Ana Menü

elveda eyy sevgili

Başlatan beckyZWICKY, Mayıs 10, 2008, 15:06:11

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

Elveda Ey Sevgili

Evimiz,ailemiz,senden başka duygulara kapalı olan tek gerçek sevgimiz,haykırdığımızda tüm
korkuları savuşturduğumuz,ağladığımızda göz yaşlarını attığımız Eyyyy sevgili elveda

O pis ellerle çivi bile çakılmasına izin verilmeyen, Gurur dolu yuvamız,tarihe ev sahipliği yapan.Ben sporcunun zeki,çevik aynı zamanda ahlaklısını severim diyen Atatürkün evinin yanı başı komşusuna nail olan, stadımız,meydanımız.

Yıllar boyunca kapitalist başvurularla Deniz,güneş,villa zihniyeti ile Belediyeler,Meclise,Bakanlıklara yalvarıp gerekli izinlerin çıkması için yalvaran,bu stad boğaza yakışmıyor kelimesini bile sıkılmadan söyleyen, günümüze yakışmıyor diyen tarihi mirasa ayıp eden bizim çok başarılı yöneticilerimiz,Cefakar taraftara sahip olan onları her türlü üzüntüden mahrum bırakmayan, cepten para veriyorum diye kendi cefakarlığını göstermeye çalışan şirin insan

En sonunda başardı 42 bin kişilik stadı alışveriş merkezleri ile bu işte rant sağlayan şirketler ve bunu bir yılda amorti edilecek olan ana paradan kara geç me düşüncesi ile kendilerini mutlu eden. Kiracılardan gelirler Motta,mado,özsüt.dg, levis,puma vb......ne güzel dimi

SİZİ bilmiyorum ama farkındamısınız tüm kültürümüzü tüm samimiyetimizi elimizden aldıklarının.

O stad açılınca kim BJK ÇARŞISINDAN alış veriş yapacak ki benim için oranın tuvaletinin bile bir ayrı yeri var, 'şirinlik bakımından'

KİM kazanda buluşacak, kim Okyonusta maç öncesi basket maçımızı seyredecek, kim pasajın önünde ellerinde bira şişesi halaylar çekecek, oynayacak, AŞK besteleri söyleyecek, kim maç başlamasına 1 saat kala caddeye inip DOLMA BAHÇE yollarını kapayacak çoookkk zor olacak artık bu iş.

O stad açılınca kimse bunları yapmak istemeyecek,herkes manitası ile yada arkadaşları ile hamburger yemeyi kışın içerde ısınmayı, kahve içmeyi,stad içi mağazalarını dolaşmayı,maç öncesi, ufaklı sergileri seyretmeyi tercih edecek.

Kültürümüz gidecek,birlik ve beraberliğimiz son bulacak,Ne KAPALI KALACAK nede adam gibi taraftar cefa lafı eskilerde kalacak,ellerde colaturka alana çekirdek bedava kaşkollar bedava,bir yanda çekirdek,sağın solun loca olacak

Zamanında şimdiki tribün büyükleri KAPALIYI KİMSELERE YAR ETMEDİ kanlar aktı genede VAZGEÇİLMEDİ BU AŞKTAN şimdi bu olay bizim zamanımıza geldi KAPALI BİZİMDİR DİREK LERİ SİZİNDİR

Her zaman her yer de seninle birlikte Ölüm gelsin isterse
Gözlerde bir damla yaş
KALBİMİZDE BİR AŞK
Sensin BEŞİKTAŞ

alintidir.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Anarchy*

Mabedden uzakLaşması çok zor be.
Bizim ibadethanemizdi orası.

cinc

gelişen dünyaymış gelişen teknolojiymiş... hangi gelişmişlik hangi teknoloji werebilir bana bu sahip olduklarımı..?? :'( ???
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

djinonu

hayatimda birkez kapaliya gitmek nasip olmustu bana oda bir galatasaray maciydi kücüktüm ama yinede kapaliya gitmedim diyemem
birkac kez kalearkasindaydim ama simdi bu hisleri yeni stad´da mevcut bulamiyacagiz
gözlerim doldu $u an ne inönüymü$ be abi

sizlerden tek isteyim kim istanbulda oturuyor ise stadyum yikildiginda herkes gitsin ve baksin

