Ana Menü

Gökhan Zan Fenerbahçe'de mi (!)

Başlatan Non Mollare Mai, Mayıs 12, 2008, 14:14:27

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

onaT

Alıntı yapılan: carsi52 - Mayıs 13, 2008, 13:14:12
@Onat_DelgadO
haber doğruysa defoLsun gitsin diyorum haLada öyLe diyorum
haber doğru değiL diyeLim haLa böyLe bir haber yaLanLanmadı.
Fenerbahçe iLe hiç bir aLakası oLmasa çoktan yaLanLardı bu haberi.

Sen benim lafımı yanLış anLamışsın.

ben seni anladımda ateş olmayan yerden duman çıkmaz diyince iş değişiyor ;)

Mre

adam istiyorsa gitsin, ne kiziyorsunuzki.. Hem dersiniz profösyönel degil, simdide adama Besiktas istemiyor diye, demediginizi birakmadiniz.. Sergen her tarafi dolasti geldi bir sey demediniz, adamin hakkinda bi haber cikti kesip astiniz.. ayiptir ya..

Bircan*

gökhanın büyük bir kartal oldugu topiğini ben paylasmıstım.. eğer gidiciyse o armamızı öpüşleri falan hikayeymiş demek..
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

beckyZWICKY

Gökhan kalmak istiyor

Tedavisi için ABD'de bulunan Gökhan Zan'ın menajeri Çalışkan, "Öncelik Beşiktaş'ın" dedi. Yetkilerini menajeri Ceylan Çalışkan'a devrederek omuzundan tedavi olmak için ABD'ye giden Gökhan Zan'ın, ilk olarak Beşiktaşımız ile masaya oturacağı öğrenildi. Menajer Çalışkan, "Pazartesi günü siyah- beyazlı yetkililerle görüşeceğiz oturacağız. Daha önce kimseyle görüşmedik. Gökhan'ın gönlü kalmaktan yana, sanırım sorun çıkmaz" dedi. 

Kaynak: Pasfotomaç

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Cem Goren

gidiyorsa gitsin yazdıklarımdan sonra birazcık mantıklı düşündümde gidiyorsa bıraksınlar sonuçta profesyonel bi oyuncu ama bazıları gibi gitmem deyipde giderse o zaman profesyonelilik 2.palanda kalır
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Anarchy*

BaLondur muhtemeLen ihtimaL vermiyorum..

gürol

olabilir haber yanlış diyemem ben kesin olarak.
hatta isterim gitmesini.şimdi düşünürsek fenerin defansı güzel.raylar yerine oturmuş gibi görünüyor.bi şekilde o istikrarı bozmak gerekir.onu da istikrar bozma abidesi gökhan zan başarabilir.4 maçta bi omzu çıksa defanlarında denge denen bişey kalmaz.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

eagleizma1903

arkadaslar ya nden uzuluyosunuz ki ??giden pascal olsa ilhan olsa tamam haklisiniz diycem de gokhan zandan bahesediyoz yaa[kufur otomatik degistirilmistir]imse besiktas dan buyuk degil gokhan gider baska biri gelir.devre arasiydi sanirim dusununmem gereken bir ailem var demisidi transfer mevzusu ile alakali..yani sandigimiz kadar da saglam bi besiktasli degil o uzulmeye degmez bence...

carsi52

@onaT

Gökhan Zan'dan önce fenerbahçe kLübü yaLanLadı haberi.
Bölünür senin için uykular!

cassa23

g.zan fenere gitmez o gerçek bir beşiktaşlı bizi satmaz

Bircan*

tümer için de öyle deniyordu. insanların yaptıgı sahte paralar kadar paraların da yaptıgı sahte ınsanlar vardır..
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Kralkartal21

Böyle bişeyin doğru olabileceğine ihtimal vermiyorum.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

pascalyptica

Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

onaT

Alıntı yapılan: carsi52 - Mayıs 17, 2008, 09:48:40
@onaT

Gökhan Zan'dan önce fenerbahçe kLübü yaLanLadı haberi.

e tamam işte o zaman=) ateş yokmuş yani=)

carsi52

Sen ya beni gerçekten anLamıyosun yada bana gıcıkLığına yapıyosun.
ÖnemLi oLan Gökhan Zan'ın Fenerbahçe'den önce yaLanLaması !
Bölünür senin için uykular!