Ana Menü

Koşmak Ricardinho'yu yordu

Başlatan eRe, Aralık 29, 2006, 18:50:01

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Beşiktaş'ta büyük umutlarla geldi. Yabancılar arasında en iyi transfer olarak yorumlandı. Ancak Tigana'dan beklediği şansı ilk maçlarda göremedi. Brezilya milli takımında da ter döken Ricardinho'daki cevher geç de olsa anlaşıldı, hareketleri futbol zekası ön plana çıktı. Ve Sambacı, ilk yarının genel bir değerlendirmesini yaparak çarpıcı ifadeler kullandı.

'VERİMİM AZALIYOR'
Tatile çıkmadan önce konuşan Ricardinho, bazı maçlarda tek başına koşmaktan yorulduğunu belirterek takım oyununda yaşadıkları eksiklikleri vurguladı. Özellikle G.Birliği ile oynanan kupa mücadelesine değinen Sambacı "Bu maçta ileri geri koşmaktan adeta öldüm. Bunu daha önce de yaşadım. Bu konuda kesinlikle arkadaşlarımı suçlamıyorum. Ancak malesef bazı maçlarda tek başıma kalıyorum. Kendi yarı sahamıza kadar inip top çıkarıyorum. Benim görevim arkadaşlarımı hücuma çıkartmak. Ama böyle olunca bunu istenilen düzeyde yapamıyorum. Hoca oyunu kanatlara yayın diyor biz göbekte toplanıyoruz. Kanattaki arkadaşlar da zaman zaman ileri çıkıp geri gelmeyince sorunlar başlıyor" dedi.

'TELAFİ EDERİZ'
Bu hataları ikinci yarıda yapmayacaklarını vurgulayan Ricardinho sözlerini şöyle tamamladı: "Futbol bireysel değil takım oyunu. Herkes görevini bilirse ekip ruhu yaşanır. Buna ben de dahilim. Bazen ben de saçma işler yapıyorum. Bizim açımızdan henüz biten bir şey yok hem lig hem de kupada varız. Bana göre takımdaki sorunlar fazla büyütülüyor. Bunlar her kulüpte yaşanabilecek türden sorunlar. Beşiktaş'ta olmaktan mutluyum. Taraftarın bana gösterdiği sevgiye layık olmaya çalışıyorum."

Kaynak : Vatan
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

çArþý_ulan

işini doğru düzgün yapacaksa koşmasa da olur

Sergen modeli

ama koşarsa daha iyi olacaktır tabiki

rico_ pasa

ölüsü yeter be riconun kosmayı bırak yurumesi bile yeter
Adaletin Bittigi Yerde TÜRK'ÜN Kudreti Başlar.

carsi52

Bölünür senin için uykular!

ugur24

koşmayan adamların hepsi iş bitirci adamlar oluyo genelde..en yakın örnekler..sergen,ricardinho,alex,jardel...ki ricardinho yeteri kadar koşuyo bence..

BerkAy1903

19o3