Ana Menü

BBL Telekom-Beşiktaş 75-71

Başlatan akbaba71, Mayıs 11, 2008, 19:51:22

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Non Mollare Mai

Şu Apodaca'yı Allahaşkına bu maçın ardından hemen kovun.
edit

yenerr17

ah apodaca ah kaptırmasaydın o topu şmdi biz sevinioduk var mı böle bişi yav bu kadar kolay top kaybı var nmı ya.

carsi52

Bölünür senin için uykular!

robinho

Soysuz soysuz soysuz elamin , el amin el amin soysuz el amin ! varmı hala el amine işini yapıyor diyicek ! varmı fenerli aranızda ??? Hala el amini savunacaklar çıkıp gitsin bu forumdan .. işini yapıyorsa yapıyor .. 2 sene bizim ekmeğimizi yedi .. hadi savunun el amini .. sonuçta elaminimiz o bizim .işini yapıyor dimi .. inşallah beşiktaşlılar atlar sahaya .. inşallah çıkışta büyük kavga olur .. el-amini burada savunan kavgada ankaragücünüde tutar.. helal el amini savunanlara ..

akbaba71

Nicevic Kaya 36 sayı
Kalanlar 35 sayı

ne denebilir ki.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

gözzde_bjk

Bu takımın çıkıp olmadı demeye hakkı yok.
Ergin Ataman gibi başarılı bir koç,istenilen oyuncularla kurulmuş bir takım.Daha ne yapmak lazım başarı için?
Uleb'de gs faciası,15-20 sayı farklarla verilen maçlar.Daha ne yapmak gerek ne?
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

robinho

Alıntı yapılan: akbaba71 - Mayıs 21, 2008, 21:15:09
Nicevic Kaya 36 sayı
Kalanlar 35 sayı

ne denebilir ki.

Kaya hayvanının yaptığı hatalar (2.yarı) , girdiği öküzleme turnikeler , kendini kobe sanmalar .. ne denilebilirki ?

Non Mollare Mai

Alıntı yapılan: robinho - Mayıs 21, 2008, 21:14:52
Soysuz soysuz soysuz elamin , el amin el amin soysuz el amin ! varmı hala el amine işini yapıyor diyicek ! varmı fenerli aranızda ??? Hala el amini savunacaklar çıkıp gitsin bu forumdan .. işini yapıyorsa yapıyor .. 2 sene bizim ekmeğimizi yedi .. hadi savunun el amini .. sonuçta elaminimiz o bizim .işini yapıyor dimi .. inşallah beşiktaşlılar atlar sahaya .. inşallah çıkışta büyük kavga olur .. el-amini burada savunan kavgada ankaragücünüde tutar.. helal el amini savunanlara ..

El-Amin naptı da soysuz oluyor ?
Adam aslan gibi çıktı mücadele etti. El-Amin gibi muhteşem bi oyuncuyu ufacık miktarlar yüzünden başka takıma kaptıran yönetim utansın ! Ben seviyorum El-Amin'i. Sen milletin Beşiktaş'lılığını sorgulayacağına kendi yönetimini sorgula.
edit

akbaba71

Hedef olan maçları kaybettik
Ulebde ve Ligde
bu sezon böyle bitmemeliydi.

erkann

5 telekom maçı sadece 1 galibiyet bence bu seneki tek sorun
iyi bir oyun kurucu olmamasıdır buraya kadarmış

gözzde_bjk

Artık bu maçların alınamamasını adımızın uğursuzluğuna bağlamaya başladım.En kazanmak gereken maçları kaybetmekte üstümüze yok.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

akbaba71

Anıl El Amin ufacık miktarlar yüzünden mi gitti başka takıma ?

Non Mollare Mai

Evet. Bilmediğim başka bi şey mi var ?
edit

robinho

Alıntı yapılan: Smyrnian Senna - Mayıs 21, 2008, 21:16:58

El-Amin naptı da soysuz oluyor ?
Adam aslan gibi çıktı mücadele etti. El-Amin gibi muhteşem bi oyuncuyu ufacık miktarlar yüzünden başka takıma kaptıran yönetim utansın ! Ben seviyorum El-Amin'i. Sen milletin Beşiktaş'lılığını sorgulayacağına kendi yönetimini sorgula.

Fener maçlarında yada gs maçlarında neden karşı takımdaki futbolculara soysuz diyoruz ! onlarda aslan gibi çıkıp oynamıyormu . illa futbolmu ? el-amin naptımı ? git sev el aminini sen .. finalde oynuyucaklar .. izlersin ne güzel bide .. el amin işte .. bütün terlerimiz boşa gitti 1 sezonun .. yaptıysa yaptı işini banane yapmasaydı .. eleştirmek bnm kişisel görüşüm sananeki ??? neyse git sev el amini .. oradaki bir çok oyuncuyada gıcık kapıyorum .. bizim sezonumuz bitti .. bu beni kahrediyor ..

NoPasaran

ŞŞŞT ŞŞTT sakin ol

Sinirlerine hakim ol :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net