Ana Menü

Transfer Haberleri ! | Başka Konu Açmayın

Başlatan carlito1903, Mayıs 09, 2008, 10:25:22

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Sivok ile Zapotocny´yle olan tüm sorunlar çözüldü, Çekler imzaya hazır... Kartal, iki yabancı futbolcuyu daha renklerine bağlayıp transferi noktalayacak.
22.5.2008

Hız verilecek
Menacerlerinin fiyat arttırdığı Tomas Sivok ve Zapotocny hafta sonuna kadar imzayı atıp, resmen Kartal oluyor. Udinese'yle her konuda anlaşmaya varan Beşiktaş, önce Çek futbolcularla da el sıkışmış ancak oyuncuların menacerleri araya girip, fiyat arttırmaya çalışmıştı. İki taraf arasındaki pürüzleri halleden Beşiktaş, hafta sonuna kadar savunma oyuncularına resmi imzayı attıracak ve transfere hız verecek.

Bobo'ya göre...
Beşiktaş'ın yabancı transferi Sivok ve Zapotocny'yle bitmeyecek. Kara Kartallar, kadrosunu iki yabancı oyuncuyla daha takviye edecek. Bir açıklamada bulunan Sinan Engin, "İki tane iyi yabancı oyuncu daha renklerimize bağlayacağız. Takıma katkı sağlayacaklar. Santrfor konusuna gelince... Doğrusu bizim bir arayışımız yok. Bobo'nun durumuna göre hareket edeceğiz. Menacerler bize Saviola ve Klasniç'i teklif ettiler" dedi.

Baki'ye yanıt
"Elimizdeki oyuncuların değerini bilmeliyiz" ifadesini kullanan Sinan Engin, "Düşüncelerimiz arasında, bütün dünyanın tanıdığı bir ismi renklerimize bağlamak var. Kadromuzdaki isimler çok yetenekli, onların kıymetini bilmeliyiz" diye konuştu. Baki Mercimek'e de yanıt veren Engin sözlerini şöyle noktaladı: Beşiktaş herkes için bulunmaz nimettir. Gidenler, ayrıldıktan sonra değerini anlıyor...

Orhan YILDIRIM

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

ulan sorun cıkmasına oyle bır alıstırdılar kı
korkuyorum yıne bı aksılık cıksa dıye ımzaları atsalarda rahatlasak bı ya
sonra aklıma gelmıyo degıl ılk kez bu kadar erken transfer yapıyoruz
genelde son hafta sıkıstırırdık laf olsun dıye
ınsallah boyle devam ederlerde once bu hafta bu ıkı oyuncuyla sonrada dıger transferlerı cabucak bıtırıp uyum sorunu yasamayız.
sıvok-zapo-tello-delgado-holosko-bobo ıste cok ıyı olur yanlarınada cok ıyı turklerle bu sene artık basarıya ulasabılırız
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Brestgerfich

boş bir dönem geçiriyormuşuz gbi geliyor bana ve ümidim de yok. çok iyi olsak bile biz şampiyon olamıyoruz!
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Cem Goren

bobonun satılması halinde saviolanın adı geçiyor o yada klasnicten biri gelse çok güzel olurdu
altın kapılarımız kan oldu tayfun

RCA

bobo satılırsa zaten kesin çok iyi bir santrafor almalıyız başka kaçırı yok hatta ikinci oyuncuyu delgadonun yanına iyi bir oyuncu alrak tamamlayabilirz mesela samir nasri ;D çk mu uçtum acaba :)
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Cem Goren

bu arada delgadoyada iyi teklifler var onuda elde tutmak lazım adam gibi 10 numara bulmuşken onuda kaçırmasınlar

RCA

ya şimdi belki dediğimi doğru bulmayabilrsiniz ama delgado 10 numara bi oyuncu değil ve şuana kadar olmadı benim için..

