Ana Menü

Ülker Grubu İle Pazarlık

Başlatan Kralkartal21, Mayıs 02, 2008, 08:33:06

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kralkartal21

Yönetim, gelecek sezon sonu sorun yaşamamak için tangocunun sözleşmesini uzatmaya çalışacak.

Beşiktaş yönetimi, 2 sezondur siyah-beyazlı formayı giyen ancak bonservisi Ülker Grubu'nda olan Delgado için alarma geçti... Gelecek sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Arjantinli yıldızı kaptırmamak için çare arayan yönetim, Ülker Grubu ile önümüzdeki günlerde masaya oturacak. Özellikle bu sezon sergilediği performansla
taraftarın sevgilisi haline gelen tangocunun serbest kalıp, kulüple yollarını bedelsiz ayırma ihtimalini ortadan kaldırmaya çalışan siyah-beyazlıları zor bir trafik bekliyor.

HAKKI KORUNACAK
5 milyon euro'ya alınan Delgado'nun sözleşme süresini uzatmak isteyen yönetim, bu gerçekleşmezse Avrupa'dan birçok kulübün listesinde olan tangocuyu satma yoluna gidecek. Şu anki anlaşmaya göre; 5 milyon euro'nun üzerindeki gelirin yüzde 50'sinin sahibi olan Beşiktaş'ın en çok benimsediği formül ise Ülker'in bonservis hakkının korunduğu yeni bir anlaşma ile sözleşmeyi yenilemek.

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

kartalpenchesi

bu adamı kaptırmamak lazım kesinlikle sözleşme uzatılmalı...
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

osi_bjk

Delgado takımda kalmalı sözleimesi uzatılmalı...
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

gözzde_bjk

Del Bosque'den büyük bir mağlubiyete uğrayan Beşiktaş yöneticilerinden ve avukatlarından Delgado'nun hakkını almak konusunda en ufak bir başarı beklemiyorum.Ülker atı alır yürür bizimkiler gene sonra fark eder gidenin gitmiş olduğunu.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

djinonu

NoPasaran

Seneye ne olacağı belli olmayan bir Delgado ile yola başlayacağız

Çok merak ediyorum Ertuğrul Hoca ne yapacak..

Eğer Delgado ile devam edilecekse orta sahadaki sistemi tamamen yenilememiz lazım..

Delgadoya bağlı bir oyun sisteminde Beşiktaşın anlık başarılar dışında pek birşey kazanacağını düşünmüyorum

Futbolun dili sayılardır..

Takımın lideri olan ve gol yollarındaki orta sahdaki en büyük gücü olan bir oyuncunun bu seneki performansı hayal kırıklığından başka birşey değildir..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Kralkartal21

Volkan abi ben tam tersi düşünüyorum.

Delgado gelecek sezon çok daha iyi işler yapacaktır. Yeni oyuncuların transfer edilmesiyle Delgado dahada iyiye gidecektir.

Son vuruşlarındaki ustalığını konuşturup anlık başarılar değil sürekli başarı sağlayacağına inanıyorum ben.

NoPasaran

Peki neredeydi bu Delgado 2 senedir?

Hep bahane ürettik başka bişey yapmadık

Suçu Bakilere attık
Suçu Buraklara attık
Suçu İ.Akınlara attık

Delgado ne yaptı 2 senedir * Gelsin birisi söylesin bana şunu şunu yptı diye?
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Kralkartal21

Abi bir insan tek kendi çabalarıyla başarıya ulaşamaz ki.Suç sadece Delgado'da değil ki.
Delgado 2 senedir elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor.Takımın kötü oynaması Delgado'yuda ister istemez etkiliyor.

