Ana Menü

Demirören'e tepki çığ gibi..

Başlatan Bircan*, Mayıs 12, 2008, 17:11:52

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bircan*

Statta 'Yeter Demirören' diye bağıran Beşiktaşlı taraftarlar, internette de yönetimin istifasını istiyor.
Sezonu üçüncü bitiren Beşiktaş'ta her geçen gün yönetime tepkiler artıyor. Vestel Manisaspor ile oynanan maçta taraftarların, "Yeter Demirören yeter" tezahüratlarının ardından yönetime karşı muhalefet internet sitelerinde de şiddetlendi.

Web Kartalları, Forza Beşiktaş, Siyah-Beyaz ve Moda Kartalları internet sitelerinde, 'Yönetim istifa' başlıklarına sayısız yorum yazıldı.

Siyahbeyazlılar, göreve geldiği günden bu yana kulübe neredeyse her alanda başarısızlık yaşatan başkan Yıldırım Demirören'in en kısa zamanda istifa etmesini istiyor. Öte yandan Ertuğrul Sağlam'ın dün Huelva'da oynayan defans oyuncusu Iago Bouzon'u izlediği öğrenildi.

Forzanın forumu açılmıyo ki :D
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

keskinli

basinda malzeme olsun diye yazmis anlasilan
hangi sitelerin destek verdigi hangi sitelerin yönetime tepki gösterdigi siteler belli
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ismailcem

basın her zamanki basın forzada yönetime madalya verecek haberleri yok sanıyorlarki stadda tepki vermeye ÇALISANLAR carsı dan carsı stadda istifa diyenlere sabote  etmeyin uefa ya gidelim dediler  tepki olmasında ne olursa olsun derdindeler ilahi basın hep kolpa hep kolpa :)

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Ben yarın AA ajansına fax çekim ;D

Gerçek ve Hür forum için

kralkartal.com  :fuu
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

akbaba71

Moda Kartallarının toplam 170 üyesi var aktif üye sayısıda cok değil ama basında adı cok geciyor sitenin kurucusunun basınla ilişkiler iyi diye biliyorum.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Alıntı yapılan: akbaba71 - Mayıs 12, 2008, 19:53:48
Moda Kartallarının toplam 170 üyesi var aktif üye sayısıda cok değil ama basında adı cok geciyor sitenin kurucusunun basınla ilişkiler iyi diye biliyorum.

taraftar grubu oldugu icin, bunlarin hepsi taraftar gruplari

ornek asya kartallari gibi, carsi gibi, webkartallari gibi

o nedenle basinda yer alirlar...taraftar platformlari, bizim gibi nadir yer alir

carlito1903

Adamlar forumu kapatmışlar haberde yönetim istifa konuları açıldı deniyor...

Bi taraflarıyla uydurmuşlar...

astbjk1903

tamam demiroeren gitsin de kim gelecek söyleyin bir isim arkadaslar muhalefet beşiktaş sahipsiz kalmaz diyor ama taraftar istifa diyince çıtları çıkmıyor hatta biz başkanın yanındayiz seçimle geldi seçimle gidecek diyorlar
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

M34

benim de zoruma gitti biraz .. sen isi gücü birak 500ün üzerinde mesaj yaz, sonra forumuun adi gazetelerde yayinlanmasin.

NoPasaran

:D :D :D

Satılık medyada yer almayalım  :P
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Bircan*

Alıntı yapılan: carlito1903 - Mayıs 12, 2008, 22:32:11
Adamlar forumu kapatmışlar haberde yönetim istifa konuları açıldı deniyor...

Bi taraflarıyla uydurmuşlar...
Evet forza kaç gündür kapalı. Madem balon haber yapacaksınız önce bi bakın rezil olmamak için açık mı kapalı mı diye :D :D
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

kartalpenchesi

http://www.demirorendevamet.com/

arkadaşlar şu siteye bakın sabah sabah sinir oldum ya
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

[KralKartal]

kartalvadisiymis :)

geciniz bunlari.... reklam kokan hareketler..