Ana Menü

'Cebimde 200 YTL var ! Açım !'

Başlatan carlito1903, Nisan 14, 2008, 17:32:33

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Beşiktaş'ın Hırvat savunma oyuncusu Gordon Schildenfeld, bugün bazı yayın organlarında çıkan 'açım' başlıkları haberleri kulübün resmi internet sitesinde yaptığı açıklamayla yalanladı.

Gordon, haberlerde yer alan Beşiktaş Kulübü'nün ödeme yapmaması nedeniyle maddi zorluklar yaşadığı iddiaları asılsız olduğunu belirterek, "Kulübümüz ödemeleri düzenli olarak yapmaktadır. Dolayısıyla benim ve ailemin bir maddi sıkıntı yaşaması söz konusu değildir" ifadelerini kullandı.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carlito1903

Bana göre bu haber doğru yani parasının olmadığı ama kulüp zorla yalanlatmıştır...

Batuhan

Alıntı yapılan: carlito1903 - Nisan 14, 2008, 17:32:33
Beşiktaş'ın devre arasında Hırvatistan'ın Dinamo Zagreb takımından transfer ettiği Gordon Schildenfeld, takıma geldiği günden bu yana bir türlü istenen performansı sergileyemezken, ağır eleştirilere maruz kaldı. Genç oyuncunun Beşiktaş gibi büyük bir kulüpte oynayacak kapasitede olmadığı iddia edilirken, bu transferi gerçekleştiren yönetim de yeni bir yanlış yapmakla suçlandı. Oysa ki sahadaki görüntünün ardında, Gordon Schildenfeld'in yaşadığı sıkıntılar vardı...

'CEBİMDE SADECE 200 YTL VAR'

Türkiye'ye geldiğinden bu yana otelde kalan Gordon için geçtiğimiz haftalarda bir ev kiralandı. Eşini ve 3 aylık kızını İstanbul'a getirmeyi planlayan Gordon, bir an önce evin eşyalarının alınması ve dairenin oturulabilecek hale getirilmesi için ricada bulundu. Ancak evin eşyaları bir türlü alınamadı. Bu nedenle ülkesindeki ailesini getiremeyen ve otelde kalmaya devam eden Gordon, şikayetini bir defa daha menajer Sinan Engin'e iletti. Engin'in girişimleriyle evde hazırlıklar en sonunda başlarken, Gordon'dan evin temizliğinin yapılabilmesi için 50 YTL istendi. Ve işte tam bu esnada Gordon'dan herkesi şok eden bir cevap geldi; "Cebimde sadece 200 YTL var. Ben akşam ne yiyeceğimi bile bilmiyorum. Ülkemdeki bebeğime süt parası dahi gönderemiyorum!"

ENGİN DEVREYE GİRDİ 5 BİN YTL VERİLDİ

Aylardır parasını alamayan Gordon'un durumu karşısında afallayan kulüp yetkilileri durumu Menajer Sinan Engin'e bildirdi. Engin'in yoğun çabaları sonunda genç futbolcunun hesabına 5 bin YTL yatırılırken, daha önce durumdan haberdar olmayan Sinan Engin'in, yaşanan skandal karşısında küplere bindiği öğrenildi.

200 ytl az paramı ?

akşam ne yiyeceğini bilmiyormuş,gel bizim kantine günde 3 tane pitos ye 2 ytlden 6 ytl !

200:6=33,33333333333336

33 gün boyunca günde 3 öğün pitos yerse 200 ytlsi yeter...
ben bile günde 1 tane yiyerek akşam saat 9 a kadar tok kalıyorsam, ve idmana gitmiyorsam,

o adam idmana giderek maksimum günlük harcaması 10 ytl olmalı
buda 20 gün yeter...

kaçınız günde 200 ytl kazanıyorsunuz?
belki 2-3 taneniz abiler...

bu adam ya hiç hesap-kitap bilmiyor yada bizim ailelerimiz çok cimri :D

http://www.frescosandvic.com/resimler%5Curunler%5Cpitoscikartma.jpg

işte bi pitos :D
Koca hestiy aya bedenem ?

Cem Goren

adamın dediklerini gördümde acıdım ya hele çocuğuma süt alamıyorum demesi çok içelr acısı gerçekten
inş. bu haber yalandır da bu kadar küçülmemişdir bu yönetim (daha ne kadar küçülecekse)
altın kapılarımız kan oldu tayfun

SercanBjk

Bu haber yalandır inşallah resmi sitede yalanlama var ama biz artık bizi yönetenlerede güvenmiyoruzki.

aquilas

ağlasam mı gülsem mi bilmiyorum ama allah cezanızı versin yönetim ne diyeyim bu adamı bulup getirmeniz ayrı  bi skandal yaptıklarınız ayrı bi komedi

onaT