Ana Menü

İstifa | Alen Markaryan

Başlatan mdc, Mayıs 12, 2008, 23:38:27

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

M34

Alıntı yapılan: onaT - Mayıs 19, 2008, 18:29:46
Alıntı yapılan: ferdikoclu - Mayıs 19, 2008, 17:09:48
Koskoca 104 yillik çinar BEŞİKTAŞ, hayati boyunca sizin kadar basiretsiz,verdigi sözleri yerine getiremeyen bir baskan görmedi. BEŞİKTAŞ'in koltuguna oturdugunuzdan beri 4 sene geçti hala o koltugun agirliginin farkinda degilsiniz. Sivas maçi sonrasi açiklamalarinizda bile taraftari suçlayarak o makami bir kez küçük daha düsürdünüz. Bu taraftar geldiginiz günden beri sizden hiç bir zaman büyük basarilar beklemedi sizden istenen BEŞİKTAŞ baskanina yakisir hareketlerde bulunmaktir. Siz ne yaptiniz; - Serdar Bilgili zamani takimi yüz üstü biraktiniz, "baskan adayi olmam" dediniz ama oldunuz. - Seçimden önce anlastiginiz Lothar Mattheusu seçimi kazandiktan sonra yüz üstü birakip baska bir antrenörle anlastiniz. - Del bosque gibi dünyaca ünlü bir hocanin arkasinda oldugunuzu belirttiniz ve kovdunuz. - "Riza Çalimbay evladimizdir ancak benimle gider" dediniz, evladiniz gitti ve siz koltugu birakmadiniz. - Gordon Milne tam yetkilidir dediniz adama aylarca bosu bosuna para ödediniz, bir de hiç bir sey yokmus gibi tazminat verip gönderdiniz. - Koskoca BEŞİKTAŞ Erkek Basketbol Takimini 3 kurusa Cola Turkaya sattiniz . - "Ben burda oldugum müddetçe mahkemesi bitmeden Sinan Engin göreve gelemez" dediniz, "Tigana´nin gitmesi için benden yardim istedi" diyen Sinan Engin'i tekrar göreve getirdiniz - "Tüm branslarda sampiyonluk" dediniz Voleybol takimimiz su anda 2.ligde. - 6 ayda bir gerek forma üreticisi gerekse de forma sponsoru degistirdiniz. - "Localar yikilacak" dediniz yine sözünüzde durmadiniz. - BEŞİKTAŞ´in hisselerini hiç sikilmadan sürekli sattiniz. - Senelerce çaba sarfedilerek alinan Fulya projesi'nin çeklerini proje daha bitmeden kirdirdiniz. - Akatlar Spor Kompleksi´nin adini Cola Turka Arena yaptiniz. - Türkiye Kupasi´ni Baba Hakkilarin, Seref Beylerin mezarina götüreceginize UluSOYSUZunuzun babasina götürdünüz - Sanki babanizin kulübü gibi kafaniza göre para verdiniz aldiniz, verdiniz aldiniz. - Taraftara sirin gözükmek adina febe'nin artiklarini topladiniz. - Ülker´in sponsorlugunda BEŞİKTAŞ'in katledilisini hala izlemektesiniz. - Milangaz febe maçlarina reklam verecegine, reklamlari BJK TV'ye verdirseydiniz. - "BEŞİKTAŞ ile ilgili haberler BJK TV'den yapilacak" dediniz, BJK TV'yi Dogan Holding'e sattiniz. - Millet Lig Tv'nin kablolarini kesiyor, siz o´nun yayinladigi maçlara reklam veriyorsunuz. - Ali Gültiken´i hiç suçu günahi yokken, çok da basarili bir menajerken, etik olmayan bir sekilde görevden aldiniz. - Sirf Trabzon yabanci oyuncu alabilsin diye ellerindeki Jun denen kalitesiz adami transfer ettiniz. - Kulüpler Birligi toplantisina bir tane yönetici göndermeyip haklarimizi TS´li yöneticiye devrettiniz. - 2 milyon dolar için futbol subesini Celal Kolot´a sattiniz. - Orhan Yildirim gibi spor yazarlari'ni sizi elestiriyor diye, susturmak için Seyahat islerini onun sirketine vererek eteginizdeki taslari dökmesini engellediniz. - Kivanç Oktay kayinçonuz diye yaptirdigi evleri futbolcu alacaklarina karsilik sattiniz. - "BEŞİKTAŞ büyük lokmadir, bogazinizda kalir" dediniz, elaleme bizi rezil ettiniz. - Ismet Arzuman, Affan Keçeci gidecek dediniz, adamlarin belki de maaslarina zam yapildi, ne gitmesi. - Ezeli rakibinizin sampiyonlugunu isteyecek kadar BEŞİKTAŞ'li olmadiginizi gosterdiniz. - Sivas maçina paf takimiyla çikacagiz dediniz, sözünüzü yediniz. - Her icraatinizda, her sözünüzde BEŞİKTAŞlilik durusunu ayaklar altina aldiniz Iste bu ve bunun gibi nice örnekler gösteriyor ki; Siz asla BEŞİKTAŞ'li olamazsiniz. Bu yüzden DEMIROREN ISTIFA!!! 
Ahmet Büyükkaynak

