Ana Menü

Delgado ve Nobre'ye Teklif Üstüne Teklif

Başlatan Kralkartal21, Mayıs 21, 2008, 11:04:19

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Delgado satılınca baska oyuncu yokmu bu Dünyada anlamıyorum

Demekki birazda oynasa...
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

yns.mr

Alıntı yapılan: KRaL'KaRTaL - Mayıs 23, 2008, 14:20:58
Delgado kim arsenalda oynamak kim,
yani yeminle gülerim ben bu habere...

Delgado ve Arsenal :D

adam Besiktasta adam gbii oynayamiyor,
kim isterse hemen satsinlar... bir is yaptigi yok
1 mac oynayip 15 mac yatan bir adam..

Herkes delgadoyu övüyor ama ben sana katılıyorum.Bence kendini geliştiremiyor.

RCA

delgadoyu övüyorlar neden övüyorlar kendi ekseninde iki üç bilek hareketi yapıyor direk TANGOCU delgado diyorlar..yapmayın ya biraz dikine gitsin orta sahayı dikine gecsin..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Delirdik

DeLgadonun bize maddi küLfeti oLmadığından dursun arkadaş işte
kime ne zararı var :)

nobre ise gidebiLir izin verdim ben.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

RCA

benim demek istediğim eğer ona 10 numara diyorlarsa ki şahet değil yanına bitane daha 10 numara tarzında bi youncu alsınlar demirörenden çıksın o para da..:)
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

gözzde_bjk

Delgado'ya 2 talip!

Beşiktaş'ın Arjantinli yıldızı Delgado'ya İngiltere'den Arsenal'dan sonra İspanya'dan Atletico Madrid'in talip olduğu ileri sürüldü.

ligtv.com.tr
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

saldır beşiktaş

arkadaşlar ben delgadoyu menajerlikte 16 milyon avro'ya schakale'ye sattım o paraylada gittim klasnıc'le bordonu aldım nası iyi satış demi çeşke gerçektede bu kadar para verseler delgadoya
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Anarchy*

Delgado'ya çok iyi bi' tekLif geLmediği sürece kesinLikLe veriLmemeLi.

erasca

Delgado da 7 milyon paund yapıosa bende en az 2 milyon pound yapıomdur demek ki :)

alper_1903

giderse ispanyaya gitsin ama bu sene ihtiyacimiz var

UEFA da gruptan cikariz ve delgado büyük rol oynar
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

KeePSaKe

valla Delgado dan geldiği günden bu yana patlama bekliyorum ama yapamadı.
Since 1903

ferdikoclu

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mayıs 21, 2008, 19:12:12
Arsenalin Delgadoya 7 milyon pound vermesi sanırım başka gezengerlerde bile hayretle karşılanacaktır..

Basın haber bulamıyor Delgado 7 milyon pound :)

15 milyon dolar   ;D

Kardeş sen onu sırtında taşı bende 2.nizi sırtıma alıcam o fiyatı verirlerse..
Bu parayı versinler Havaalanına kdar sırtımda bven taşırım Delgadayu
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

saldır beşiktaş

ertuğrul sağlam dün bi açıklama yapmış kimsyi göndrermiyoruz diye bu konuda
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

saldır beşiktaş

Beşiktaş Yönetimi, Delgado'ya yeni bir sözleşme teklif etmeye hazırlanıyor.
28.5.2008

Yönetim, sponsor firma Ülker'in tüm haklarını Beşiktaş'a devrettiği Matias Delgado'ya yeni teklif sunmaya hazırlanıyor. Ülker Grubu, Arjantinli oyuncunun 5 milyon Euro'luk maliyetini karşılamış ve satışından bu rakamın üstünde gelir edilmesi halinde kulübe bırakacağını sözleşmeye koydurmuştu. Ancak grup daha sonra, ödediği 5 milyon Euro'luk bölümden de vazgeçip tüm hakları kulübe devretti. Bunun üzerine Siyah-Beyazlılar, önümüzdeki sezon sözleşmesi bitecek olan Delgado'ya İstanbul'a dönüşünde yeni sözleşme önerecek. Arjantinli bu teklifi kabul etmezse önümüzdeki yıl bedelsiz kalmaması için hemen satış listesine konulacak. Ancak Delgado ile yapılan ön görüşmede yeni sözleşmeye onay verdiği, fakat sürenin 2 yılla sınırlı tutulmasını istediği belirtildi.

Delgado 2007-08'de ne yaptı?

Maç Dakika Gol Asist Sarı Kırmızı
29 2183      8     6     2