Ana Menü

İbrahim Kaş Beşiktaştan AYRILDI !!!

Başlatan eRe, Nisan 17, 2008, 14:43:49

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

gözzde_bjk

E sen adama sezon sonu sözleşmesi bitecek olmasına rağmen oturur konuşuruz demezsen o da senin keyfini beklemez,teklif gelmişken kabul eder gider.Yoksa İbrahim Kaş ya da bir başka futbolcu onun yerine adam bulamazsan sözleşme imzalatmanı ya da görüşme talep etmeni beklemez.İbrahim'e hayırlı uğurlu olsun,başarılı olması hepimizi mutlu eder.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Cem Goren

en iyisini yapmış takıma katkısı yok diyen bir şey söylemyorum diyen sinan engin önce yaptığı hataların cevabını versin
altın kapılarımız kan oldu tayfun

alper_1903

Resmen ayrildi evet helal olsun ama

Insallah iyi performans sergiler kaliteli Bir oyuncu
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

hicbiri topcu degil, artik topcu kimse ?

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Ronaldo,Zago,Serdar Kurtuluş,Serdar Özkan, Burak, İbrahim Akın , Delgado vs vs..

Bunlar ii adamlar bazıları gitti bazıları gidecek ama topçulardı :)

Kaş başarılı olamaz

Burayada tarih atıyorum

İbrahjim Kaş Sadece uzaktan bakıldığında gelecek vaaden bir adam görüntüsü çiziyor. Yaşı genç, milli olmuş  :) FM de yıldız oluyor çünkü Avrupadan bakıldığında ii..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

pekı volkan abı toraman zan gordon dıatta vb daha mı ıyı !!!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Bilmiyorum erdem

Bu şekilde gitmesinide bende istemezdim. Her zaman takımda oynayabilir bir adam ama satışı yapan kendisi..

Çok ağlanacak bir futbolcuda olmadığını düşünüyorum peşinden..

yıllardır diyorum ben Ne Toraman ne Gökhan Zan bu takımın 11 inde oynayacak kapasitesi aslında yok ama isimleri var onlarla oynuyorlar..

Kaşı ikisindende daha çok seviyordum ama istediğim ve olması gereken defans özellikleri olmayan bir adam bana göre.

Kalsa iiyiydi ama gidince4 ağlamak gereksiz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

akbaba71

Gelecek sezon yapılacak transferlerle zaten yedek kalacaktı.Yerliler arasından en az şans verilende oydu kendi açısından doğru olanı yapmış.
Bizim alacağımız stoper veya stoperler iyi oyuncular olursa bizim içinde iyi olur.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

harbigirleagle

mrb ark ben yeni geldim foruma memnun olacağımdan çook eminim ilk mesajımı buraya yazıyım dedim:)
bence bu habere inanmayın DHA veya başka haber kaynakları bobo yu nobre yi ibrahim leri çoook başka takımlara aldı verdi bence inanmayın bjk nin resmi sitesinde görürseniz eywallah ama bunlara inanmayın resmen yalan haber...

Kralkartal21

Kendisi için hayırlısı buysa biz napalım.Bende olsam Giderdim 1 veya 2 sene sonra tekrar geri dönerdim ama Beşiktaş'a
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

SercanBjk

Hayırlısı olsun inşallah başarılı olur gittiği yerde.

onaT

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Nisan 18, 2008, 16:20:40
Ronaldo,Zago,Serdar Kurtuluş,Serdar Özkan, Burak, İbrahim Akın , Delgado vs vs..

Bunlar ii adamlar bazıları gitti bazıları gidecek ama topçulardı :)

Kaş başarılı olamaz

Burayada tarih atıyorum

İbrahjim Kaş Sadece uzaktan bakıldığında gelecek vaaden bir adam görüntüsü çiziyor. Yaşı genç, milli olmuş  :) FM de yıldız oluyor çünkü Avrupadan bakıldığında ii..

aynen...

fatih sonkaya gibi olur. yetenekli değil kesinlikle

kartalpenchesi

bu adam da bedavaya gitti bare para kazandırsaydı
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene