Ana Menü

Beşiktaş-Beykoz BekoBL

Başlatan CHEm !, Aralık 24, 2006, 18:36:22

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Delirdik

bedava diye birşey söz konusu değiL arkadaşLar.
gidicek oLanLar biLetini aLsın gitsin.

biLet fiyatLarı

Protokol: 20 YTL
VIP: 15 YTL
Tribün: 10 YTL
Pota Arkası: 8 YTL
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

ugur24

ne bedavası yaa..o bir kere avrupa maçında oldu tribünler dolsun diye..her maç bedava olcak hali yok ya..

Protokol: 20 YTL
VIP: 15 YTL
Tribün: 10 YTL
Pota Arkası: 8 YTL

gözzde_bjk

mac cuma saat 8de arkadaslar gıdıceklerın haberı olsun...
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

melankolizm

dayı yapmayın bedava derken onu kastedmedik.. Dolmadığı için genelde bazı abilerimizle bedava girebiliyoruz !!

Brestgerfich

ben burada topic oLduğunu unuttum o yüzden Diğer BranşLara açmıştım,kusura bakmayın..
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Timurlenk

yine dolmaz salon 8 liraya bilet mi olur ya

levent1903

Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

Brestgerfich

maçı izLeyemedim ama iyi kazanmışız yaw :D
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Delirdik

Alıntı yapılan: FaTaL_eRe - Aralık 30, 2006, 00:36:26
Beko Basketbol Ligi'nde Beşiktaş Cola Turka, Beykoz'u 83-68 yendi.
Beşiktaş Cola Turka, hücum organizasyonlarda Erkan ve Thomas ile sonuca giderek 3. dakikada 6-0 üstünlük yakaladı. Pota altında Mutlu ile dengeyi kuran Beykoz, Kenton ve Phill'in skora katkısıyla farkı kaparken, Beşiktaş Cola Turka, ilk periyotu 22-21 önde geçti.

2. periyotta rakibinin alan savunması karşısında sayı bulmakta zorlanan Beşiktaş Cola Turka, Phill'in 3 sayılık basketiyle 14. dakikada 32-27'lik üstünlük yakaladı. Alan savunmasıyla rakibini durdurmaya çalışan siyah-beyazlı takım, Reese'nin yanısıra pota altında Sales ile basketler buldu ve ilk yarıyı 41-37 önde kapadı.

Karşılaşmanın ikinci yarısına hücumda ve savunmada iyi başlayan evsahibi takım, yine Reese ve Sales ile skor üretti. Harvey'in de hücumda devreye girmesiyle farkı açan siyah-beyazlı takım, 29. dakikada farkı 22 sayıya (64-42) çıkarırken, 3. periyotu 67-47 önde geçti.

Beykoz, son periyotta Mutlu ve Phill ile direnmeye çalıştıysa da son bölümde Harvey ile skor üreten Beşiktaş Cola Turka, karşılaşmayı 15 sayı farkla 83-68 kazandı.

Bu arada karşılaşma öncesi Beşiktaş Cola Turka taraftarlarıyla Beykoz taraftarları arasında kavga çıktı. Beykoz taraftarlarını salona getiren otobüsün siyah-beyazlı taraftarların ortasında durması sonrası iki grup arasında kavga yaşandı. Güvenlik güçleri müdahale ederek olayın daha da büyümesini önledi.

Salon: Akatlar
Hakemler: Erşan Kartalxx, Ersan Ergülerxx, Zafer Yılmazxx
Beşiktaş Cola Turka: Reesexxx 25, Erkanx 4, Thomasxx 17, Cevherx 2, Salesxx 15, Erdal 2, Harveyx 6, Barış Güneyx 8, Umutcan 2, Arın, Arda 2, Levent
Beykoz: Phillxx 19, Kentonx 14, Cihad 5, Edmondx 8, Mutlux 11, Esatx 5, Altan, Onur, Pastal, Erman, Zeynel , Erenx 6
1. Periyot: 22-21
Devre: 41-37 (Beşiktaş Cola Turka lehine)
3. Periyot: 67-47

Kaynak: AA
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

ugur24

yine mi kavga çıktı yaa..bu beykoz taraftarında da bi pislik var heralde..bu 2 oldu..ulan beşiktaşla maç yapan adam kesiliyo bee.. >:(

kerem

yeni transfer altı sayı sayı atmış

noumAyberk

Bu sezon derbiler harici en zevk aldıım maçlardan biriydi özellikle yeni transferimiz harveyi bloklarıyla bize çok yardımcı olacağını düşünüyorum
Ayrıca sezon başında tekel maçıydı sanırım NTVdeki spikerler;
Aubryreese beşiktaşa yakışan bir basketçi deil beşiktaş tarafatarı ondan hiç hoşlanmıcak cok kısıtlı bir basketçi gibi laflar ediodu gittikçe yere göğe sığdıramıolar ben 20den aşağıya sayı attının görmedim her hafta kapak oluo onlara ve oyun olaraka dahada genişlio
Tekrar takımımızı tebrik ediyorum başarılarının devamını diliyorum :D