Mükemmel özetlemiş.. Tüm yorumları okudum bu gerçekten çok hoşuma gitti sizinle paylaşmak istedim..

virgülüne kadar doğru

okudun yani? :-)

msaribas

Alıntı yapılan: gürol - Mayıs 15, 2008, 13:34:33
Alıntı yapılan: onaT - Mayıs 12, 2008, 23:41:17
alen abi seni çok severim zeki adamsın, kral adamsında şu sır olarak sakladığın çözümü söylede tam olsun
temsilciler meclisi.yani başkan olmak...ve 3 milyon beşiktaş kongre üyesi ile bütün oyları almak.

Temsilciler meclisi sakın bir ütopya olmasın ? Yönetim istifayı bastırmak için ortaya atılmış olmasın ? Hadi diyelim ki kuruldu temsilciler meclisi, peki o zaman ne olacak ? Kimin eline geçecek güç ? para ? Ben de bir ara heveslendim, yazdırdım adımı ancak ne arayan oldu ne soran.
Kazanın önünde Eşber Yağmurdereliyi görmüştüm bir gün, benim başkan adayım odur.

gürol

ben yaşadığım semtteki en koyu beşiktaşlıyım ve herkes bilir beni ama bzimsemtin temsilcisi başkası seçildi yani orda da bazı tuhaf şeyler dönüyor.
alen başkan olacak onun için bunu yaptı.yani sırrı bu diye yazdım ben onu.değilse temsilcilr meclisini desteklemiyorum.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

ferdikoclu

Vaktimiz bol birader okuyoruz.. Sende okusan iyi olur.
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

ata vicente

Virgulune kadar okudum vırgulune kadar dogru!

