Ana Menü

şampiyonluk benim yüzümden gitti

Başlatan onaT, Mayıs 06, 2008, 18:29:28

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RCA

Alıntı yapılan: KRaL'KaRTaL - Mayıs 06, 2008, 19:43:50
yonetimde ruh yoksa futbolculardada olmaz..

bunu saglayan bir yonetimdir..

bunu IS yeri olarak kabul edeceksin, BESIKTAS bir is yeriyse sende orada calisiyorsun,
patronun ve yonetimi, beceriksiz vede basarisiz ise, herturlu uyum saglayamiyorsaniz
patron ve yonetimi ile, futbolcular yani iscilerde bir yerden sonra, basarisiz ve VERIMSIZ olur..

BESIKTAS JK bir sirkettir ve futbolcularda bu sirketin elemanlaridir
eğer burası bir şirketse ve şimdide sen bırak diyosan buişi çözemedim ben bir şirketi yönetmenin amacı paradır ve kazandığın paranın birazını yatırısın beşiktaş kulubü şuana kadar elinden geleni yaptı oyuncularda elinden geleni yapıyor en azından her nekadar ruhsuz olsalarda tek isteğim var futbolcuların üşenmeden giden topa ayak uzatmaları olur ama unutmyalım ki bizim başkanımız aziz yıldırım gibi para basan biri değildir..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

[KralKartal]

SIvasta para basmiyor? Peki orda isler neden iyi gidiyor???

GS de para basmiyor, orda nasil iyi gidiyor???

adamlar para bile vermiyor futbolcularina?

Yani demek ki YONETIM iyi degil... BESIKTAS KLUBUNU yonetmek icin vardir
Baskan ve yonetimleri, iyi yapamadigin aldigin basaridan belli olur..
Ve bu yola baslamadan futbolcularini seciyorsun ve oyle basliyorsun seneye..
Sectigin oyuncular vede hocalar bugune kadar etkili olmadiysa buda yonetimin sucudur,
yani yoneten onlardir...

son yillardir hicbir basari yok..

tek care, istifa etmektir... Bu isler BUYUK kluplerde vede sirketlerde boyledir
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

RCA

haklısın kabul ediyorum...ama inanın burda yazdığımızda kadar elimizde olsaydı bunları değiştirmek ama işin acı yana yazdıklarımızla kalıyo fikir alışverişidir zaten forum dediğin ama keşke bir yere iletilse çünkü acı veriyo takımın göünl verdiğin renklerine aşık olduğğun takımın bu denli kötü sonuçlar alması ... ama ben yinede seneye düzelceğine ümit ediyorum...
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

keskinli

futbolcularda suclu,hocada suclu
en büyük suclu besiktasi deneme tahtasina,bi baska deyimlede yolgecen hanina ceviren yönetimde
hocanin sucu sabit,korkak futbol oynatmak,yanlis taktik,yanlis oyuncu degisimleri
futbolcularin sucuda sabit mahalle takimlarinin yemeyecegi golleri yemek,oyun kuramamak
yönetimin sucunu yazmaya kalksam bu foruma sigmaz!
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

canavar_bjk

nasıl şampiyon olsak herkezin başarısı ise
bence eğer bir başarısızlık varsa bu herkezin suçudur. Yok bobo, yok yönetim, yok taraftar filan ayırt etmeyin herkezin suçudur.

ama bobo yu böyle bir açıklama yaptığı için taktir ediyorum
:bjk
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

Rebell

bobonun ligde cok emeği var sampiyonluk onun yüzünden değil birlik olamadığımızdan gitti maalesef.

delgado1008

senin yüzünden değil İstanbul B. karşısına 3 forvetle oyuna başlayan Ertuğrul Hoca yüzünden gitti
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

naanreelburn

bu takımda şampiyonluğun gitmeme gibi şansı yoktu kafa bozuk olduktan sonra beden neylesin

eRe

son haftakı yukselısımı dusunursek evet sampıyonlugun gıtmesının en buyuk etkenlerınden bırı bobonun kırmızı kart gormesı
ah bobo ah dıyorum hep aklıma geldıgınde ancak daha oncekı puan kayıpları !!!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

osi_bjk

helal olsun derim en azından kabul ediyor yanlışlarını...
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

Cem Goren

şampiyonlukta suçu olan belkide en son kişi bobo
altın kapılarımız kan oldu tayfun

saldır beşiktaş

bobo nun hiç bir suçu yok o maçı kaybetirdiyse attığı 10 golle çok maç kazandırdı esas suçlu yönetim
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

carsi52

Bobo'nun suçu çok büyüktür ama bobo o maçtan atıLmasaydı yine şampiyon oLamazdık.
Ama en azından şimdi son maçta fazLa goL atma hesapLarı yapmazdık.
Bölünür senin için uykular!

SATUKBLADE

Kralkartal21

Bencede şu şampiyon olamamanın suçlusu taraftardır gözüyle bakıyorum.Hakemlerinde hatası var ama onu söylemiyorum bile.Sağır Sultan bile duydu artık.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..