Ana Menü

Diyarbakır’da Futbol Okulumuz Açıldı

Başlatan akbaba71, Nisan 23, 2008, 16:53:20

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sercAn1903

bence fazla iyi olmamış bu açılış. bilmiyorum var mı ama g.antep ş.urfa gibi yerlerde açsalardı oralar çok güzelmiş :D

o kürt-türk olayına değinmek istiyorum..bizim sınıfta bi çocuk var cocuk ben kürtüm kürt türke bişey vermez diyor.:) o biraz şakasına diyor ama bunun gerçekleride var. çocuğun kaç tane tanıdığı,akrabası falan var dağlarda.çocuk bende çıkarım diyor belli olmaz diyor.
orda ablanın dediği gibi.. ağaç yaş iken eğilir. bunların yaş iken eğilmesi zor. bir futbol okulu açılcağına normal okullar açılsa bişey demicem ama. :)
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

erasca

o zaman sn orda türk geleneklerinle yaşa.senin dediğin kürtler burda kendi geleneklerini yaşıyor y[kufur otomatik editlenmistir-uyarildiniz]onuları saptırmayın lütfen.biz burda kürt milliyetçiliği yapanlarla yapmayanları tartışıyoruz.yaşam tarzına falan bak sen kendin karar ver nereli olduğuna.ama benim ülkem öle olmalı.
bütün arkadaşlardan özür dilerim konu saptı.
inşallah Beşiktaşımıza yakışır futbolcular yetişir.

IL Capitano

anlasamiyacagiz bu konuda, neyse paylasmasamda dusuncelerine saygiliyim.

dedigin gibi insallah Besiktasimiza vede ulkemize yararli futbolcular yetisir.. :bayrak
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Brestgerfich

Eğitim için, spor için doğu illerimize yapılan her türlü yatırımı desteklerim. bunu fener de yapsa cimbomda yapsa helal olsun derim. O insanlarımızın hizmete ihtiyaçları var... Vatanı sevdirmezsen, Vatanı sevmezler...
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Anarchy*

Konu hakkında yorum yapmak istiyorum!
HayırLı uğurLu oLsun..
Umarım geLecekte de devamı geLir.

carsi52

Konu çok farkLı yerLere taşınmış.
HayırLı uğurLu oLsun kLübümüz için.
Bölünür senin için uykular!

keskinli

Alıntı yapılan: Mucizevi Alamet - Nisan 23, 2008, 23:37:03
Eğitim için, spor için doğu illerimize yapılan her türlü yatırımı desteklerim. bunu fener de yapsa cimbomda yapsa helal olsun derim. O insanlarımızın hizmete ihtiyaçları var... Vatanı sevdirmezsen, Vatanı sevmezler...
iste budur!
sevdirmezssen sevmezler bu ülkeyi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CHEm !

yatırım için biraz geç kalındı sanki.
bana öyle geliyor.
Allah kitap Beşiktaş

SATUKBLADE

okulun açılması hakkında yorumlarınız varsa alalım lütfen
TÜRK-KÜRT veya PKK şudur budur yorumlarına girmeyelim

BU TÜR SİYASİ İÇERİĞİ OLAN MESAJLAR BU DAKİKA SAAT GÜN İTİBARİ İLE CEZALANDIRILACAKTIR

bu tür konular hassas konulardır
*mesajların hepsini okudum her iki tarafta haklı ama şimdi hep beraber elimizi vicdanımıza koyalım bi düşünelim bu tür konuların yeri burasımıdır acaba ? bence değil ;) ondan yapmayalım arkadaşlar

kolay gelsin

SercanBjk

Hayırlısı olsun sahip çıkar inşallah ordaki Kartallar.