Ana Menü

Amatörler kan ağlıyor

Başlatan carlito1903, Mayıs 09, 2008, 09:25:10

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Beşiktaş'ta yaşanan maddi sıkıntılar, bu sezon en çok amatör şubeleri vurdu. Siyah-Beyazlı yönetim önceliği futbol takımına verince birçok amatör şube mağdur duruma düştü. 

Futbolcular gibi binlerce dolar yerine aylık 1-2 bin YTL'ye talim eden amatör sporcular, neredeyse 6 aydır maaşlarını alamıyor. Şubelerin maddi geliri olmadığı için malzeme temininde bile sıkıntı yaşanıyor. Borçlar sebebiyle malzeme veren firmalar da daha temkinli davranıyor. Temel ihtiyaçları bile karşılanamayan sporcular, bu giderlerini zaman zaman kendi ceplerinden hallediyor. Başkan Yıldırım Demirören'den tek istedikleri ise en azından maaşlarını alıp biraz olsun nefes alabilmek. Zaten bir ay önce bu sıkıntılar gündeme taşınmış, basketbol takımının formasını giyen Kaya Peker parasını alamadığı için ayrılma noktasına gelmişti. Krizi son anda Başkan Demirören çözerek Peker'in ayrılmasını engellemişti. Voleybol, hentbol gibi branşlar da bu maddi sıkıntılardan nasibini aldı. Bunların dışında boks, güreş, masa tenisi, jimnastik dalları da Başkan Yıldırım Demirören'in ayıracağı kaynağa bakıyor.

ismailcem

tribün büyükleri siz sakın istifa falan demeyin baskanı basarı bulun yöneticileri basarısız bulun yakında amatörler dahil futboluda kapatınca görelim bakalım kim nerden yol alacak ???

SercanBjk

Beşiktaş başkanı bütün bunların sorumlusudur ama bunlara ses çıkarmayan tribünler daha çok sorumludur.

SÜLEYMAN SEBAYI GÖNDEREREK BEŞİKTAŞA YALNIŞ YAPTINIZ KİMSE SORGULAMADI OLABİLİR !

AMA SEBA`YI GÖNDERENLER BU GÜN DEMİRÖREN VE YÖNETİMİNE SES ÇIKARTMIYORSA İŞTE BU BİTİŞTİR VE SORGULANIRSIN!

gözzde_bjk

Yazıdaki Beşiktaş ve Yıldırım Demirören isimlerini kapatıp okusak 2. veya 3.ligde oynayan semt takımlarının halinin anlatıldığını sanacağız.Oysaki bahsi geçen koskoca bir camia,Tebrikler sayın başkanım biz bu durumlara düşmeyi hakettik.Kim bilir seninle daha neler görücez?
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!