Örneğin Delgado ManU'da olsa şuan bütün kulüpler onun peşindeydi.

erasca

Delgado???Beşiktaş için sadece soru işareti.Takımın beyni olabilecek bir oyuncu değil.Özelliklerini bi sayın.Ayrıca Beşiktaş a ne verdi?Attığı 1 frikik golü,Attığı ceza sahası dışından attığı gol ve bi maçta 2 kafa golü...Bence delgado nun yanına Sergen gibi bir Beyin koyarsanız ve bu kişi sıkıştığı anda Delgadoy la oynarsa o zaman Delgado ya ihtiyacımız var demektir.Yoksa tek başına mümkün değil Beşiktaş ın beyni olmaya.

NoPasaran

Böyle bir mantık yok

Delgado Manuda olsaydı herkes onu isterdi..

Baki Mercimekte Manuyda hiç oynamasa sadece yedek klubesinde dursaydı 6-7 milyon dolara herkese satılırdı  ;)

Delgadoya gösterilen sabır ve şefkat neden başkalarına gösterilmiyor..

Delgado mevkisi ve konumu itibariyle yetersizdir diyorum başkada bişey demek istemiyorum

Seneye ne olur Allah Kerim  :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

gürol

Alıntı yapılan: erascarsi - Mayıs 02, 2008, 19:32:02
Delgado???Beşiktaş için sadece soru işareti.Takımın beyni olabilecek bir oyuncu değil.Özelliklerini bi sayın.Ayrıca Beşiktaş a ne verdi?Attığı 1 frikik golü,Attığı ceza sahası dışından attığı gol ve bi maçta 2 kafa golü...Bence delgado nun yanına Sergen gibi bir Beyin koyarsanız ve bu kişi sıkıştığı anda Delgadoy la oynarsa o zaman Delgado ya ihtiyacımız var demektir.Yoksa tek başına mümkün değil Beşiktaş ın beyni olmaya.
katılıyorum takımın beyni olmaz bi kere adam orta sahanın ortasının topçusu değil zaten.forvet arkası..
ama kalmasını isterim orta sahaya bi oyun kurucu alma şartıyla.zaten allaha şükürler olsun rico gitti.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

Kralkartal21

Delgado???Beşiktaş için sadece soru işareti.Takımın beyni olabilecek bir oyuncu değil.Özelliklerini bi sayın.Ayrıca Beşiktaş a ne verdi?Attığı 1 frikik golü,Attığı ceza sahası dışından attığı gol ve bi maçta 2 kafa golü...

Yaptığı asistler,kazandırdığı kritik 3 puanlar,attığı birbiinden güzel goller ve harika bir teknik.

Daha ne yapsın. Takım biraz güzel olsaydı şuan Delgado'dan övünerek bahsediyor olacaktık.

erasca

Alıntı yapılan: kralkartal67 - Mayıs 02, 2008, 19:36:02
Delgado???Beşiktaş için sadece soru işareti.Takımın beyni olabilecek bir oyuncu değil.Özelliklerini bi sayın.Ayrıca Beşiktaş a ne verdi?Attığı 1 frikik golü,Attığı ceza sahası dışından attığı gol ve bi maçta 2 kafa golü...

o zaman bu senenin Delgadosuyla,en kötü olduğumuz Sergen i Şifo yu karşılaştıralım?en kötü zamanımızda Şifo ve Sergen mi daha yararlı yoksa Şampiyonluğu son anlarda kaybettiğimiz Delgado mu daha iyi?Sergen bu sene gelebilir Beşiktaş a.o zaman Delgado daha yararlı olacaktır.Seyredelim görelim

Yaptığı asistler,kazandırdığı kritik 3 puanlar,attığı birbiinden güzel goller ve harika bir teknik.

Daha ne yapsın. Takım biraz güzel olsaydı şuan Delgado'dan övünerek bahsediyor olacaktık.

akbaba71

Daha önce volkan abiyle bir konuda alexle delgadonun golleri ve asistlerini karşılaştırmıştık hesap cok acık şampiyonluk yolundaki rakibinin 10 numarası seninkinden cok üstün delgado vazgecilmez bir oyuncu değil..
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş