Ana Menü

Alihan İyileşiyor...

Başlatan Kralkartal21, Mayıs 07, 2008, 22:48:01

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Kralkartal21

Karadeniz Ereğli Belediyespor'dan 1 ay önce çok sevdiği Beşiktaş'a transfer olan 14 yaşındaki Alihan Tezel, okuldan evine giderken bir TIR'ın çarpması sonucu yaralandı.

Kolu kırılan, dalağı ameliyat ile alınan Tezel, okul bitiminde Beşiktaş formasıyla idmanlara çıkmaya hazırlanırken geçirdiği kaza nedeniyle büyük üzüntü yaşadı.

Gülüç Beldesi'nde yaşayan Atatürk İlköğretim Okulu 8. sınıf öğrencisi Alihan Tezel, geçtiğimiz ay Ereğli Belediyespor'un yıldız futbol takımından, küçüklüğünden beri gönül verdiği Beşiktaş'a transfer oldu. Takımında forvet oynayan ve Beşiktaş'ın alt yapı antrenörleri tarafından beğenilerek siyah-beyazlı kulübün alt yapısına kazandırılan Tezel, dün akşam saatlerinde babası Soner Tezel ile dolmuştan inip evine gitmek için yolun karşısına geçmeye çalışırken, A.C. idaresindeki 81 BG 769 plakalı TIR'ın çarpması sonucu yaralandı.

Ambulans ile Ereğli Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Tezel tedavi altına alındı. Sol kolu kırılan ve dalağı ameliyat ile alınan Tezel'in tedavisi genel cerrahi bölümünde devam ediyor. Durumu iyiye giden Tezel'e, Ereğli Belediyespor'un alt yapı antrenörü Bayram Altuntaş takım arkadaşları ve öğretmenleri ziyaret ederek moral vermeye çalışıyor.

Kazadan dolayı büyük üzüntü yaşadıklarını belirten Bayram Altuntaş: "Alihan güçlü bir çocuk. Kısa zamanda yeniden sahalara döneceğine inanıyorum." dedi.

Oğlunun okul bitiminde Beşiktaş formasıyla antrenmanlara çıkmaya hazırlanırken geçirdiği kaza nedeniyle şok yaşadıklarını belirten anne Mehtap Tezel ise, oğlunun ameliyattan sonra gözünü açtığında ilk sözünün, "Ben ne zaman top oynayacağım? Yeniden top oynayabilecek miyim?" olduğunu söyledi.

Oğlunun koyu bir Beşiktaş taraftarı olduğunu belirten anne Tezel şöyle konuştu:

"Küçüklüğünden beri hayali Beşiktaş'ta oynamaktı. Geçtiğimiz ay Beşiktaş alt yapısı tarafından izlendi ve beğenilmişti. Beşiktaş ile anlaşıldı ve oğlum, okulu biter bitmez Beşiktaş ile idmanlara çıkacaktı. Geçirdiği kaza moralini bozdu. Umarım kısa sürede iyileşir ve yeniden çok sevdiği futbol topuna vurabilir."

Ereğli Belediyespor camiası ve Atatürk İlköğretim Okulu kazadan sonra büyük üzüntüye boğuldu. Belediyespor önce altyapıdan yetişip U 17 Milli Takım'ın kaptanı olan Muhammed Demir'in İngiliz takımlarından West Ham United'ın talip olmasına sevinirken, diğer taraftan Alihan Tezel'in kaza sonucu yaralanmasına üzülüyor.

ilhan mansız_melis

Allah acil şifalar versin inşallah bir an önce iyileşir
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Batuhan

Koca hestiy aya bedenem ?

Guti ORÇ.

KeePSaKe

Since 1903

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

kartalpenchesi

daha çok genç inşallah iyileşir ve futbol oynamaya devam eder
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

carsi52

Gerçekten çok acı bir durum.
Allah şifa versin allah yardımcısı oLsun.
Bölünür senin için uykular!

w@nted_68

allah acil şifalar versin inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur

Adriano

Şu resme bakınca insan kötü oluyor ya.

Allah acil şifalar versin..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

maTem

allah acil şifalar versin!! inşllah düzelir.

anti fener

bu durumda ne denir bilinmez ama sonuçta hala aramızda bunada şükür eğer bu yazı gerçekten bekliyosa kalkar ınadına kalkar !!!! ona guvenımız var kalkıcak!!

Kralkartal21

Alihan yürüyormuş arkadaşlar duyduğum habere göre arkadaşım söyledi.Yani öyle hayati tehlikesi falan kalmamış.

Simurg

Çok büyük geçmiş olsun bir an önce sağlığına kavuşması dileği ile

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..