Ana Menü

Manisa Maçına Hazırlık!

Başlatan erasca, Nisan 22, 2008, 00:45:24

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erasca

Arkadaşlar Manisa maçında yönetimine futbolcusuna,federasyounaa hakemlere,
gesesine febesine selçuk yulasından erman toroğluna,lig tv sinden hürriyet ine ve cümle aleme unutamayacakları bir ders niteliğinde şov yapalım...

Ama nasıl?Fikri olan?

beckyZWICKY

http://kralkartal.com/forum/index.php/topic,15379.0.html

yazının tamamını okursan sevinirim bence güzel bir düşünce :)
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

beckyZWICKY

pankartlar ve sloganlar işimizi görür gibi geliyor + başkada yapacak birşey göremiyorum fikri olan varsa buyursun :)
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

erasca

çok güzel bi fikir fakat o tarz pankartların stada girebileceğini düşünmüyorum...ben daha bulamadım ama dünya kanallarında bile çıkmalı yaptığımız...
valla gerekirse sahaya atlayalım dayak atalım.yemin ederimki buna bile razıyım...isterlerse kötü bilsinler bizi...bu hakkı yenip de bu kadar efendi bi taraftar görmemişlerdir bence...
ki biz çArŞı yız...istediğimizde her şeyi yaparız...
ama bişeyleri değiştirmeye çalışıyosak sonucuna da katlanmalıyız...
hakem döversek diyelimki her şey normale döndü ama 5 maç seyircisiz oynamayı da göze almalıyız...
dayak atmak falan saçma gelecek de bunu sadece aklıma ilk geldiği şey olduğu için söyledim.sadece bi örnek :)

gürol

hakem döversek kiii bu federasyon 5 maç ceza vermez.sanırım küme düşürürler.yada 20 puan felan silerler.yada geçici bi süre takımın lisansını alırlar.yada tüm lig boyunca kapalı kalır stad.ayrıca alen abi bu olaya izin verdi hesabına 2 yıl maçlara girememe cezası alır.
dayakla felan bi çözüm bulamayız.
ne istiyoruz?demirörenin gitmesini değilmi?
o zaman maçtan önce yada maçtan sonra demirörenin evde olduğu bi zamanda 5-10 bin kişi toplanıp evine yürüyüş yapıp küfürsüz istifaya davet etmemiz lazım.
maçta da kimse aleni ve çarşıyı dinlemeksizin istifa diye haykırmak lazım..bir an bile susmadan kapalı alt üst duello şeklinde daha önceden yazılmış olan bi istifa bestesini yükek decibell haykırmak lazım.pankartlarda alaycı yada küfür içeren pankartları stada sokmazlar o yuzden herkes aynı pankartı yaptırmalı "lütfen istifa" yazılı en az 200 pankart yapılmalı.nereye baksa istifa yazısını okumalı sn başkan.
bide aklıma şimdi gelen bişey daha var muhalefet açıklama yapamaz ama bi öncü yani bi dernek önderliğinde deklerasyon yapılmazı lazım;demirörenin istifasını isteyen beşiktaşlılar balkonlarına bjk bayrağı assın denilen bi deklerasyon.böyle bi protestoya başlanırsa televizyonlar haber yapar bunları ve sesimizi sn.demirören bey evinde tv izlerken de duyabilir.
başka türlü bu sn. başkanın istifa edeceği yok.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

SercanBjk

Yönetim istifaya davet edilsin de gerisi şu an için tehlike teşkil etmiyor.

keskinli

pekii carsiyi nasil ikna edecegiz?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

gürol

Alıntı yapılan: keskinli - Nisan 22, 2008, 17:20:46
asıl sorun da bu zaten.çarşıyı nasıl ikna edecez.demirören kadar ikna kabiliyetimiz de yok(sanırım anlaşılması gereken anlaşılmıştır).işte burda tıkanıyoruz.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

Kartalizmatik

Numaralıdan 100 tane bilet alınıp bir yerde toplanılırsa hemen üst şeref trübünü ses iyi gider olmazmı?100 kişiyle olacak iş değil ama en azından yönetim istifa sesleri duyulsun
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

gözzde_bjk

Aman bu maçta da ''Aldırma Kartal Aldırma''yı söylemeyelim de ben protesto falan beklemiyorum artık.Demirören de olduğu yerden memnun,diğerleri de...
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

carsi52

KonuşmaLar ancak burda kaLır ne kadar fikir üretiLsede uyguLancağını sanmıyorum ne yazık ki..
Bölünür senin için uykular!

noumAyberk

Alıntı yapılan: keskinli - Nisan 22, 2008, 17:20:46
sivas maçında gole bile sevinmeden ! yıldırım demirören yeter ! diye bağıran dişi kartallardı

yenerr17

demiröreni utandırmak lazım ama nerde..

+18 !

yok arkadaşlar ben inanmıyorum febe maçından öncede birçok şey yazıldı çizildi ama uygulamalar çok kısıtlı kaldı imkan olmasına karşın yapılmadı... nedenini de sorgulayan olmadı...

erdinc1926

yaptıklarınız unutulmayacaktır tüm büyük beşiktaş'ın ahını ve günahını aldınız sizleri sadece alkışlıyoruz
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R