Ana Menü

Transfer Şifo'dan sorulacak! (Sağlam ve Engin İtiraz Etti)

Başlatan carlito1903, Nisan 22, 2008, 20:09:12

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Son yıllarda yaptığı isabetsiz transferler nedeniyle sıkıntı yaşayan Beşiktaş yönetiminin, bu kez araştırmadan futbolcu almayacağı ve bir de transfer komitesi kuracağı öğrenildi. Özellikle Başkan Yıldırım Demirören'in bu konuda kararlı olduğu belirtilirken, komitede eski futbolculardan Mehmet Özdilek'in de yer alacağı ileri sürüldü.

Tello'nun transferini eski futbolculardan Fikret Demirer'in istediğini gözönüne alan yönetimin, yine alınması planlanan futbolcuları Mehmet Özdilek'e izlettireceği, daha sonra toplanacak komitede konunun görüşüleceği, ardından da onay verilmesi halinde transferin gerçekleştirileceği bildirildi.

Ancak yönetimin bu düşüncesine menajer Sinan Engin ve teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın karşı çıktığı belirtildi. Sinan Engin "Transfer komitesi yönetim kurulu üyelerinden oluşması halinde olabilir. Ancak biz eski futbolcuların transfer komitesinde olmasını istemiyoruz" dedi.

Transfer için düğmeye basan ve araştırmalara başlayan siyah- beyazlıların Gordon Schindenfeld'i ise elinden çıkarmanın çarelerini aradığı ortaya çıktı.

Bu futbolcuyu aldıkları Dinamo Zagreb'le görüşen siyah- beyazlıların takas önerdikleri ve Schindenfeld'e karşılık ön liberoda oynayanIgor Biscan'ı istedikleri ortaya çıktı.

30 yaşındaki Biscan, Liverpool'da oynarken de gündeme gelmiş, ancak transferi Yunanistan'ın Panathinaikos takımı gerçekleştirmişti. İki sezon da Yunan liginde oynayan Biscan, ardından da futbola başladığı Dinamo Zagreb takımına geçmişti.

Siyah - Beyazlılar, bir günlük iznin ardından Bursaspor maçı hazırlıklarına başladı. Çalışmaya sakatlıkları bulunan İbrahim Kaş, Tello ve Holosko katılmadı. Sol diz iç yanbağlarında ödem tespit edilen İbrahim Kaş'ın hafta sonundaki maçta forma giyip giyemeyeceğinin henüz netlik kazanmadığı bildirildi. Tello ve Holosko'nun ise birkaç günlükdinlenmenin ardından antrenmanlara başlayacakları açıklandı.

Özel İstek Vakfı Atanur Oğuz Koleji, "Yılın Eni İyileri" anketinde "Yılın futbolcusu" seçilen İbrahim Toraman ödülünü aldı.

İbrahim, ligde kalan üç maçta  da kazanmak için mücadele edeceklerini söyledi.

gözzde_bjk

Mehmet Özdilek gibi gerçek Beşiktaşlıların bu kulüpte faal olarak görev alması çok güzel.Gerek insanlara olan saygısı gerek insanların ona olan saygısı ve güveniyle ''daha'' başarılı işlerin ortaya çıkacağı aşikar.

Sinan Engin'in zaten kendinden başka birine sorumluluk verilmesine tamam demesini beklemiyorum.Kulübün AĞASI o ya herşey onun dediği gibi olacak.Bakalım Demirören yanlışlarını toparlamak için daha kaç kişiyi taşın altına sokacak?
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

beckyZWICKY

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

carsi52

Bu yönetim varken dünyanın en iyiLerini getirsinLer yine sevinemem anasını satim.
Bölünür senin için uykular!

muhsin_1903

yine tuhaf tuhaf transfler yapacaklar bu seferde şifoyu yiyecekler umarım yanılırım
Sağlıklı Bir Hayat İçin Yıldırım Demirören'e HAYIR

CHEm !

dün gece sinan vardarı dinleyenler olmuştur umarım.
Allah kitap Beşiktaş

carlito1903

Dün gece ne dedi bilmiyorum ama geçen bi röportajını okudum çok doğru şeyler söylüyordu...

Kralkartal21

Keşke Sinan Vardar olsaydı.Çok doğru şeyler söylüyor adam.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Alves

Yönetimin istifa etsin inanın herşey kendiliğinden olacaktır zaten
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

NoPasaran

İyide sezonlar bitti Şifo ne zaman araştıracak bunları

Yenimi aklınıza geldi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

pascalyptica

gelecek sezon için olabilir mi acaba ;D
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

erdinc1926

herşeyin hayırlısı olması dileğiyle diyicem ama bu yönetimle mi ?
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

keskinli

sifo mehmet bu isi becerir insaallah
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

kartalpenchesi

iyi bir haber bence artık transferler fiyasko olmayacak
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

Brestgerfich

İnşallah yapabilir bu işi... demirören Ali Gültiken'in başını yedi çünkü... Onu gönderip Sinan'ı getirdi göreve... Ne değişti ? Beşiktaş bir evladını kaybetti... İnşallah aynı şey Şifomuzun da başına gelmez
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?