BIZ INÖNÜYÜ MEZARA DEGIL YÜREGIMIZE GÖMÜYORUZ DIYIN!! ve mümkün ise inönüden bi kücük ta$ parcasi alin ve evinize götürüp saklayin ve birgün cocuklariniza torunlariniza gösterin ve anlatin inönü hikayelerini

ben yurtdisinda yasiyorum malesef istanbulda olsam bu size lütf ettigim ricayi kendim gerceklestirmek isterdim ama ben gelmeye orada bi inönü kalirmi acaba :(??
ben yaz tatilinde gelecegim... bakalim neler olacak

onaT

Tüm yazdıklarımız Beşiktaşlılık kültürüdür.

Kültür, durduğumuz yerde durma, gelişmemek değildir.

Gelişmek, bunları kaybetmeyi gerektiriyorsa (ki o kültürü gerçekten samimi bir şekilde uygulayanlar kaybetmez)

Buna katlanmak zorundayız.

Olacak şeyde kötü değil ya, Avrupanın en güzel stadlarında biri olacak, Hakkı bey ve Şeref beye yakışır bir biçimde çağdaş olacak!

Ne mutlu Beşiktaşlıyım diyene!

:bjk :bjk :bayrak

Non Mollare Mai

Boğazıma düğümlendi bir şey, sıkıyorum dişlerimi..
edit

Cem Goren

son kez inönüyü gördüğüm için bi yandan mutlu bi yandan hüzünlüyüm yapcak bişey yok koskoca bi tarih yok olmak üzere
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carlito1903

Güzel hatıralarımız var orda, ilk gittiğim gün dün gibi aklımda ama her güzel şeyde olduğu gibi bunda da sona geldik, bugün yıkılmasa yarın yıkılacak zaten kendiliğinden...

Önemli olan yeni stad da da burdaki havayı yakalamak, değişenin sadece beton yığını olduğunu orayı 'İnönü' yapanın biz olduğunu göstermek...

saldır beşiktaş

inönüden başkası yalan inşallah stadın mükemel manzarasını bozmazlar
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

keskinli

öneli olan mekan degil
önemli olan o mekanin icini nasil doldurdugumuz ve dolduracagimiz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

onaT

Alıntı yapılan: cem_goren - Mayıs 11, 2008, 11:29:20
son kez inönüyü gördüğüm için bi yandan mutlu bi yandan hüzünlüyüm yapcak bişey yok koskoca bi tarih yok olmak üzere

19 mayısta törenle yıkılacak, son değildi yani.

BJK_06

elveda eyyyy güzel sevgili...

elveda eyy beşiktaşlılık duruşu...

elveda eyyyy beşiktaşın kalbi kapalı

allen ıverson

Her ayrılık acıdır,çok üzüldüm dönüşen dünya'ya ayak uydurmalıyız bunu yapmalıyız.
Çagın dışında kalırsak bi 10 yıl daha şanpiyon olamayız,vizyonumuzu ve herşeyimizi degiştirecek bu stad,liverpool,arsenal,bayern bütün büyük klupler bunu yapıyo rakiplerimiz stadlarını büyütürken biz bu konuda geri kalmamalıyız!
Geçmişimizden güç alarak gelecegi yakalamalıyız

Onur*

Yıkmayın be... yıkmayın. Bana futbolu sevdiren bu kutsal yeri yıkmayın. Sevmeyi, bir takımı nasıl karşılıksız sevebileceğimi öğreten bu stadı yıkmayın. Dolmabahçenin sonunda, her gördüğümde tüylerimi diken diken eden mabedi yıkmayın... İstemiyorum ben stad falan...

Kapalı bizimdir direkleri sizindir !
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

naanreelburn

nereye yıkılıor ya izin alınmışmı izin falan yok