Ana Menü

Şifo Komitede Yok..!

Başlatan Kralkartal21, Mayıs 10, 2008, 08:03:49

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kralkartal21

Beşiktaş'ta büyük tartışmalara neden olan transfer komitesi kuruldu. Özellikle Divan Kurulu'nun mutlaka komitede yer almasını istediği, başkan Demirören'in de teklifte bulunduğu Şifo Mehmet'e görev verilmedi.

Komite; Kenan Öner, Ertunç Soğancıoğlu ve Sinan Engin'den oluşuyor.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

NoPasaran

Şifo Mehmetler neden İngiltereye gittiler ki..

Orada antrenörlük dışında , iyi oyuncu mayasının ne olduğunu felan öğrenmiştir sanırım..

Milli takımdada görev yaptı..

Beşiktaşiın değerlerini küstürmemek lazım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carlito1903

Bi transfer komitesi kurulucağı ve Şifo'nun da bu oluşumun içinde yer alacağını duyduğumda çok yerinde ve doğru bir karar olduğunu düşünmüştüm ama görüyorum ki yönetimin yönetme anlayışında doğruları bulmak pek yer almıyor !!

Transfer edeceğimiz oyuncuları 1  2 Milyon Dolar verip yönetime giren futboldan zerre kadar anlamayan işadamları belirliyor...

beckyZWICKY

ulan 1 kerede birsey yaparken dogru birsey yapin küstürmeyin bizi ve bu takima emek veren insanlari !
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

SercanBjk

Şifo Mehmet gibi duruşa delikanlılığa sahip kişiler bu yönetimde yer alamaz onlara ters çünkü.

kartalpenchesi

kötü oldu keşke olsaydı daha iyi olurdu
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

carsi52

Bölünür senin için uykular!

eRe

bu komıte kadrosunu yetersız buluyorum
sadece goz boyama ıcın kuruldugu bellı
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

onaT

pascalyptica

ben bildiğimi söyleyim..

bu komiteden cacık olmaz..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

gözzde_bjk

Allah aşkına Ertunç Soğancıoğlu kimdir?Kulüpte mali borçlarla ilgilenen kaba tabiriyle muhasebecinin tekidir.
Sinan Engin'i anlatmıyorum bile ben göreve geldiğimde Ribery'ler takımda olacak dedi meğer bizim şansımıza düşen Ribery Gordon'muş.

Şifo'nun nasıl bir zararı olurdu acaba.Yoksa birileri komisyonlarını alamazlar mıydı?Malum Şifo aynı zamanda Divan Kurulu'nda.

Senelerdir transferi zaten başkan ve arkasındakiler yaptı.Tam yeni bir oluşumla düzlüğe çıkarız derken gene aynı tas aynı hamam.Siz sıkılana kadar bakalım Beşiktaş neler görücek?
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!