onaT

Alıntı yapılan: metini34 - Mayıs 19, 2008, 19:02:03
Alıntı yapılan: onaT - Mayıs 19, 2008, 18:29:46
Alıntı yapılan: ferdikoclu - Mayıs 19, 2008, 17:09:48
Koskoca 104 yillik çinar BEŞİKTAŞ, hayati boyunca sizin kadar basiretsiz,verdigi sözleri yerine getiremeyen bir baskan görmedi. BEŞİKTAŞ'in koltuguna oturdugunuzdan beri 4 sene geçti hala o koltugun agirliginin farkinda degilsiniz. Sivas maçi sonrasi açiklamalarinizda bile taraftari suçlayarak o makami bir kez küçük daha düsürdünüz. Bu taraftar geldiginiz günden beri sizden hiç bir zaman büyük basarilar beklemedi sizden istenen BEŞİKTAŞ baskanina yakisir hareketlerde bulunmaktir. Siz ne yaptiniz; - Serdar Bilgili zamani takimi yüz üstü biraktiniz, "baskan adayi olmam" dediniz ama oldunuz. - Seçimden önce anlastiginiz Lothar Mattheusu seçimi kazandiktan sonra yüz üstü birakip baska bir antrenörle anlastiniz. - Del bosque gibi dünyaca ünlü bir hocanin arkasinda oldugunuzu belirttiniz ve kovdunuz. - "Riza Çalimbay evladimizdir ancak benimle gider" dediniz, evladiniz gitti ve siz koltugu birakmadiniz. - Gordon Milne tam yetkilidir dediniz adama aylarca bosu bosuna para ödediniz, bir de hiç bir sey yokmus gibi tazminat verip gönderdiniz. - Koskoca BEŞİKTAŞ Erkek Basketbol Takimini 3 kurusa Cola Turkaya sattiniz . - "Ben burda oldugum müddetçe mahkemesi bitmeden Sinan Engin göreve gelemez" dediniz, "Tigana´nin gitmesi için benden yardim istedi" diyen Sinan Engin'i tekrar göreve getirdiniz - "Tüm branslarda sampiyonluk" dediniz Voleybol takimimiz su anda 2.ligde. - 6 ayda bir gerek forma üreticisi gerekse de forma sponsoru degistirdiniz. - "Localar yikilacak" dediniz yine sözünüzde durmadiniz. - BEŞİKTAŞ´in hisselerini hiç sikilmadan sürekli sattiniz. - Senelerce çaba sarfedilerek alinan Fulya projesi'nin çeklerini proje daha bitmeden kirdirdiniz. - Akatlar Spor Kompleksi´nin adini Cola Turka Arena yaptiniz. - Türkiye Kupasi´ni Baba Hakkilarin, Seref Beylerin mezarina götüreceginize UluSOYSUZunuzun babasina götürdünüz - Sanki babanizin kulübü gibi kafaniza göre para verdiniz aldiniz, verdiniz aldiniz. - Taraftara sirin gözükmek adina febe'nin artiklarini topladiniz. - Ülker´in sponsorlugunda BEŞİKTAŞ'in katledilisini hala izlemektesiniz. - Milangaz febe maçlarina reklam verecegine, reklamlari BJK TV'ye verdirseydiniz. - "BEŞİKTAŞ ile ilgili haberler BJK TV'den yapilacak" dediniz, BJK TV'yi Dogan Holding'e sattiniz. - Millet Lig Tv'nin kablolarini kesiyor, siz o´nun yayinladigi maçlara reklam veriyorsunuz. - Ali Gültiken´i hiç suçu günahi yokken, çok da basarili bir menajerken, etik olmayan bir sekilde görevden aldiniz. - Sirf Trabzon yabanci oyuncu alabilsin diye ellerindeki Jun denen kalitesiz adami transfer ettiniz. - Kulüpler Birligi toplantisina bir tane yönetici göndermeyip haklarimizi TS´li yöneticiye devrettiniz. - 2 milyon dolar için futbol subesini Celal Kolot´a sattiniz. - Orhan Yildirim gibi spor yazarlari'ni sizi elestiriyor diye, susturmak için Seyahat islerini onun sirketine vererek eteginizdeki taslari dökmesini engellediniz. - Kivanç Oktay kayinçonuz diye yaptirdigi evleri futbolcu alacaklarina karsilik sattiniz. - "BEŞİKTAŞ büyük lokmadir, bogazinizda kalir" dediniz, elaleme bizi rezil ettiniz. - Ismet Arzuman, Affan Keçeci gidecek dediniz, adamlarin belki de maaslarina zam yapildi, ne gitmesi. - Ezeli rakibinizin sampiyonlugunu isteyecek kadar BEŞİKTAŞ'li olmadiginizi gosterdiniz. - Sivas maçina paf takimiyla çikacagiz dediniz, sözünüzü yediniz. - Her icraatinizda, her sözünüzde BEŞİKTAŞlilik durusunu ayaklar altina aldiniz Iste bu ve bunun gibi nice örnekler gösteriyor ki; Siz asla BEŞİKTAŞ'li olamazsiniz. Bu yüzden DEMIROREN ISTIFA!!! 
Ahmet Büyükkaynak

Mükemmel özetlemiş.. Tüm yorumları okudum bu gerçekten çok hoşuma gitti sizinle paylaşmak istedim..

virgülüne kadar doğru

sen uğraşamadıysan uğraşanlara bir şey diyecek durumun yok sanırım. daha mantıklı yorumalr yapalım

toygarcana

aman ne iyi:@ istila etme istifa et... o kadar!!!
bu lig için fazla ŞEREFLİYİZ!!!

ist.hatirasi/3-4

yaşım 18 ne kadar seba dönemini hatırlamasamda birşeyler duyunca okuyunca anlayabiliyoruz.Neden istifa diye bağırmışlar.O sezon ki başarılar soruyorum demirörenin eksiği mi var.bence fazla daha beter ama gürol abimde demiş ne güzel oralarda birşey dönüyor.Bu işler faso fiso kabullene biliyormusunuz beşiktaş fenere yeniliyor ve kutu halen beşiktaşım benim diyor.İçinize sindirebiliyormusunuz?Gerçekten var birşeyler!alen markaryan'ın bu yazısı istifa en kolaymış!!! Bırakalım bu işleri beşiktaşı seven adam bunları sindireblir mi? soruyorum siz bu yönetimi,oyunu,malubiyetleri sindirebiliyormusunz?? Bir oyundur,sürüp gidiyor.Bazıları tribün emekçileriyiz vb. vb. laflarla kendilerini temize çıkarıyorlar.Forza açıldı.girip okuyun tehditler uyarılar,işte bakın aşk taraftarına aynı takım tutan adamlara tehdit kendi kendilerini bitirdiler.Aşkları nelere çok açık ne kadar?
YÖNETİM İSTİFA !!!

Rammos

Alıntı yapılan: ferdikoclu - Mayıs 13, 2008, 17:59:24
Sen değilmiydin uğruna yeter artık seba artık istifa diye bağıran.. Peki aLen abi o zamandan bu zamana ne değişti??? Serdar Bilgiliye yapılanlar da işin cabası.. Peki şimdi demirören istifa diye bağıran zihniyetlere bu ne bölünmüşlüktür diyip bunun çözüm olmadığını söylüyorsun... Neden o zaman bağırdın vakti zamanında??? Ne değişti???

