Ana Menü

Demirören Polat Buluşması....

Başlatan carlito1903, Nisan 23, 2008, 19:57:43

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Galatasaray ile Fenerbahçe arasında 27 Nisan Pazar akşamı oynanacak olan müthiş derbi öncesi ilginç bir gelişme yaşandı ve akıllara hemen Fenerbahçe´nin Denizli´de şampiyonluğu kaybettiği 2006 senesi geldi..

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören ile Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, bugün sabah saatlerinde Galatasaray Adası´nda buluştular. İkili arasındaki toplantıya daha sonra Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener de katıldı..

Adnan Polat ile Yıldırım Demirören´in öncelikli olarak hafta sonundaki Galatasaray-Fenerbahçe derbisini konuştukları öğrenildi.. Trabzonspor Başkanı Sadri Şener´in katılımdan sonra ise Turkcell Süper Lig yayın gelirlerinin paylaşımı masaya yatırıldı ve ortak bir tavır takınılması gündeme geldi. Önce iki, sonra üç başkanın yaptıkları toplantıya konu yayın hakları olmasına rağmen Kulüpler Birliği ve Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım´ın katılmaması merak konusu oldu..

Bilindiği gibi 2005-2006 sezonunda Fenerbahçe ile Galatasaray şampiyonluk yarışında kıyasıya bir yarışa girerken o tarihte Galatasaray´da asbaşkanlık görevini üstlenen Adnan Polat ile Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören Akmerkez´de bulunan Papermoon adlı ünlü restoranda birlikte yemek yemiş, Demirören restoran önünde bekleyen medya mensuplarına ´´İnşallah Ligi Galatasaray, kupayı biz kazanırız´´ demişti.. Bu buluşmada Türk futbol tarihine ´´Papermoon buluşması´´ olarak geçmişti.

kaynak: Hürriyet

keskinli

bu habere yorumumu haberin dogru olduguna inandigim an yazacagim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

M34

Bu haber dogru. Bulusmuslar. Ama sebebi de belli. Lig gelirlerini konusmuslar. Aziz Yildirim'in katilmama nedeni ise Kulüpler Birligi baskani olmasidir. Ne var ki bunda?

NoPasaran

Son hafta Fener Trabzon maçıda var :) HAberi yapan gazete bunu unutmuş sanırım..

Aferin Demirören aferin  :alkis
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Bircan*

93 yılından unuttugun olaylar var..
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

M34

Bende kendimi paranoid sanirdim. Düsündügünüz gibi birseyler olsa herkesin gözünün önünde mi yaparlar? Hadi Polat ile Demirören'i gectim. Sadri Sener gibi bir isim böyle seylere karisir mi? Yapmayin allah askina

NoPasaran

Sadri Şener kim?

Geçiniz..

Olayda birşey olmasına gerek yokki :) Bu dönem olmaması gereken şeyler..

Beşiktaş BAŞKANI bu dönem tarafsız olmalı diye düşünüyorum ve umarım öyledir..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

M34

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Nisan 23, 2008, 22:02:11
Sadri Şener kim?
90anlarin basiydi, bende 13 falandim herhalde ... 7:1 Trabzonu yenmistik Inönüde .. o mactan sonra istifa etmisti ... Simdide su anki Trabzonspor gibi agir bir yükün altina girdi .. pek zengin sayilmaz ... Polat ve Demirören'in yaninda "fakir" bile görülebilir .. hakkinda baska birsey de bilmem .. ama konu dagiliyor sanirim ... kisacasi güvenilir geliyor

Medyanin oyununa gelmeyelim diyorum ... Galatasaray, Besiktas, Trabzon birlik Fener'e olmuslara getiriyorlar .. bende diyorum ki, sadece Polat ve Demirören bulussalar tamam, ama Sadri Sener olunca uymuyor.

Ortada yayin gelirlerinin bölüsmesi söz konusu ... anadolu kulüplerin bir düsüncesi var, 4 büyüklerin ... anadolu kulüpleri bir araya geliyorlar, 4 büyükler bir araya geliyorlar ... Aziz Yildirim'da konumu itibari ile nötür olma zorunda ...

carsi52

Bölünür senin için uykular!