Ana Menü

B Gençlerimiz Şampiyon

Başlatan akbaba71, Mayıs 20, 2008, 10:26:21

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

tebrikler genç takımımıza başarılar size
Since 1903

saldır beşiktaş

bravo inşallah kupayı alıcaz
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ilhan mansız_melis

Altay'ı da 5-1 yendik ve finaldeyiz helal olsun size
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

akbaba71

Coca-Cola (B) Gençler Türkiye Futbol Birinciliği'nin finalinde Bucaspor'u 4-2 yenen Beşiktaş, şampiyon oldu.

Vefa Stadı'nda yapılan final maçında Beşiktaş'ın gollerini 45 ve 74. dakikalarda Ali Kuçik, 53. dakikada Saim Çelik ve 70. dakikada Sezer Özmen atarken, Bucaspor'un golleri ise 51. dakikada Mert Özcanlar ve 60. dakikada Melih Vardar'dan geldi.

Final maçının ardından düzenlenen törenle takımlara madalya ve kupaları verildi. Beşiktaş'a şampiyonluk kupası ve madalyalarını Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Düşmez verirken, ikinci olan Bucaspor ise ödüllerini Coca-Cola Pazarlama Müdürü Levent Soygör'ün elinden aldı.

Bu turnuvada üst üste 3. kez şampiyonluğa ulaşan siyah-beyazlılar, kupa töreninin ardından sevinç gösterilerinde bulundu.

Final maçından önce Altay ile Kayserispor takımları arasında yapılan üçüncülük karşılaşmasını ise Kayserispor 4-3 kazandı.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

gözzde_bjk

Senenin ilk ve tek kupası için onlara çok teşekkürler.İlerleyen yıllarda daha güzel yerlede olmaları dileğiyle...
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

akbaba71

Üst üste 3. kez aynı kupayı kazanmanın mutluluğunu yaşayan Siyah-Beyazlılarımız'ın gollerinden ikisini Ali Kuçik, diğerlerini de Sayim Çelik ve Sezer Özmen kaydetti. Alt Yapı'dan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Halim Aydın, B Gençlerimiz'in 3 yıl üst üste şampiyon olmasının mutluluğunu yaşadıklarını ve Beşiktaş'ın geleceğinin emin ellerde olduğunu söyledi.

3 yıl üst üste büyük başarı.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

saldır beşiktaş

helal olsun be bütün beşiktaş kulübünün 1 sezon içinde yapamadığını yaptılar bravo :alkis
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

KeePSaKe

inşallah ilerdede Beşiktaşımıza şampiyonluk yaşatırsınız tebrikler !

:bjk  :bjk  :bjk  :bjk  :bjk 
Since 1903

BerkAy1903

Şampiyøn ßeşikAş'm Ne İstersen İste ßenden..........
19o3

keskinli

helal olsun sizlere be genc kartallar
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Adriano

Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..