Ana Menü

Bu hesap ya tutarsa!

Başlatan carlito1903, Mayıs 06, 2008, 10:50:07

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Eğer son hafta Beşiktaş Manisa'yı 5-0, Sivas da G.Birliği'ni 3-2 yenerse iki takım ligi aynı puan (73), aynı genel averaj (+27), aynı attığı gol sayısı (58) ve aynı yediği gol sayısında (31) bitirebilir.

Turkcell Süper Lig Müsabaka Statüsü'nün 13. maddesine göre iki takım aynı puandaysa önce ikili averaja bakılıyor. İnönü Stadı'ndaki maçı Sivasspor 2-1, 4 Eylül Stadı'ndaki maçı da Beşiktaş yine 2-1 kazandı. Beşiktaş ile Sivasspor ikili averajda eşit olduğu için genel averaja bakılıyor. Beşiktaş, V.Manisa'yı 5-0, Sivas'da G.Birliği'ni 3-2 yenerse genel averaj da eşitleniyor.

MAÇ TARAFSIZ SAHADA
HER şey eşit olduğu için 4. olarak hükmen yenilgilere bakılıyor. İki takımın da hükmen yenilgisi olmadığı için son çare kalıyor. Statünün 13. maddesinin "e" bendine göre Beşiktaş ile Sivasspor'dan hangisinin ligi üçüncü bitirip UEFA Kupası'na katılacağına tarafsız sahada oynanacak bir maçla karar verilecek. Eğer bu maçın normal süresi de eşitlikle sonuçlanırsa önce 15'er dakikalık iki devre uzatmaya, yine eşitlik bozulmazsa penaltılara da gidilebilir.

(Akşam)

keskinli

en son ne zaman 5 gol atmistik?ben hatirlamiyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

bahadıR

sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

[KralKartal]

Futbolcularimiz zaten kara kartal gibi esiyor firtinalar kopariyor yesil sahada,
bizde averaj farki ile uefaya gidecegiz, nerde??

MAF - sifo - sergen- recep- riza- gibi futbolcularin zamaninda olsa inanirdim ,
ama bu futbolcularla ZOR
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

muhsin_1903

sivasta son dakikada yediğimiz saçma gol bize uefaya malolabilir
Sağlıklı Bir Hayat İçin Yıldırım Demirören'e HAYIR

Anarchy*

carlito1903

Alıntı yapılan: keskinli - Mayıs 06, 2008, 17:40:23
en son ne zaman 5 gol atmistik?ben hatirlamiyorum

Abi ligde en son 2004-2005 sezonunda A.Sebatspor'a 6 atmıştık, ondan sonra hiç 4 golden fazla atamadık malesef yanılmıyorsam...

Bir de geçen sene Türkiye Kupasında 2. Lig B kategorisi takımı Buca'ya 5 atmıştık...

carsi52

Hesap tutmaz herhaLde.
Ama hesap tutarsa tarafsız sahada biz yeneriz sivası :D
Bölünür senin için uykular!

osi_bjk

Çok zor bi olasılık tutması...
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

ZeMaHŞeR

Alıntı yapılan: muhsin_1903 - Mayıs 06, 2008, 19:24:42
sivasta son dakikada yediğimiz saçma gol bize uefaya malolabilir

haklısın...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

eRe

afedersınızde bole bı durum olsa sıvas bızı yener yınede uefaya gıder
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Kralkartal21

Bu iş tutarsa Sivas Beşiktaş'ı tarafsız sahada yener diye düşünüyorum.

Çünkü adamlar aç buna.Deli gibi saldıracaklardır.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Simurg

hesaplarımız yaş :)
inancımızı kıranlar utansın

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

gürol

beşiktaş 5 gol atamaz.beşiktaş 5 gol atsada mutlaka gol yer.sivas gol yemez 1 farklıdan da daha farklı kazanır.
kaldı ki sivas 1 gol atsa beşiktaş 5 gol atsa yemeden.ben kıçıkırık bi uefa için takımımızın adının şaibeyle anılmasını istemem.hatırlarsanız beşiktaş 85 puanla en yakın takipçisine 8 puan farkla ve 4 derbinin 4 ünü de gol bile yemeden kazandığı seneki 100.yıl şampiyonluğunda bile şaibe dediler bunda mı demeyecekler.isteğim sivasın berabere kalması ve beşiktaşın lig normallerinde yani 2-1 kazanıp o şekilde uefaya gitmesi.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/