Ana Menü

bir skandal daha ( inadına demirören)

Başlatan ismailcem, Mayıs 17, 2008, 11:50:11

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ismailcem

GSGM bizi icraya vermesinin üstünden cok zaman gecmeden ikinci bir skandal

Beşiktaş'ta Fulya Projesi için 6. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde açılan davanın kabul edilmesi ve ilk duruşmanın haziran ayında yapılacağının kesinleşmesinin ardından mahkemeye sunulan evraklarda ilginç bilgiler ortaya çıktı

Aşçıoğlu firmasının kiralama bedeli için verdiği fiyat ile kiraladığı bedel arasında yüzde yüze varan farklar bulunuyor. Firmanın Beşiktaş'tan metrekaresini 17 dolara aldığı yerleri 35 dolara kiraladığı öğrenildi. Aynı şekilde binaların altındaki alışveriş noktalarını da Beşiktaş'ın kiralama bedeliyle Aşçıoğlu'nun kiralama bedeli arasında yüzde 200'e yakın bir fark olduğu da kaydedildi.

besiktasımızı ne hale getirdiniz yazıklar olsun sizede aday yok diye besiktasımızı bu hale gelmesine ses cıkarmayan istifa diye bagırana el kol haraketi yapan, baskanı basarılı bulup yöneticilerini basarısız bulanlara bu eser sizin  hayırlı ugurlu olsun herkese !!! siz onların kim oldugunu cok ama cok iyi biliyorsunuz gömün bakalım kafanızı kuma ama kral cıplak abiler kral cıplakk...

akbaba71

'Fulya Projesi' açıklaması!
Beşiktaş Kulübü, Fulya Projesi konusunda basında çıkan haberlerle ilgili açıklamada bulundu.

Siyah-beyazlı kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, ''Kulübümüzün başarı ile yönettiği Fulya Projesi ile ilgili, kira akdi yapıldığı halde gizlendiği, kulüp zararına kira akdi yapıldığı, Beşiktaş genel kurulunda bu durumun delegelerden gizlendiği, bu sebeple açılan genel kurulun iptali davasının da sonuçlandığı ve genel kurul kararının iptal edildiği şeklinde, tümü ile gerçek dışı bir haber yapılmıştır'' denilerek, ''Beşiktaş Kulübü yönetimi şeffaf bir yönetim anlayışı ile hareket etmektedir'' ifadesine yer verildi.

Her şeyin kayıtlarda sabit olduğu vurgulanan açıklamada, şu görüşlere yer verildi:

''Hiç kimseden hiçbir bilgi, hiçbir zaman gizlenmemiştir. Haksız olarak açılan genel kurul iptal davasına verdiğimiz gerçekleri anlatan cevaplar ve sunulan deliller karşısında paniğe kapılan davacıların, muhtemelen yönlendirmesi ile kamuoyunda, yalan yanlış haberler ile yönetimimiz yıpratılmak istenmektedir. Yönetimimiz, buna asla meydan vermeyecektir. Beşiktaş'a olan hizmet aşkımızı hiçbir yalan, gerçek dışı, iftira eseri olan haber ve asılsız davalar engelleyemeyecektir. Bu şekilde, hukuka aykırı yöntemleri kullanan, asılsız dava açarak kulübün manevi şahsiyetine ve yöneticilerin onurlarına tecavüzde bulunanlara karşı manevi tazminat haklarımız ile kulübün uğradığı ve uğrayacağı zararlara yönelik maddi tazminat haklarımızı saklı tuttuğumuzu, gerçek dışı haber yapanlar ile derdest olan bir dava hakkında mahkemeyi etkilemeye yönelik haber yapanlar hakkında ceza şikayeti dahil, yasal haklarımızı sonuna kadar kullanmakta kararlı olduğumuzu ve bunu yönetim olarak değerlendireceğimizi, kamuoyunun bilgi ve takdirlerine sunmak isteriz.''

Fulya Projesi'nin başarıyla yürütüldüğü kaydedilen açıklamada, ayrıca ''Bu yerler ile ilgili olarak, yapımcı firma ile kira akdi imzalanmıştır. Bu kira akdinin her halükarda 01.01.2009 tarihinde bedelinin ödenmeye başlayacağında mutabık kalınmıştır. Bu durum, kayıtlarımız ile sabittir. Ayrıca, bu gerçek, genel kurul öncesi bastırılan ve bütün delegelere dağıtılan faaliyet raporunda da açıkça en ince ayrıntılarına kadar ifade edilmiş, yer bulmuştur. Bu durum hiçbir zaman gizlenmediği gibi, açılan dava dilekçesine verilen cevapta da ayrıca tarafımızdan bir kez daha mahkemeye, delillerimiz ile birlikte beyan edilmiştir'' görüşlerine yer verildi.

Konuyla ilgili süren dava konusunda İstanbul 6. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde ilk duruşmaya girildiği kaydedilen açıklamada, ''Cevaplarımız ve delillerimiz sunulmuştur. Davacı yan, bu delillerimizi incelemek üzere süre talep etmiş ve bu nedenle duruşma 19 Haziran 2008 tarihine ertelenmiştir'' denildi.

