Ana Menü

Tayfur yeniden yuvada

Başlatan eRe, Aralık 30, 2006, 12:01:12

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Alıntı yapılan: jimbo1903 - Aralık 31, 2006, 00:14:07
belki fenerden gelmis olmasi , (biliyorum sonradan bi suru geldi) bu benim Besiktas hafizamda ilk olaniydi..
belikide hic bir zaman kaptan olarak görmedigimden
ben bu adama hic bir zaman isinamadim vede sanki takimda kaptan olmasina
ragmen gruplasma olaylari filan yaratiyormus gibi geliyodu bana..
sevemedim, sevmedim bi turlu..

ama genede hadi hayirlisi diyelim..

bende öle futbolunuda beğenmedim pek ben.ama yinede hayırlı olsun.
Bölünür senin için uykular!

ugur24

bize fenerden değil kocaelinden geldi..daha önce fenerde oynamış olabilir..futbolu bıraktıktan sonrada her zaman beşiktaşlı tayfur olarak anılacak..tıpkı sergen gibi..feyyaz gibi..gerek efendiliğiyle gerek abilik yönünden beşiktaş kaptanı olmayı hakediyodu bence..

richee_4ever_jk

sevindim tekrar döndüğüne hakediyor tabi :alkis

IL Capitano

Alıntı yapılan: ugur24 - Ocak 01, 2007, 16:15:27
bize fenerden değil kocaelinden geldi..daha önce fenerde oynamış olabilir..futbolu bıraktıktan sonrada her zaman beşiktaşlı tayfur olarak anılacak..tıpkı sergen gibi..feyyaz gibi..gerek efendiliğiyle gerek abilik yönünden beşiktaş kaptanı olmayı hakediyodu bence..

wallahi katilmiyorum,bize kocaelinden gelmis olabilir ama ben hic bir zaman isinamadim,
hele hele Sergen babayla hic mi hic karsilastirmamak lazim aradalarinda ki fark daglar taslara sigmaz..
havutcu ailesi demirören ailesiyle dost olmasa zaten bu takima geri dönemezdi vede gecen sene butun bi sezon bu takimda kalamazdi..
feyyazin yaptiklarini hala unutmadik ama neyse o konuya hic girmeyelim cunku artik genis dusunen taraftar (!!) oldukya..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ugur24

ne demiröreni yaa..tayfur bize süleyman seba başkanken geldi..sebayla yakın bi ilişkisi vardı..onun torpiliyle geldi desen bi nebze anlıcam ama demirören diyosun..sergenle karşılaştırmadım ayrıca örnek verdim sadece..

IL Capitano

Alıntı yapılan: ugur24 - Ocak 01, 2007, 17:21:07
ne demiröreni yaa..tayfur bize süleyman seba başkanken geldi..sebayla yakın bi ilişkisi vardı..onun torpiliyle geldi desen bi nebze anlıcam ama demirören diyosun..sergenle karşılaştırmadım ayrıca örnek verdim sadece..
gecen sene butun sezon takima hic bir katki yapmadan takimda kalmasi (bu iyiligi Sergen babaya yapamadilar anlamak imkansizzz) vede simdide futbolu birakali daha 6 ay olali takima geri dönmesi (dönmekden kastim bu, seba zamanindaki dönme degil, zaten o  dönme olamaz ) bence evet sadece bence demirören ailesiyle havutcu ailesinin arasinin iyi olmasina bagliyorum.
cunku bu takima tayfurdan önce dönmesi gereken vede hakkeden onlarca insan varr.
turkcem cok super degil ama ne demek istediklerimi  heralde bi nebzede olsa sen anladin
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ugur24

sergen çok geniş bi adamdı..sorumluluktan kaçabilirdi belki bunu düşünmüşlerdir..tayfur geçen sene takımın en tecrübeli oyuncusuydu takıma abilik yapması için kaldı..sergeni istediklerini yapmadığı için tigana istemedi..dönmesi gerekenler konusunda haklısın tayfuru çok erken çağırdılar doğru..şifo gelebilirdi mesela eğer yardımcı arıyolarsa..türkçen konusunda ağzımı açmadım..yurt dışında yaşıyosun tamam..ama ben onla ilgili bi şey söylemedimki..

Asya Kartalları

çok sevindim. hayırlı olur inşallah

19caner03

yuvaya geldıgı ıcn iyi oldu hsgeldın kaptan

Simurg

hoşgeldin tayfur inş. beşiktaşımıza yarar sağlarsın

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

bsever1903

hiç sevmedıgım bı adam.gene geldı allahım yarabbım ya.maclarda turbune cagrılırken bıle bagırmadım tayfur dıye...

rico_ pasa

bende pek sevmem ama iyi adamdır ya ama sifo gelseydi keske olmadı

nouma gelir ya takımı topluca diskoya goturur sergen i de yanına aldık mı tamamdır

aslında nouma gelse ne guzel olur ya
Adaletin Bittigi Yerde TÜRK'ÜN Kudreti Başlar.

canmert

inşaallah hayırlı olur Beşiktaşımızaaa