Ana Menü

Sağlam Listesini Hazırladı

Başlatan carlito1903, Mayıs 06, 2008, 10:54:31

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Beşiktaş Teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, yönetime almak istediği yerli oyuncuların listesini açıkladı.

Başkan Demirören'le görüşen Sağlam'ın "Alacağımız yerliler İlhan, Giray ve Uğur İnceman olmalı. Eğer İlhan'la Giray'dan ikisini alamıyorsak da birini transfer edelim" dediği öğrenildi.

Başkan Demirören'in de Sağlam'a  "Önümüzdeki hafta transferler için harekete geçeceğiz. Ama benim kalbimdeki oyuncu Mehmet Topuz. Onu almak için her türlü fedakarlığı göstereceğim" karşılığını verdiği belirtildi.

Menajer Sinan Engin'in de önümüzdeki günlerde yurt dışına giderek futbolcu izlemeye devam edeceği bildirildi. Engin "Kimse merak etmesin gelecek yıl bu sezondan çok daha iyi olacak. Alacağımız futbolcular bize direkt katkıda bulunacak" dedi.

Sezon sonu sözleşmesi sona eren Gökhan Zan'la Vestel Manisaspor maçı sonrası masaya oturulacağı açıklandı.

fanatik

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

RCA

inanıyorum bu sene hep aynı olan şeler tekrarlanmıcak yepyeni bi beşiktaş göreceğiz..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

astbjk1903

mehmet topuz ve inceman alinirsa çok büyük iş yaparlar o zaman ayakta alkişlarım valla ama nedense inanasım gelmiyor benim
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

lambkuzu

valla topuz değil ronaldinho gelse benim fikrim değişmez www.demirorenistifa.com
Hayatı süsledik izharı ittihatla bugün,
Yolunda gençliğin ulvi değil miydi birleşmek.
Sebatı bayrağımız yaptık, i'tilamız için
Neticesiz ve boş olmaz sebatla hiçbir emek.
Dakikalar bize bir nağbe nişad olsun.
Kulübümüzde müceddet nücumu mevc vursun

eyup1903

uğur inceman ve mehmet topuz gelirse cisse ye gerek kalmaz bunların yanı sıra delgado nun performasında artar

keskinli

aman hocam listene iyi bak,önümüzdeki sezonda hata yaparsan,senide kimse tutamaz bu takimda
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

alper_1903

hersene ayni seyler
umutlandirip utandiriyorlar...
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

carsi52

Alsan ne farkeder seneyede yine hüsran.
Bölünür senin için uykular!