Ana Menü

Bir tek Çelik'e rötuş yapmadılar.

Başlatan Delirdik, Mayıs 11, 2008, 14:52:53

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Delirdik

Arçelik'in maskotu Çelik'in "Benim milyonlarca annem var!" kampanyası çerçevesinde 10 anneyle birlikte fotoğrafı çekilip gazetelere gönderildi. Milli Gazete, anneleri çok açık bulup rötuşla kapattı!

Anneler günü nedeniyle bir çok firma özel kampanya düzenledi. Bu kampanyaların tanıtılması için de gazetelere ve televizyonlara reklamlar verildi. Kampanya düzenleyen firmalardan biri de Arçelik.

Firma, "Benim milyonlarca annem var" adı altında bir kampanya düzenledi. Arçelik'in maskotu Çelik'in 10 anneyle çekilmiş fotoğrafı ise kampanyanın görsel malzemesi olarak kullanıldı. Bu fotoğraf Türkiye'de yayın yapan gazetelerde yayınlandı. Ancak İslami basından Milli Gazete'de bu fotoğrafa dikkatlice bakıldığında rötuş yapıldığı ortaya çıkıyor.

Vatan'ın haberine göre Yenişafak, Bugün ve Zaman gazetelerinde bile orijinal fotoğraf kullanılırken, Milli Gazete'de yer alan fotoğrafa bilgisayar programı "Photoshop" yardımıyla çeşitli eklemeler yapıldığı dikkat çekti. Fotoğraftaki anneler incelendiğinde, bazılarının etek boyu bilgisayar yardımıyla uzatıldığı, bazı annelerin ise degajelerin yok edildiği ortaya çıkıyor.

Haber: mynet

İlk resim oynanmamış haLidir.

BöyLe bir zihniyet yok ya!
Hangi akLa mantığa hizmet eder bu insanLar anLamıyorum.
Hadi etek aşırı yukarda oLsa yine bi nebze eyvaLLah diyecem ama zaten boyLarı normaL ya
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

carsi52

BoyutLarı o kadarda kısa değiL.
Bu insanLarı anLayamıyorum.
Bölünür senin için uykular!

Kralkartal21

Yuh yani harbidende.İslami basın iyice abartmış işi pes.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

mdc

Sizin akıllarınızı nasıl uzatıcaz ?

varmı bir yöntemi ?
HAYATTA BEŞİKTAŞ

Kralkartal21

Alıntı yapılan: carsi52 - Mayıs 11, 2008, 14:54:29
BoyutLarı o kadarda kısa değiL.

Kısa kollu giyen kadının bile giysisini uzatmışlar.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

carlito1903

Akıllara zarar bi olay, hiç gereği olmayan bi şey...

gözzde_bjk

Milli Gazete yazarı Mehmet Şevket Eygi Star tv'de Ruhat Mengi'nin programındaydı ve yapılan sansürü ''HÜRRİYET'' olarak değerlendirdi.Bırakın basında hür olsun dedi.Adamın hürriyetten anladığı bu iken kadına nasıl bakacağını bilmesini bekleyemezdim.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

mdc

Alıntı yapılan: gözzde_bjk - Mayıs 11, 2008, 15:57:16
Milli Gazete yazarı Mehmet Şevket Eygi Star tv'de Ruhat Mengi'nin programındaydı ve yapılan sansürü ''HÜRRİYET'' olarak değerlendirdi.Bırakın basında hür olsun dedi.Adamın hürriyetten anladığı bu iken kadına nasıl bakacağını bilmesini bekleyemezdim.

E o zaman bunu yaptıklarına da şükretmek gerekli değil mi :D
HAYATTA BEŞİKTAŞ

KeePSaKe

Since 1903

Simurg

gerçek olduğunu sanmıyorum  o kadarda değil
mynetin haberleride yalan
fallarıda çıkmıyo ;D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

akbaba71

Sadece mynette değilki pek cok yerde var bu haber

Alıntı yapılan: gözzde_bjk - Mayıs 11, 2008, 15:57:16

adamlar kabul etmişler zaten.
[/b]
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

noumAyberk

KeePSaKe

Since 1903

Dem@

Alıntı yapılan: Simurg - Mayıs 11, 2008, 19:44:33
gerçek olduğunu sanmıyorum  o kadarda değil
mynetin haberleride yalan
fallarıda çıkmıyo ;D

:ahaha :ahaha ;D

gözzde_bjk

Alıntı yapılan: mdc - Mayıs 11, 2008, 16:13:13

E o zaman bunu yaptıklarına da şükretmek gerekli değil mi :D

Hayır anlamadığım şey madem kılık kıyafet senin ''görüşüne'' aykırı neden reklamı alıyorsun ki?Hem paradan vazgeçme hem de gayet normal olan bir fotografı sansürleyip bunun adına da hürriyet diyerek yayınla.Olacak iş mi bu?
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!