Ana Menü

Tuncay'ı İstemişiz: 'Beşiktaş'ın Parası Bana Yetmez' !!

Başlatan carlito1903, Nisan 26, 2008, 12:38:05

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Tuncay Şanlı, zorlu Galatasaray derbisi öncesi eski takım arkadaşlarına önemli açıklamalarda bulundu.

Tuncay Şanlı, zorlu Galatasaray derbisi öncesi eski takım arkadaşlarını arayıp başarı dileklerini iletirken, "Beşiktaş'ın transfer teklifi doğru, ancak ben Fenerliyim" dedi

Fenerbahçe'den İngiltere Premier Ligi takımlarından M'Brough'a transfer olan Tuncay Şanlı, Galatasaray maçı öncesi eski takım arkadaşlarını arayıp başarı dileklerini iletti. Volkan Ballı'nın da Tuncay'ın aradığı sırada futbolcularla birlikte olduğu bildirildi. Sarı-lacivertlilerin, "Beşiktaş'a gidiyor musun" sorusuna Tuncay'ın şu yanıtı verdiği bildirildi. "Beşiktaş bana transfer teklifinde bulundu. Bu doğru ancak ben biliyorsunuz ki koyu bir Fenerbahçe taraftarıyım. Beşiktaş'ın parası bana yetmez. Türkiye'ye dönecek olursam da sadece Fenerbahçe'de forma giyerim. Bunu herkes böyle bilsin." Tuncay'ın eski takım arkadaşlarına, "Şampiyon olmanızı istiyorum" dediği de öğrenildi.

Kralkartal21

Bende Fenerli olsan(allah korusun tık tık tık) Beşiktaş'a gelmem çünkü eski takımım bana karşı çok kötü davranışları olur.

Para konusuna gelince sen kimsinde lan bizim seni alıcak kadar paramız olmasın.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

alper_1903

Tuncay konussun, Besiktasa layik bir futbolcu degil
Avrupaya gidecegim dedi simdi Avrupada kimin oynadigi da belli  :D  ( Fenerbahce, yani eski takimi)

Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

carlito1903

Hayır biz Tuncay'ı neden istemişiz onu anlamadım...

Kralkartal21

Forvet konusundaki sıkıntımızı onla gidermeye çalışmışızdır :P.Bobo gidecek ya...
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

onaT

Kartalizmatik

Senin gibi tungaya herkesin parası yeter(anlayan anladı)
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

Anarchy*

carsi52

İstemişizdir bu yönetim istemiştir ben inanırım yani.
Bölünür senin için uykular!

CHEm !

senin yüreğin ve ruhun da Beşiktaşa yetmez koçum !
Allah kitap Beşiktaş

kartalpenchesi

bir baba hindi tuncaya bindi, hala konuşuyo ya kendini ne zannediyo?
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

KeePSaKe

lan tungay  sen kimsin ki para yetmesin düdük makarnası
Since 1903

erasca

bizim paramız sana belki yetmez de...senin adamlığın ve şerefin kesinlikle bize yetmez be tungay

kty_1982_1903

ÇOK SEVDİK BE ABİ