Ana Menü

Transfer Haberleri ! | Başka Konu Açmayın

Başlatan carlito1903, Mayıs 09, 2008, 10:25:22

0 Üyeler ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Kartal'da gündem Steven Taylor
Beşiktaş'ta yeni hedef Steven Taylor... Siyah beyazlılar, başkan Yıldırım Demirören ve menajer Sinan Engin'in prensip anlaşmasına vardığı Udinese'nin iki Çek futbolcusu Zapotocny ve Sivok'un bonservis ücretinde sorun çıkınca, Emre Belözoğlu'nun Newcastle United'daki takım arkadaşına yöneldi.
İngiltere Ümit Milli Takımı'nın formasını 25 kez giyen 22 yaşındaki Steven Taylor'un maliyetinin 2.5 milyon Euro olması siyah beyazlıları harekete geçirdi. Genç futbolcunun menajeri ile temas kuran siyah beyazlılar, bu transferin gerçekleşmesi için çalışmalara başladı.

İlk imza Tuna'dan

Beşiktaş Yönetimi, teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın transfer listesinde yer alan G.Birliği'nin defans oyuncusu Ayhan Tuna Üzümcü ile 2+1 yıllık sözleşme imzaladı. Genç futbolcuya 300 bin YTL garanti ücret ve maç başı 15 bin YTL ödeneceği belirtildi. Beşiktaş Genel Sekreteri Kenan Öner, Tuna Üzümcü'nün transferinin borsaya bildirildiğini açıklarken, "Yönetim olarak teknik heyetimizin istediği tüm oyuncuları kadromuza katıyoruz. Yeni sürprizlerimiz var" dedi.

17.05.2008   

Kaynak : Hürriyet
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

KeePSaKe

Zapotocny ve Sivok bonservis ücretinde sorun çıkmış hiç şaşırmadım :) Taylor la anlaşınca bir kaç gün sonra ondada sorun çıkar
Since 1903

Kralkartal21

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Mayıs 17, 2008, 13:13:18
Zapotocny ve Sivok bonservis ücretinde sorun çıkmış hiç şaşırmadım :) Taylor la anlaşınca bir kaç gün sonra ondada sorun çıkar

Öyle bir sorun yok ki.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

cArsi_faruk

Kartal'dan dağ gibi teklif !..

Gaziantepspor başkanı İbrahim Kızıl yeni sezondaki transfer çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulunurken, Beşiktaş Kulübü'nün bu sezon başarılı bir sezon geçiren ve 2008 Avrupa Şampiyonası'nda Avusturya Milli Takımı'nın formasını giyecek Ekrem Hayyam Dağ'ın transferini gerçekleştirmek için girişimde bulunduğu, siyah-beyazlı kulübün bu transfere karşılık Mehmet Sedef, Baki Mercimek ve Fahri Tatan'ı teklif ettiğini belirterek, teknik direktör Nurullah Sağlam ile bu teklifi değerlendirdikten sonra bir yanıt vereceklerini söyledi.
Cocuklar Inanin Inanin Cocuklar Güzel günler görecegiz günesli günler !

Bircan*

bakiyle sedef neyse de tatana noluyo ya !! adam rizede çatır çatır oynadı
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Kralkartal21

Kızıl, Beşiktaş Kulübü'nün bu sezon başarılı bir sezon geçiren ve 2008 Avrupa Şampiyonası'nda Avusturya Milli Takımı'nın formasını giyecek Ekrem Hayyam Dağ'ın transferini gerçekleştirmek için girişimde bulunduğu, siyah-beyazlı kulübün bu transfere karşılık Mehmet Sedef, Baki Mercimek ve Fahri Tatan'ı teklif ettiğini belirterek, teknik direktör Nurullah Sağlam ile bu teklifi değerlendirdikten sonra bir yanıt vereceklerini söyledi.

Kızıl, Beşiktaş'tan kiraladıkları kaleci Murat Şahin'in yeni sezon için transferinin sonuçlanmak üzere olduğunu, yine Beşiktaş'ın ısrarla istediği milli oyuncu Bekir İrtegün'ü ise başka bir kulübe vermeyi düşünmediklerini sözlerine ekledi.

Bu Röportajın bizi ilgilendiren bölümüdür.Bir kısmını yayınladım.

onaT

Alıntı yapılan: Kralkartal67 - Mayıs 17, 2008, 16:45:44
Kızıl, Beşiktaş Kulübü'nün bu sezon başarılı bir sezon geçiren ve 2008 Avrupa Şampiyonası'nda Avusturya Milli Takımı'nın formasını giyecek Ekrem Hayyam Dağ'ın transferini gerçekleştirmek için girişimde bulunduğu, siyah-beyazlı kulübün bu transfere karşılık Mehmet Sedef, Baki Mercimek ve Fahri Tatan'ı teklif ettiğini belirterek, teknik direktör Nurullah Sağlam ile bu teklifi değerlendirdikten sonra bir yanıt vereceklerini söyledi.

Kızıl, Beşiktaş'tan kiraladıkları kaleci Murat Şahin'in yeni sezon için transferinin sonuçlanmak üzere olduğunu, yine Beşiktaş'ın ısrarla istediği milli oyuncu Bekir İrtegün'ü ise başka bir kulübe vermeyi düşünmediklerini sözlerine ekledi.

Bu Röportajın bizi ilgilendiren bölümüdür.Bir kısmını yayınladım.

bekiri holosko top etmişti odun gibi adam.

ekremde tahta gibi nerede oynar nasıl oynar anlamadım bir şey. bazen sallar tutar bezen boş kaleye kaçırır bence gerek yok.

mobilya takımı olmak istemiyorsak almayalım

ilteriş

Bekir ve Ekrem mi :D Ooo yönetim süper transferler yapıyor yine. Maaşallah maaşallah.

KeePSaKe

Alıntı yapılan: Kralkartal67 - Mayıs 17, 2008, 13:16:30

Öyle bir sorun yok ki.

Kartal'da gündem Steven Taylor
Beşiktaş'ta yeni hedef Steven Taylor... Siyah beyazlılar, başkan Yıldırım Demirören ve menajer Sinan Engin'in prensip anlaşmasına vardığı Udinese'nin iki Çek futbolcusu Zapotocny ve Sivok'un bonservis ücretinde sorun çıkınca, Emre Belözoğlu'nun Newcastle United'daki takım arkadaşına yöneldi.
İngiltere Ümit Milli Takımı'nın formasını 25 kez giyen 22 yaşındaki Steven Taylor'un maliyetinin 2.5 milyon Euro olması siyah beyazlıları harekete geçirdi. Genç futbolcunun menajeri ile temas kuran siyah beyazlılar, bu transferin gerçekleşmesi için çalışmalara başladı.

İlk imza Tuna'dan

Beşiktaş Yönetimi, teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın transfer listesinde yer alan G.Birliği'nin defans oyuncusu Ayhan Tuna Üzümcü ile 2+1 yıllık sözleşme imzaladı. Genç futbolcuya 300 bin YTL garanti ücret ve maç başı 15 bin YTL ödeneceği belirtildi. Beşiktaş Genel Sekreteri Kenan Öner, Tuna Üzümcü'nün transferinin borsaya bildirildiğini açıklarken, "Yönetim olarak teknik heyetimizin istediği tüm oyuncuları kadromuza katıyoruz. Yeni sürprizlerimiz var" dedi.

17.05.2008   

Kaynak : Hürriyet

haberi okursan görürsün :)
Since 1903

astbjk1903

steven taylor manyak bir oyuncu ama bir ingilizin türkiyede oynayacağini düşünmüyorum keşke gelse
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

Kralkartal21

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Mayıs 18, 2008, 12:52:43
Alıntı yapılan: Kralkartal67 - Mayıs 17, 2008, 13:16:30

Öyle bir sorun yok ki.

haberi okursan görürsün :)

Senin verdiğin haberin doğru olduğu nerden malum.Bugünkü gazetelerin hepsinde iş sadece imzaya kaldığı yazıyor.

onaT

SercanBjk

Şu anda ismi geçen transferlerin hepsi fiyasko olur galiba önümüzdeki senede hedef UEFA ! yok yok şaşırmadım arkadaşlar Demirören varken şampiyon olamayız lafının altını şimdi daha çok çizmeye başladım.

akbaba71

Fransa´dan teklif alan Cisse giderse... Boşluğu güçlü bir isimle doldurulacak. Tjikuzu da gündeme gelecek. Marsilya´nın istediği Bobo giderse... Forvete hemen İvan Klasniç takviyesi yapılacak
18.5.2008

Avrupa'nın gözü Bobo'da
Kara Kartal'da transfer Bobo ile Edouard Cisse'ye bağlı... Defansını Zapotocny ve Sivok'la güçlendiren Beşiktaş Bobo ile Cisse'yle yola devam ederse, yeni bir yabancı transferi yapmayacak. Spartak Moskova, Zenit, St.Etienne ve Olympique Marsilya'dan cazip teklifler alan Brezilyalı golcü Bobo giderse yerine alternatifi hazır. Werder Bremen'den ayrılan İvan Klasniç'le hemen resmi sözleşme imzalanacak ve Hırvat yıldız Kartal olacak.

Cisse yuvaya dönebilirBobo'nun yanı sıra, takımdaki geleceği netlik kazanmayan bir diğer isim Edouard Cisse... Ücretini alamadığı için sıkıntılar yaşayan ve ülkesine dönmesi gündemde olan Cisse giderse, kadro yabancı bir ön liberoyla güçlendirilecek. Yıllık 1.5 milyon Euro kazanan Fransız futbolcu gitmek isterse, engel olunmayacak. Cisse'nin yerine ilk aday İstanbul Büyükşehir Belediyespor formasıyla başarılı bir sezon geçiren Razundara Tjikuzu....

Orhan YILDIRIM

Kısa...Kısa...

Cem Atan geliyor
Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, gurbetçi bir ismi renklerine bağlamak üzere: Cem Atan... Daha önce de Siyah-Beyazlılar'ın gündemine gelen 22 yaşındaki genç futbolcu Avusturya Ligi'nde Mattersburg forması giyiyor. Sağ kanatta görev yapan Cem, daha önce Türkiye Futbol Federasyonu'ndan teklif gelmesine rağmen Avusturya Milli Takımı'nı seçmişti. Trapattoni'nin uzun süre Salzburg'a transfer etmeye çalıştığı yıldız oyuncu, Avusturya kadrosuna alınmadı.

'Ekrem için üç oyuncu'
Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl, Beşiktaş'ın Ekrem Dağ'a karşılık üç oyuncu önerdiğini açıkladı. Kızıl, "Beşiktaş, Ekrem'i istiyor. Oyuncumuza karşılık Mehmet Sedef, Baki Mercimek ve Fahri Tatan'ı önerdiler. Teknik direktörümüz Nurullah Sağlam ile bu teklifi değerlendirdikten sonra net bir yanıt vereceğiz. Ancak bonservis olarak para almak da isteriz" diye konuştu. Ekrem Dağ da, tıpkı Beşiktaş'ın anlaşmaya vardığı Cem Atan gibi orta sahanın sağında görev yapıyor ve Avusturya Milli Takımı'nda oynuyor.

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

pAscAliAnUmut

Ne olursa olsun klasnic gelmeli gerekirse takım yine 3 forvet oynar. Ama ben olsam nobre'yi yollarım
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş