Ana Menü

Sivok ve Zapotocny [Tek başlık]

Başlatan NoPasaran, Mayıs 16, 2008, 00:37:03

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş, önümüzdeki sezonun transfer çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor.

Bugün bir araya gelen Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, yönetim kurulundan bazı üyeler ve teknik heyet, kadroya katılacak yeni futbolcular konusunda somut adımlar attı. Bir süredir Beşiktaş'ın görüşme içinde olduğu Tomas Zapotocny ve Tomas Sivok'un önümüzdeki yıl siyah beyazlı formayı giymesi bekleniyor. Bugün geç saatlere kadar yapılan görüşmede stoper mevkiinde oynayan bu iki Çek oyuncu hakkında teknik heyetin ve yönetim kurulu üyelerinin olumlu görüş bildirmeleri sonucu Zapotocny ve Sivok'un Beşiktaş'a transferi büyük oranda netlik kazanacak. 2008 Avrupa Şampiyonası'nda Çek Cumhuriyeti kadrosunda bulunan Zapotocny ve Sivok için transfer kararı alan siyah beyazlı ekibin, bu iki oyuncu ile ilgili resmi sözleşmeleri şampiyonanın ardından imzalaması bekleniyor.

Öte yandan Beşiktaş Kulübü, sağ bek ve orta saha mevkilerine iki yabancı oyuncu daha alarak transfer sezonunu kapatacak.

Kaynak: AA
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carlito1903

EURO 2008 de Milli forma altında görmek nasip olacak ikisini de, nasıl futbolcular anlarız orda tabi oynarlarsa...

Sağ bek mevkisine yabancı oyuncu almanın mantığı nedir ya ??

delgado1008

S.Enginin dediği gibi galiba defans yabancılardan oluşacak Zapotocny Fenerli luganayo çok benziyor
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

muhsin_1903

bu oyuncuların ikiside stoperse eğer g. zan ve i.toramana nolacak hadi onları geçtim s. kurtuluşudamı oynatmayacaklar yeni sezonda
Sağlıklı Bir Hayat İçin Yıldırım Demirören'e HAYIR

NoPasaran

Alıntı yapılan: muhsin_1903 - Mayıs 16, 2008, 00:48:32
bu oyuncuların ikiside stoperse eğer g. zan ve i.toramana nolacak hadi onları geçtim s. kurtuluşudamı oynatmayacaklar yeni sezonda

Gökhan olmaz :)

Sivok orta saha..

Defansın ortasıan bir yabancı alınacak :)

Rozehnalıda alsalar off offf

Toraman yedek dursun nolcak
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

muhsin_1903

toraman yedek olursa üzülmem onun yüzünden her maçta kalp krizi tehlikesiyle karşı karşya kalıyom bu genç yaşımda
Sağlıklı Bir Hayat İçin Yıldırım Demirören'e HAYIR

TurkishTank

euro turnuvasinda izledikden sonra ben kendi fikrimi beyan ederim... sonucta milli futbolcu olduguna gore, bize layik olabilir...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

akbaba71

Beşiktaş; savunmasındaki krizi iki Çek futbolcuyu renklerine bağlayıp noktaladı. Sivok ile Zapotocny'den sonra Udinese'yle de anlaşan Kartal defansını güçlendirdi.
16.5.2008

8 milyon Euro ödendi
Transferle yatıp kalkan Beşiktaş, sonunda amacına ulaştı. Udinese'de forma giyen Tomas Zapotocny ile bonservisi İtalyan ekibinde bulunan Sparta Praglı Sivok için görüşmelerde bulunan Siyah-Beyazlılar iki yıldızı da kadrosuna kattı. Uyum sorununu aşmak için aynı dili konuşan iki futbolcuyu seçen Kara Kartallar, Udinese'ye toplam 8 milyon Euro bonservis bedeli ödeyecek. Dörder yıllık sözleşmeye imza atan futbolculara da yıllık 750'şer bin Euro verilecek.

Sivok kimdir?
Doğum yeri: 15 Eylül 1983
Doğum tarihi: Ceske Budejovice
Boyu: 1.85
Kilosu: 74
Mevkii: Savunma

Sivok Euro 2008'de
Bir dönem Milan'ın transfer listesinde yer alan ve bu sezon Sparta Prag'da kiralık olarak forma giyen Tomas Sivok, Çek Cumhuriyeti'nin Euro 2008 kadrosunda yer alıyor. 25 yaşındaki Sivok hem stoper mevkiinde hem de ön liberoda oynayabiliyor. Udinese'nin savunmasında görev yapan Tomas Zapotocny ise üç sezondur İtalya Ligi'nde mücadele ediyor. Savunmaya yapılan bu transferlerin ardından şimdi gözler hücum hattına yapılacak takviyeye çevrildi.
Zapotocny kimdir?
Doğum yeri: Pribram
Doğum tarihi: 13 Eylül
1980
Boyu: 1.81
Kilosu: 82
Mevkii: Defans

Orhan YILDIRIM

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

burkayersoy

diğer oyunucuyu bilmorum ama sivok eğer sorun yasamassa çok iyi bir oyunucu bize çok katkı sağlar

carlito1903

Toplam 8 Milyon Euro ödeyecekmişiz ikisine, eğer iyi oyuncularsa normal bi para...

Gelgelelim bu parayı geçen sene ödemeyi göze alabilseydik bu senemiz heba olmamış olurdu...

akbaba71

2 oyuncuyu birden alabilirlerse cok önemli bir iş olur.Hem İtalyada oynamış hemde Çek olmaları dolayısıyla fiziki mücadelerde başarılı oyunculardır muhtemelen ayrıca aynı dili konuşmalarıda önemli bir artı.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

NoPasaran

Benim bir önerim daha var..

Rozehnal..

Çek milli oyuncu konusunda ilerleme var..

Defasnın soluna kadlec, ortaya zapo ve rozehnal sağ bek serdar kurtuluş olursa ve ön libero sivok olursa

Müthiş bir oyum sağlanacağı düşüncesindeyim..

Zapo  ağır diye biliyorum.

Sivok için övgü dolu sözler çok fazla..

Rozehnal ile anlaşmak çok zor ama yönetim deniyor...

Sonunda Beşiktaş savunması İbolardan, bakilerden, zanlardan kurtulacak gibi geliyor..

:bjk
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Non Mollare Mai

Yine bilinmeyen isimler yine macera.
Hep olumlu bakmaya çalıştım her transfere ama artık bakasım gelmiyor.
Sadece İtalya liginde olmaları ve Çek milli takımında yer bulmaları sevindirici.
Bekleyip göreceğiz.
edit

NoPasaran

Alıntı yapılan: Smyrnian Senna - Mayıs 16, 2008, 10:33:40
Yine bilinmeyen isimler yine macera.
Hep olumlu bakmaya çalıştım her transfere ama artık bakasım gelmiyor.
Sadece İtalya liginde olmaları ve Çek milli takımında yer bulmaları sevindirici.
Bekleyip göreceğiz.

Şampiyonlar Ligine gitmedikçe ve ekonomi düzelmedikçe

her sene Fener ve Galatasaray'ın gerisinde kalacağız trasnferde anıl :)

Yapacak bişey yok :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net