Biz maçlara gelip beşiktaşımıza gelir sağlıyorken o geliri har vurup harman savuran kişiliğe 2 çift söz edemiyceksek.. Başarısızlığa sırtımızı dönüp görmemezlikten geleceksek ne taraftarlığımız kaldı__

Seba yönetimine yeter artık seba die bağıranlardan biri benim Evet büyük başkandı büyük insandı herşeyimizdi ama artık yorulmuştu endüstiriel futbola uyum sağlayamamıştı gordon dan sonra hatalar başlamıştı  ya gönderdiği değerler Ali,Metin,Feyyaz,Sergen,Recep,Gökhan feyyazın Fenere verilmesi sergenin gönderilmesi gökhanı istanbulspora vermelri ala içimde yaradır ve diğerleri peki alınan yabancılara ne demeli Francescolar, Ohenler, Nartallolar,Wilson,Wolsh,Mcmaneman, birçok fiyasko transfer.

Bugün bu durumlardaysak Fedarasyon a laf geçiremiyorsak Hakemler bizi doğruyorsa, Basın her fırsatta bize zarar veriyorsa adeta bizi içten çökertiyorsa, Bunun sorumlularından biri seba ve yönetimi olmamışmıdır? En başarılı dönemlerimizde yeterli lobisel çalışma yapmayarak! hep şerefli 2 liklere bizi mahkum bırakarak! Serdar bilgili geldi ve klübün çehresi değişmedimi? ama Bilgilide o lobinin kurbanı oldu bir samsun maçı yetti.

ve en büyük hata Bilgili yönetimine yapılanlardı ve o zaman Çarşıdan tek kişi İstifa diye bağırmadı bağıranlarkongre üyeleriydi daha Bilgili nin istifasıyla olan oldu klübün kapısına dayandık yapma başkan dedik! bizi bırakma dedik ama o Asil Beşiktaşlılık duruşuyla lafını yemedi ve istifa etti. işte o üzdendir ki bugün Demiröreni getiren çarşı değil dir artık aradaki bağlantıyı siz kurun.
FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white

keskinli

fikirlere saygimiz sonsuzdur ama yanlislara susma hakkimiz yoktur rammos
deger dedigin hic bi futbolcu harcanmadi sayin seba döneminde
yaslari geldi ve besiktasa sportif acidan yaramayaklarindan dolayi gönderildi
sergenin neden gittigi ve siirt jetpayla anlasmasini bilen bilir bilmeyenler icinde sergenin su sözleri aciklik getirir;"7 sülalemi kurtaracak para aldim"
kimse kabul etmesede sergenin gitmesindeki sebebin arkasinda yöneticiyle yaptigi tartisma degil para yatar.ayrica hic bi futbolcu besiktastan büyük degildir,büyüklenmeye kalkarsa bu takimdada duramaz.
senin deger dedigin benimde kansiz dedigim feyyaz olayinida acikliga kavusturalim.feyyaz besiktasa yamukluk yapmistir,aldigi ceki zamaninda önce bankaya götürerek kulübümüzü karsiliksiz cek verme durumuna getirmistir.sayin seba yinede feyyazi korumak icin daha fazla aciklanmalarda bulunmamistir.senin deger dedigin degersiz feyaz sayin sebaya altina kaciran adam demekle kansizligini ispatladi zaten,simdi cikipta bu adamciga deger demekte ne oluyor?
sayin seba döneminde basarisz zamanlarda olmustur,spor kulüplerindede dünyanin en normal olayidir basarisizlik ama sayin seba döneminde degerlerimizin ayaklar altina alindigi bi dönem gösterebilirmi kimse?
sayin seba döneminin ilk gününden son gününe kadar inceleyin kuüp hangi sartlardan hangi sartlara gelmis!
yabanci transferleri konusu bambaska bi konu.o zamanlari bilenler o zamanlardaki bütceyide bilirler herhalde.o bütcelerle süper transferler yapmak imkansizdi,yine o zamanlar herseye ragmen iyi oyuncularda gelmistir,ferdinand ve münch aklima gelenler.
bugün hakemler bizi dogruyorsa bunun sebebide sayin sebanin politikasini terse döndürenlerdir!ayrica hic bi besiktasli masa oyunlariyla sampiyonlugu istemez!sizleri bilmem ama ben herseyin sereflisini isterim,bu seref ligden düsme bile olsa!
serdar bilgili kulübün cehresini nasil degistirdi hic anlayamadim?masa oyunlarinami baslatti?hakemmi satin aldi?fedrasyonumu yönlendirdi?
ne yaptida cehremiz degisti?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin