Ana Menü

"Barlarda ne işin var!!!"

Başlatan djinonu, Nisan 23, 2008, 17:03:49

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

"Barlarda ne işin var!!!"

Akçaabat Sebatspor, İstanbulspor ve Samsunspor'da kiralık oynadıktan sonra sezon başında Beşiktaş'a dönen ve hemen hemen  her maçta  ilk on birde görev alan Serdar Özkan'ı Menajer Sinan Engin'in "Disiplinsiz davrandığı" gerekçesiyle sert bir dille uyardığı öğrenildi.

"HOCANA NASIL TAVIR YAPARSIN!"
Serdar ile başbaşa bir görüşme yapan Menajer Sinan Engin'in "Görüyorum ki hocan seni uyardığında ona tavır yapıyorsun. Bunu nasıl yaparsın! Kesinlikle bir daha bunu görmeyeceğim. O sana inanmasaydı o sana güvenmeseydi halen 2. Lig'de oynuyordun" dediği öğrenildi. Engin'in "Bazen İbrahim Üzülmez ve Rüştü Reçber'e saygısızlık ettiğini görüyorum. İbrahim bu takımın kaptanı Rüştü abin de Türk futboluna bir çok emeği olan bir insan. Onların bir değidiğini iki etme ve hemen yerine getir. Büyüklerine saygılı ol, yarın sen de büyük olacaksın; ona göre" dediği kaydedildi.

"BARLARDA NE İŞİN VAR!"
Sinan Engin, genç futbolcuya ayrıca "Geçen gece sabaha karşı bir tanıdığım beni telefonla aradı. Senin o saatte hala barda eğlendiğini söyledi. Gençsin, eğlenmek hakkın. Ama o saatlere kadar barlarda ne işin var. Yanında gezdiklerine de dikkat et. Beşiktaşlı futbolcuya yakışan davranışlarda ol. Büyülü dünyaya kendini kaptırırsan çabucak kaybolursun" dediği ifade edildi.

Son olarak Serdar'a Rizespor maçında çok kolay kart gördüğünü belirten Engin'in "Orta hakem lehine faul çalmış halen gidip yardımcı hakemin üstüne yürüyorsun. Burası Beşiktaş, başka kulüplere benzemez. Bir daha bu hareketleri sergilemeni istemiyorum kendine çeki düzen ver" dediği öğrenildi.

Kaynak:

LİG TV ÖZEL HABER

erdinc1926

eğer doğruysa kendisine çok dikkat etmesi lazım
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

djinonu

ne olacak bu oglanin hali?:S
okan koc gibi olmasin aman:S

keskinli

kime güvensek,bosa cikariyorlar
2 mac oynadi diye kalkti bi yerleri
sen daha ne becerdinki,artislige basladin?
iyi futbolcu Allah yetenegiyle olunmaz,yeteneginin üstüne bi seyler koymayla olunur!
bide adam olacaksin adam!senin gibi ne karaktersiz adamlar geldi gecti türk futbolundan,2günde harcandilar
tarik abine okan abine bak
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ata vicente

edit
mesaj forum kurulu tarafindan silinmistir!

gözzde_bjk

Hayret Sinan Engin görevini hatırlayıp gerekeni yapmış.Basında çıkan transfer haberlerininde Serdar'ın davranışlarında degişikliğe uğramasına neden olabilir.Bazen sadece bizim takımdaki genç futbolcuların böyle sorunlu olduğunu düşünmüyor değilim.Umarım yapılan uyarı işe yarar.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

kartalpenchesi

Serdar kendine gel sen de diğer oyuncular gibi kaybolma sonra çok ararsın bu günlerini
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

Kralkartal21

Alıntı yapılan: ata vicente - Nisan 23, 2008, 18:25:11
IMAM OSURURSA CEMAAT SICARMIS!!!

Kelimelerine biraz dikkat etsen.Büyük harflerle yorum yapılmaz.Terbiyesizce kelimelere ''..........'' koysan iyi edersin.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

M34

Sinan Engin bunlari gröüp böyle bir konusma yapti ise, tebrikler. "zerre" kadar da sevmem kendisini.

erasca

işte biz bu oyunculara destek oluyoruz ama kıymet bilen mi var.sergen abiniz de yapardı ama sahada da gerekeni yapardı...

carsi52

Beşiktaşta oynayan herkes neden şımarmak zorunda anLamış değiLim.
Bölünür senin için uykular!

pascalyptica

yalannnn.. 10 numara yalan hem de..
teklif geldi ya çocuğa artık gönderip zaten disiplinsizdi diyecekler..
ondan dolayı değilse bu haberler ben de bu işlerden zerre anlamıyorum..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

osi_bjk

Serdar ÖZKAN'dan bu hareketleri beklemezdim.EĞer böyle devam ederse gelecekte kaybolur gider...
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

naanreelburn

ibrahim üzülmeze saygısızlık olayına hiç inanmıyorum bi kere ibrahim hesapta büyükse kendisini saydırabilmeli serdar gol atıor atmadan evvel üzülmez fırçalıor çocuk sevinemedi bile böle yetenekler abicilik mabicilik ayağına harcanıor milanda barca da onu  birak almanya 2.liginde abi mi var kolpa ya .çocuğu sallamak için bahane arıolar sen serdarı uyarcağına kendine bak düzen ver sinan engin hala utanmadan ordasın seni kimse sevmıor hala bosnak taşnak futbolcu kovalıosun ...

NoPasaran

Bırakında gitsin ya :)

O kadar para alacam hiçmi eğlenmeyeceğim..

Abartıyorlar bazenn
Aşk bu Aşk !

volkanca.net