17.05.2008   

Kaynak : AA
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

ismailcem

akbaba ben konu acıyorum sen klübün yazısını arkadan koyuyorsun desene ben daha cok konu sende klübün acıklamalarını koyacaksın :)

akbaba71

yanlış anlama senle alakası yok :)
yönetimide sevmem ama basında cıkan her habere inanıp yönetime sallanmasından hoşlanmıyorum mümkün olduğunca yönetimin acıklamasını koyuyorum konu acılınca yorum yapacak insanlar ondan sonra yorum yapsın..
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

gürol

ya 24 kat olmasına ve &65 inin bizim olmasını ama sonradan 36 kat a çıkartılıp 12 kattan ki tek bina değil (sanırım 3 civarı bina) %65 hakkımızdan feragat eden zihniyete ne demeli.yarı yarıya kayıp.
ahh serdar bilgili ahh nerelerdesin.gel kurtar bizi bu başkandan..
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

Bircan*

vatan gazetesi.. normal karsılamak gerek
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

AsA

Alıntı yapılan: gürol

Serdar biLgiLi'mi kurtaracak bizi.. Aman demiroren iLe devam edeLim onun geLmesindense daha iyidir..

carlito1903

Bence her gördüğünüz habere inanmayın doğruluk payı nedir bi öğrenin önce, basının uydurmaları olabilir bunlar bizi yıpratmak için...

gürol

Alıntı yapılan: AsA - Mayıs 17, 2008, 20:35:19

Serdar biLgiLi'mi kurtaracak bizi.. Aman demiroren iLe devam edeLim onun geLmesindense daha iyidir..
bence bilgili duruşuyla karizmasıyla yönetimiyle bindiği arabasına (jaguar) kadar karizma bi yöneticiydi.kim noumanın gönderilmesi gibi bi kararı alabilirdi bilgili ve sebadan başka...
ayrıca bilgilinin fulya projesini yapsaydı demirören beşiktaş senede 13 değil 40 milyon kazanacaktı senede.
senin fikrine de saygılıyım ama bence bilgili harika bi yöneticiydi.

yenerr17

bi de futbol'un F'sini bilseydi iyi olurdu.

gürol

AsA

bence bilgili duruşuyla karizmasıyla yönetimiyle bindiği arabasına (jaguar) kadar karizma bi yöneticiydi.kim noumanın gönderilmesi gibi bi kararı alabilirdi bilgili ve sebadan başka...

Karizma iLe bu takim yonetme arasindaki bag nedir.? DegiL Jaguar isterse HeLikopter iLe gezsin durmadan Beni Takima katikisi iLgiLendirir.. Arastir bakaLim Bizim BiLgiLi zamaninda giden sampionLugumuzu neden nasiL gitmis.? Nouma'yi gonderdi cok mu iyi oLdu..? Bitek stad yapma projesi iLe bu isLer yureyecek oLsa gecireLim bi mutaahid takim'in basina durmadan bize proje yapsin bizde mutLu bi sekiLde hayatimza devam edeLim..

gürol

kaybedilen şampiyonluk fenerin bjk-samsun maçı hakemini satın almasıyla bi ilgisi var.nouma yı türk örf ve adetlerine uymadığı için gönderdi çarşıyı karşısına alma pahasına bu cesur kararı aldı yani zor anlarda karar verebilmek gibi çok önemli bi yeteneğe sahip.noumayı göndermesini tasvip etmiyorum ama o cesur kararı tasvip ediyorum.
prpje meselesine gelirsek projeyi herkes yapar önemli olan en güzel projeyi yapabilmek ve bilgilinin fulya projesi yapılmış en iyi projeydi uyulmadı vazgeçildi.
karizma konusunda da beşiktaş başkanına tüpçü-koca kafalı gibi terimler kullanılıyor neden?karizması olmadığından dolayı.beşiktaş başkanı karizmatik te olmalı.

[KralKartal]

Alıntı Yapçarşıyı karşısına alma pahasına bu cesur kararı aldı

tekrardan yanina almayida basardi , bunu burada 10 kere yazdim bu forumda...
CARSI ile BILGILI son dönemlerde herzaman iyiydiler..
Alen abinin tesislerde yaptigi aciklamayida unutmayalim..
Bilgilide her baskan gibi dayanamadi iste..hatta kalsaydi, demirorenin yaptigini yapip
localari yikacakti..

karizma baskan bilgili bu olsa gerek

ayrica bilgili degil, yonetimi + luce basariliydi, yoksa
samiyonluk gelmezdi..

not: Nouma olayi tamamen baskanin isiydi, zaten gicik gidiyordu, firsat buydu yolladi
7 ay simdiye kadar kimse ceza almadi turkiyede, fenerliler neler yapti, 3-5 mac ceza.
6 aydan fazla ceza aldigi icin, sozlesme fes edildi..iste budur bilgili.
ayrica Noumayi satani bizide satar... ve bende bilgiliyi bu nedenle , asla ve asla
desteklemiyorum !!
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

AsA

Simdi oLaya baska  bi oyLa acikLik getirmek isterdim ama simdi yeri ve zaman'i degiL.. Ama su kadar soyLiyeyim ama oyLe hakem satin aLma gibi aLisiLa geLmis bi oLay degiLdir... Zaten bi nouma ters dustu bizim Orf ve adetLerimize.. Nede bagLi insanLArizdir orf ve adetLerimize.. Ben demiroren yanLisi birisi degiLim onu acikLikLa soyLiyeyim ama BiLgiLi geLecegine Demiroren kaLsin derim.. Projesi kabuL oLmus oLmamis gecmis zamandir ona bisey demiyecegim.. Ama KesinLikLe bi dahaki sefer'e baskan'a maiL atip Karizma giyinip TupcuLugu birakmasini soyLeyip birde En yenisinden Jaguar aLmasini tavsiye edicem.. Nede oLsa bize yakismiyor adamin surdugu araba vede yaptigi is..

Not: Eger baska'La tupcu diye daLga geciyorLar diye uzuLuyorsan.. Zamaninda Riza CaLimbay icinde Kapci cocugu demisLerdir.. Takma kafana Karizma oLmasin varsin yeterki gorevini tam yerine getirsin..