Ana Menü

umarım bu iddalar doğru değildir (atıf keçeciden şok iddalar)

Başlatan delgadoo_10_, Nisan 17, 2008, 15:45:30

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

delgadoo_10_

Beşiktaş Camiası'nın sivri isimlerinden Atıf Keçeci, şok bir iddia ortaya attı.

Radyospor'da yayınlanan Bülent Yüksel ile İmza programına katılan Keçeci, Yüksel'in "Beşiktaş'ın cezası bittiğinde, sahasında oynayacağı ilk maçta, ligin son maçı olan Vestel Manispor maçında, taraftarın büyük protestosu olacakmış. Yayınlarımıza bağlanan dinleyiciler böyle söylüyor" hatırlatması üzerine şok bir iddia ortaya attı:

"O taraftar keşke bunu açıklamasaydı. Şimdiden söylüyorum, Beşiktaş Yönetimi önlem alacak! Adana'da oynanacak Bursa maçında ve Ankara'daki maçta küfür olur, Beşiktaş seyircisiz oynama cezası alır. Son maçta protestoya izin verilmez. Taraftarın önüne çıkamazlar!!!"

eRe

benımde korkum bu o macı seyırcısız oynamak ınsallah ole bırsey olmazda artık stadda barı tepkı verılmesıne engel olunmaz
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

gözzde_bjk

Seyircisiz oynama cezasını aldığımızda Beşiktaş taraftarı bu davranışları birkez daha tekrarlarsa 3puanın silinme durumu olacağı açıklanmıştı.Eğer bu durum doğruysa kimsenin Manisa maçı için olay yaratmaya cesareti olamaz diye düşünüyorum.Ama yönetim buna rağmen taraftarın ''olası'' protestosunu engellemek için bunu da yaparsa  birkez daha acizliklerine acizlik katarlar.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!