Ana Menü

Yalçın Sabancı Aday Olacak mı?

Başlatan erdinc1926, Nisan 18, 2008, 17:13:22

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdinc1926

Beşiktaşlılığıyla tanınan işadamı Yalçın Sabancı, bazı medya organlarında, kulüp başkanlığına aday olacağı yönünde çıkan haberleri yalanladı.

Yalçın Sabancı, yaptığı yazılı açıklamada, Beşiktaş Kulübü ile köklü bir taraftarlık dışında hiçbir ilişkisinin olmadığını vurgulayarak, ''Ayrıca işlerimin yoğunluğu nedeniyle yönetiminde görev alma talep ve isteğim de yoktur. Bu hususla ilgili basın mensupları veya herhangi biriyle hiçbir görüşmem de vaki değildir'' dedi.

Yalçın Sabancı, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

''Yurt dışında bulunduğum sırada, yazılı ve görsel basında yayınlanan, şahsımın Beşiktaş Kulübü Başkanlığı'na talip olmasıyla alakalı asılsız haberleri üzüntüyle yeni öğrenmiş bulunuyorum.

Beşiktaş Kulübü ile köklü bir taraftarlık dışında hiçbir ilişkim olmamıştır. Ayrıca işlerimin yoğunluğu nedeniyle yönetiminde görev alma talep ve isteğim de yoktur. Bu hususla ilgili basın mensupları veya herhangi biriyle hiçbir görüşmem de vaki değildir.

Kaldı ki, Sayın Yıldırım Demirören ve ekibi yönetime seçimle gelmiş olup, her gerçek Beşiktaşlı'nın görev süresince yönetimi ve her zaman takımını desteklemesi gerekir.

Bu tür gerçeği yansıtmayan haberlerin büyük Beşiktaş camiasına zarar vereceği herkesin malumlarıdır.''
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

NoPasaran

Ya her zaman diyorum hiç birisi elini taşın altına koymaz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Since 1903

eRe

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Nisan 18, 2008, 17:34:26
Ya her zaman diyorum hiç birisi elini taşın altına koymaz

o zaman bavulumuzu toplayıp bız mı gıdelım
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Anarchy*

Hepsi bu sorumLuLuğu aLmaktan kaçıyor.

gözzde_bjk

Başkanlığa aday olduğu haberinin kesinliğinden şüphe duyulduğu gibi bende bu haberin doğruluğundan şüphe duyuyorum ya da duymak istiyorum.Ama şu bir gerçek ki kimsenin istifa olmadan birşey yapacağı yok.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

SercanBjk

Yıldırım Demirören istifa etmeden aday olacak kimse aday olacağım demez. Serdar Bilgili istifa etmeden öncede de tek adaydı ama istifa edince 4 aday çıktı.