10 numara dediğin alex gibi olur.. delgado çok kıvrak ayaklara bilekelre sahip akıllı bi oyuncu ama bizi nezman fb gs maçında kurtardı alex 2-1 lik maçta attı 2 golüde büyük oyuncu gibi üstlendi maçı hemen..

ayrıca delgado şut çekmeye bazen gitmiyo..yani 10 numara oyuncu takımın beynii ise o takımın bası demektir.. ben şuana kadar tello yu bu konuda daha ön planda görüyorum tello yok maç yok .. kaç maç o olmadan yenildik doğru değil mi?
o yüzden takımımızın gercek bi orta sahaya ihtiyacı var bi 10 numaraya ihtiyacı var..  zürih maçlarını bize geitrende delgadoydu ama şu da kesin beşiktaşın aradığı kan alex ibi topçular..yani topu koklayabilen oyuncular
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Cem Goren

evet haklısın delgado tam anlamıyla 10 numara değil ama şu takım itibarıyla söyledim ben
bu takımda şu an itibarıyla 10 numaraya yakışan delgado eğer satılacaksa o veya ondan daha iyi birisini alsın

he 10 numara nasıl olur onuda söyleyeyim doğru 10 numara alex gibi olur

saldır beşiktaş

zaptocy ile sivok tamammı imza atacaklarmı ben imza atmadan inanam geldiklerine geçen senede böyle kaç futbolcuyu getiriyolardı
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Cem Goren

tamam diyorlar ama imza atmadan ben inanmıyorum

cArsi_faruk

Yeni hedefimiz Kobiashvili

Menajerimiz Sinan Engin, Schalke 04'ün Gürcü oyuncusu Kobiashvili ile görüştüklerini söyledi.

Gelecek sezon güçlü bir kadro kurmayı planlayan Beşiktaşımızda transfer çalışmaları sürerken, futbol takımı genel menajeri Sinan Engin de Çek oyuncular Tomas Zapotocny ve Tomas Sivok'un transferi için İtalya'da girişimlerini sürdürüyor. Bir yandan Zapotocny ve Sivok'u renklerine bağlamaya çalışan siyah-beyazlı takımın, diğer yandan oyuncu arayışlarını sürdürdüğü ve bu çalışmalar doğrultusunda Gürcü oyuncu Levan Kobiashvili ile de görüşüldüğü açıklandı.

Sinan Engin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Zapotocny ve Sivok ile bir sorun olmadığını belirterek, ''Udinese kulübüyle görüşmeler devam ediyor. Bonservisleri konusunda bazı detaylar var. Onları gidermeye çalışıyoruz'' dedi.

Transferde görüştükleri 5-6 futbolcunun bulunduğunu kaydeden Engin, ''Avusturya'nın Mattersburg takımında forma giyen Cem Atan görüştüğümüz oyunculardan biri. Bunun yanında Almanya'nın Schalke 04 takımında forma giyen Gürcü orta saha oyuncusu Levan Kobiashvili de görüştüğümüz oyunculardan bir diğeri'' diye konuştu.

Almanya'nın (Bundesliga) takımlarından Schalke'ye 2003 yılında gelen Kobiashvili'nin 2010 yılında kadar sözleşmesi bulunuyor. Bundesliga'da 260 maça çıkan Gürcü oyuncu, futbola ülkesinin Avaza Tiflis takımında başladı. Tecrübeli oyuncu, Gürcistan'ın Metalurg Rustawi ve Dinamo Tiflis takımlarında forma giydikten sonra Rusya'ya transfer oldu ve Alania Wladikawkas takımında forma giydi. Almanya kariyerine Freiburg'da başlayan Levan Kobiashvili, 2003 yılında ise Schalke 04'e geçti.

Kaynak: AA
Cocuklar Inanin Inanin Cocuklar Güzel günler görecegiz günesli günler !

Cem Goren

yenerr17

çok iyi olur evet inş doru bi haberdir .

akbaba71

BEŞİKTAŞ'TAN BORSA'YA AÇIKLAMA!..

Bu arada Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret AŞ, İMKB'ye 8 futbolcunun transferi için görüşmelerin başlandığı açıklandı.

Siyah beyazlı yönetimden yapılan açıklamada, "Udinese'den Andrea Coda ve Tomas Sivok, Lazio'dan Guglielmo Stendardo, Lens'ten Adama Coulibaly, Mattersburg'dan Cem Atan, Schalke 04'ten Marcelo Bordan ve Levan Kobiashvili, Panathinaikos'tan Anthony Seric'in transferleri konusunda kendileri ve kulüpleriyle görüşmelere başlanmıştır" denildi.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş