Ana Menü

"İnter-Toto'ya gitmeyeceğiz'',cünkü 4.olmayacagiz

Başlatan eRe, Nisan 17, 2008, 14:06:17

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

saol abı sımdıde 5.olcaz da nedemek dıye cevap gelırde nese !
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

keskinli

Alıntı yapılan: eRe - Nisan 17, 2008, 20:40:09
saol abı sımdıde 5.olcaz da nedemek dıye cevap gelırde nese !
:ahaha
olurmu olur valla
istersen sen kendi kafana göre degistir basligi,yanlis anlasilmaya zemin kalmasin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

akbaba71

matematiksel olarak garantiledik ilk 4 ü gelmez heralde öyle cevap  :D
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

erdinc1926

şampiyon olamadıktan sonra gerisinin ne önemi var ki
bu takım ve yönetimle nereye kadar gidebilirsin
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

keskinli

erdinc sampiyon olamamamiz tabiiki üzücü ama seneye avrupa kupalarinda oynamamiz cok önemli
hem maddi hem manevi acidan

KeePSaKe

Since 1903

erdinc1926

Alıntı yapılan: keskinli - Nisan 17, 2008, 20:48:23
erdinc sampiyon olamamamiz tabiiki üzücü ama seneye avrupa kupalarinda oynamamiz cok önemli
hem maddi hem manevi acidan
ahmet abi sonuna kadar haklısın ama bunlarla nereye kadar gidebilceksin biz beşiktaş'tan utanmıyoruz ama bunların yaptıklarını sonucunda taraftar rezil olmuyor mu?

keskinli

bu iste rezil olmakta var vezir olmakta
hepimiz üzgünüz son yillarda yasadiklarimizdan dolayi ama hayat devam ediyor,artik önümüze bakacagiz
seneyede bu takimi destekleyecegiz öbür seneyede,Allah hepinize uzun ömürler versin,ömrünüzün sonuna kadar bu cileli hayata devam
besiktasli olmak zor istir :)

erdinc1926

beşiktaş'lık denilen şeylerden biride budur.her ne olursa olsun takımı yalnız bırakmayacağız herkes kaldıramaz gerçekten.100.yıl haricinde bir vezirlik göremedim

rudy1903

bu yönetimle bu teknik heyetle hele helede bu futbolcularla intertoto da rezil olursak vallahi bir daha insan içine çıkamayız.billahi çıkamayız.zaten bu kupaya katılırsak makara konusu olucaz diğer takımlara birde orda rezil oldukmu perişan oluruz.

dgkn1903

''Abicim ben o sözü bu sezon için söylemedim ki. Önümüzdeki yıl için söyledim. Alın bakın izleyin kasetleri.. Benim bir tane 'Bu sezon şampiyon olacağız' diye bir sözüm var mı?. Ama önümüzdeki sezon için söz veriyorum. Beşiktaş kesinlikle şampiyon olacak..''

ya soledıgı laflara bak bı insan bu kadarmı yüzsüz olur
yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
yeter ulaN

Cem Goren

acaba ligi daha yukarıda bitireceğiz diyenler o dediklerine kendileri inanıyormu da böyle konuşuyor
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Kralkartal21

Alıntı yapılan: Buz - Nisan 17, 2008, 20:29:02
Alıntı yapılan: kralkartal67 - Nisan 17, 2008, 14:08:55
Ne demek gitmiyoruz ya paşa paşa gideceğiz İnter-Toto'ya

Konuyu okursanız eğer, demek istediğinin Ligi daha üst yerLerde bitirmek oLduğunu anLayacaksınız.

''Beşiktaş kalan 4 maçını kazanacak ve kesinlikle İnter-Toto'ya gitmeyecek. İsteyenle iddiaya girerim. İnter-Toto'ya kimin gideceğini göreceksiniz. Biz daha üst bir kupaya katılacağız.."

Ben gördüğüm şey için bu kadar kesin konuşurum. Yani karşımda kırmızı bir kaLem varsa bunu gözüm kapaLı savunurum
Sen neyine güveniyorsun Sinan Engin? neye dayanarak bukadar eminsin? intertotoya kim gidecekmiş onuda söyLeseydin ya bizde biLseydik...

Bu konuyu açan okusaydı bizde böyle şeyler yazmazdık.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

akbaba71

konuyu açan okumuş zaten Sinan engin inter totoya gitmeyeceğiz demiş başlıkta o şekilde ama sen yazının içeriğini okumayıpda mesaj yazıp üstüne konuyu açan arkadaşa laf atarsan olmaz
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

eRe

Alıntı yapılan: kralkartal67 - Nisan 18, 2008, 20:44:09
Alıntı yapılan: Buz - Nisan 17, 2008, 20:29:02
Alıntı yapılan: kralkartal67 - Nisan 17, 2008, 14:08:55
Ne demek gitmiyoruz ya paşa paşa gideceğiz İnter-Toto'ya

Konuyu okursanız eğer, demek istediğinin Ligi daha üst yerLerde bitirmek oLduğunu anLayacaksınız.

''Beşiktaş kalan 4 maçını kazanacak ve kesinlikle İnter-Toto'ya gitmeyecek. İsteyenle iddiaya girerim. İnter-Toto'ya kimin gideceğini göreceksiniz. Biz daha üst bir kupaya katılacağız.."

Ben gördüğüm şey için bu kadar kesin konuşurum. Yani karşımda kırmızı bir kaLem varsa bunu gözüm kapaLı savunurum
Sen neyine güveniyorsun Sinan Engin? neye dayanarak bukadar eminsin? intertotoya kim gidecekmiş onuda söyLeseydin ya bizde biLseydik...

Bu konuyu açan okusaydı bizde böyle şeyler yazmazdık.

Bırader uslubuna dıkkat et ne demek bu konuyu acan okusaydı okuyupta koyuyorum ben bu haberlerı
sen neye gore yorum yapıyosunda bır de burda artıstlık yapıyorsun
sende oku ona gore yorum yap
ben okudum konunun baslıgı neyse onu yazdım
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi