Ana Menü

Beşiktaş Fener'in yıldızlarını kaçırmış

Başlatan CHEm !, Nisan 15, 2008, 11:58:13

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Beşiktaş eski alt yapı sorumlusu Sinan Vardar'dan Beşiktaş yönetimine ağır suçlamalar: "Uğur Boral'ı, Gökhan Gönül'ü, Deniz Barış'ı getirdim almadılar. Nuri Şahin'e 20 bin euro vermediler."

Beşiktaş eski alt yapı sorumlusu Sinan Vardar, maraton.com.tr'ye çarpıcı açıklamalar yaptı. İşte yönetim ile ilgili şok sözler: 'Kıvanç Oktay yönetimdeyken Uğur Boral'ı, Gökhan Gönül'ü, Deniz Barış'ı getirdim almadılar. Nuri Şahin'e 20 bin euro vermediler. Serdar Özkan'ı Antalya'ya, Gökhan Zan'ı Antep'e bedava veriyorlardı engelledim. Kaleci Hakan'ı 250 milyara getirdim istemediler, sonra 2 milyon dolara aldılar. Çatlak bir oyuncu olan Ailton'a 6 milyon euro verdiler. Gordon gibi 2. Lig'de en az 10 tane bulacağınız bir oyuncuyu 4 milyon euro'ya aldılar.
Allah kitap Beşiktaş

eRe

eger denılen oyunculara 2 kurus para verıp alınmadıysa yazık
10 mılyon eurolara oyuncu bakacaklarına 1 mılyonu altyapı ıcın bıraksalar neler olacak neler
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carlito1903

İstediği oyuncuların alınması halinde Beşiktaş'ın Ajax gibi bir takım olacağını iddia eden Vardar, "Serdar Özkan'ı Burak'a karşılık bedava Antalya'ya veriyorlardı. 'İstifa ederim dedim' de kaldı. Gökhan Zan'ı iki kez G.Antep'e veriyorlardı onu da engelledim. Ailton'u araştırsan 6 milyon Euro verip almazsın, kafadan çatlak adam. Ne oldu aldılar da? 100 bin Euro'ya zor sattılar. Bu zararları kim ödeyecek?" diye sordu. 'Del Bosque'yi CEO yapalım' teklifinin de kabul edilmediğini dile getiren Vardar, kulübün üye sayısının mutlaka arttırılması gerektiğini belirterek, "Grupçuluk ancak bu şekilde sona erer. Yoksa aidatları yatıran başkan olur" diye konuştu.

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Kralkartal21

20 bin Dolar vermeyip Nuri'yi almamışlarsa helal olsun...
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

NoPasaran

Bravo yani :)

Gökhan Gönülü nası görmediniz bilmiyorum..

Adam yetenekli kardeşim. Her halinden belli
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Bölünür senin için uykular!

carlito1903

S.Vardar, Demirören yönetimlerinde görev alan en iyi yöneticilerden biriydi, çok doğru konuşmuş...

Nuri'yi, G.Gönül'ü kim beğenmemiş çok merak ediyorum...

eRe

nuriyi begenmemesı ıcın nurının 10 yasında falan olması gerekıyor sanırım cocugu zaten 16-17 yasında tanımayan yoktu
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

keskinli

ah ulan ah
sayin baskan seni nasil destekledim yillarca?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

SercanBjk

Geçmişle hesaplaşma yapmayalım artık geçmişe bakmayalım önümüze bakalım ve Demirörensiz bir yönetim,temiz bir şekilde kimseye avuç açmadan gelen bir yönetimi takımımızın başına getirip önümüze bakalım. Demirören`nin yapmış olduğu hataların en azıdır bu,sadece sportif başarısızlıktır,birde daha önemli Beşiktaşı Beşiktaş yapan değerler var esas onlar gitti onlara yanalım.!

ÖZÜR DİLERİZ TAKIMI ONDAN KORUYAMADIK!

onaT

lambkuzu

herşey milyonları saçarak olmuyor sayın Demirören!!!!!!!!!!!1
Hayatı süsledik izharı ittihatla bugün,
Yolunda gençliğin ulvi değil miydi birleşmek.
Sebatı bayrağımız yaptık, i'tilamız için
Neticesiz ve boş olmaz sebatla hiçbir emek.
Dakikalar bize bir nağbe nişad olsun.
Kulübümüzde müceddet nücumu mevc vursun

erasca

Fener ne zman takımdan kovalamak isterse o zman alırlar bizimkiler...sonra onlarla şampiyonluk bekleriz.Kaderimiz....

machine_ucr

yönetimin hatalarından bazıları sadece.daha söz edilmeyen ne yanlışlar vardır kim bilir.