam Ellerde

Başlatan Kralkartal21, Mayıs 21, 2008, 11:07:16

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eyup1903

Alıntı yapılan: keskinli - Mayıs 24, 2008, 00:43:08
Alıntı yapılan: eyup1903 - Mayıs 23, 2008, 21:07:35
Alıntı yapılan: onaT - Mayıs 22, 2008, 23:51:39
serdar özkan, aydın, batuhan, kaş, ali k., emir, kenan... başka varmı

şimdiye kadar gelen hangi hoca bu kadar genci kadroya alıp oynattı kim ne derse desin ertuğrul hoca çok iyi işler yapıyor 5 yıl sonra bizi en çok şampiyonluğa yaklaştıran oydu
yapma eyüp,sampiyonluga ne zaman yaklastikki?
ayrica sizin genc oyuncular dedikleriniz coktan 20 yasini gecmis
klas oyuncular 20 yasinda dünya yildizi oluyor,takim sirtliyor
nihattan sonra altyapidan 1 tane bile klas oyuncu cikaramadik,simdikler hep vasat

son 5 yılda bizi lider yapan bi hoca söyle eyvallah derim

batuhan 17 yaşında 

ali kuçik17 yaşında

emir 17 yaşında

17 yaşında beşiktaş formasını bi oyuncuya vermek büyük cesaret

keskinli

bu saydigin isimlerin kaci kac dakika oynadi?oynadigi dakikalar ise mecburiyettendi
ara sira batuhani aliyordu kurtarici olarak,baska bi forvet cikararak
dogru son zamanlarda lider olamiyorduk ama sampiyonluga daha yakin oldugumuz zamanlar oldu
oynadigimiz oyunla hic yaklasamadik sampiyonluga bu sezon
bende isterim ertugrul hoca basarili olsun ama ben ümidi kestim ondanda yönetimdende.
insaallah ben yanilirimda seneye bu konuyu bana gösterirsin gördünmü diye :)
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

eyup1903

17 yaş demek daha reşit olmamış çocuk demek bu çocuklarda sergen gibi bi yetenek yok ki direk ilk 11 de oynat

bu kadarını bile ne delbosque ne rıza çalımbay ne lucescu ne de tigana yapmıştır

lucescu hariç öteki hocalarda ise ilk 10 haftada lige havlu attık

keskinli

eyüp futbolun devri degisti artik
klasin varsa 17 yasindada oynarsin besiktasta
klasin yoksa ömür boyu göremezsin besiktas formasini
benim demek istedigim ismi gecen genclerimizin besiktasta oynayacak kapasitede olmamalari

eyup1903

batuhan ali kuçik emir vs bunlar kesinlikle iyi bi eğitim alırlarsa bizi yıllarca sürüklerler

altyapıdan enson çıkan serdar özkan ayarında avrupadan bana bi topçu getir ne kadara patlar

helal olsun sana ertuğrul hoca

keskinli

serdar özkani ertugrul hoca yetistirmedi
baska hocada olsa serdar kadrodaydi
neyse konuyu uzatmayalim yoksa sabaha kadar yazariz :)

eyup1903

carsi52

Sezon başındada sağLam geLiyoruz demiştik.
Bölünür senin için uykular!

mr.eagle

ben paftan 9 oyuncu göremedim hiç nedense. sol bek bülenti göremedik hiç onun yerine kanser eden ibrahim üzülmezi izledik tüm sezon
seninle ağladık senle güldük biz sevdamız ugruna canlar verdik biz siyahın zindan olsun beyaz aydınlık herkese nasip olmaz BEŞİKTAŞ'LILIK

oruç34

şu aydın ı temelli kadroya monte etse adam aynı dediğiniz gibi 20 yaşında takımı sırtlayacak yıldız oyuncu olacak ama bizimkiler onun yerine sol kanada yunanlıların bayram yaparak yolladığı adamı alıyor koy tello yu beke adam zaten 1,5 sene lizbon da orda oynamış önünede aydın ı koy bir de genç bir yedek al olsun bitsin

naanreelburn

altyapı çalışıor dıosunuz aydını altyapımı çıkardı ibrahim kaşı altyapımı çıkardı adamlar transfer edildi geldi.altyapı uyuyor çok merak eden varsa yakında elemeler var daha elemelerde dağıtılan beşiktaş formalarını bile giymıor kımse gidin seyredin kimler nasıl seçiliıor