Ana Menü

Adanadaki Kartallar Gereğini Yapacaktır

Başlatan SercanBjk, Nisan 15, 2008, 18:18:15

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BJK_06

adanada olması bir kaç yönden iyi oldu...adananın birinci ligde takımı yok..stad full çeker.zaaten bursalılar nere olsa gidemezlerdi adanaya hiç gidemezler...bence ii oldu

rudy1903

adana ne ya neden hep bizim üzerimizde uyguluyorlar böyle saçma sapan şeyleri.fener e gs ye adanayı verebiliceklermiydi acaba zannetmem.ne olsa bize yeter ya bu kadard dışlanmazki bir takım.yeter ya.hem demirören istifa hemde federasyon

Onur*

duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

adanalıyık_01

sen iste kartalım adanayı başlarına yıkalım...
turgeyler grubu oğlanlara destek verecekmiş.farketmes ama şimşekler bizimle olur.ADANANIN ALLAHI ŞİMŞEKLER GRUBU
SİMSİYAH günlerimizi BEMBEYAZ yap şanlı BEŞİKTAŞ...

+18 !

Bizde Hatay'dan geliriz büyük ihtimalle bu gün derneğe gidecem inş. otobüs kaldırırlar

Cem Goren

bursa başkanı maça girme işi taraftarımız<n kendisine kalmış dedi ama bakalım ne olacak...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

kartalpenchesi

ya adanada maç mı olur? keşke izmirde olsaydı
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

keskinli

adana ve cevre illerdeki besiktaslilar hasret giderecek
taraftar destegine cok ihtiyacimiz var,sizlere güveniyoruz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

akbaba71

Stat kapasitesi 20.000 gayet iyi bence stad muhtemelen full olur
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

BJK_06

arkadaşlar....
adanda olması avantaj inanın buna...stad kesinlikle full olacak..bursalıların gelme olasılıgı sıfırın altında hatta gelemezlerde..bence yerinde karar olmuş

levent1903

nereye alirlarsa alsinlar .. fark etmez .   Besiktaslilar yanliz birakmazlar takimi.
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

hepsiyAh

bneceede Adanada cok beşiktaşlı war ve saglamlar. ben sanmıyorum ki bursa öyle geniş konuştugu kadar icraata döksün işi.

erdibatmaz

şimşekler grubu  bizi desteklerse iyi o zaman bayağı kalabalıklar çevre illerdende çok gelen olur ne de olsa her hafta Beşiktaş maçı yok orda
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

BJK_06

şimşeler grubunun önde gelenleri beşiktaşlıdıdr...büyük bir olasılık kale arkasında şimşek sovu olacak...ama büyük bir destek alonacakdır..antep.mersin konya gibi yakın şehirlerdende taraftarlar gelecek

akbaba71

şimşekler beşiktaşı destekleyecek diye duydum bende 2003 te adanayla oynadığımız maçta da bizi desteklemişlerdi yanlış hatırlamıyorsam
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş