Ana Menü

kaptan isyanlardaymıs.....

Başlatan ismailcem, Aralık 24, 2006, 15:07:39

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ismailcem

İbrahim Üzülmez isyanlarda...

'Biz paralarımız ödenmiyor diye hocaya bir şikayette bulunmadık. Beşiktaş'ta kimsenin parası kalmaz. Ancak yabancılara ödenirken, yerliler bakmamalı'.

'Bu tip şeyler yaşanır'
      Beşiktaş'ın başarılı kaptanı İbrahim Üzülmez, yaşanan son gelişmelere isyan etti. Ankara dönüşü ortaya atılan para konusunun futbolcuları rahatsız ettiğini dile getiren Üzülmez, "Şampiyonluğa ulaştığımız 100. yılda bile bir dönem ücretlerimizi alamamıştık. Ancak ülkemizin şartları bu. Anadolu takımlarını bir kenara koyun, dört büyük takımımızın hangisinde bu tür olaylar yaşanmıyor ki... Biz paramızı alamadığımız için mi oynamıyoruz. Takımı sabote mi ediyoruz'' diyerek tepkisini dile getirdi.

'Hoca böyle yaparsa...'
      Tigana'yla para konusunu konuşmadıklarını söyleyen tecrübeli oyuncu, "Biz kendisine gidip, 'Paralarımız ödenmiyor. Yönetimle konuş' demedik. Kendi başına böyle bir şikayette bulunması bizim aklımızı karıştırdı. Böyle akıl almaz saçmalıkları hem de hocamızın söylemiş olması takımı olumsuz yönde etkiledi. Bugüne kadar bir futbolcu, bir teknik direktör çıkıp, 'Benim Beşiktaş'ta param kaldı' diyebilir mi... Olayların saptırılması takıma zarar verir, rakiplerimizi ekmeğine yağ sürer'' dedi.

Gençlere uyarılar...
      Takım içinde bir denge sağlanması gerektiğine de dikkat çeken Kaptan, "Yerliler ile yabancılar arasında bir adalet olması gerekir. Yabancı futbolculara para ödenip, yerliler bakmamalı. Primler dağıtılacaksa herkese dağıtılmalı'' diye konuştu. Gençlere de uyarılarda bulunan deneyimli futbolcu, "Bu formayı giyen genç arkadaşlar Siyah-Beyaz renklerin ağırlığını taşımayı bilmeli. Ben 33 yaşımda milli takıma gidiyor ve her maç banko oynuyorsam gençlerin alması gereken dersler var demektir'' ifadesini kullandı.

ey ibrahim üzülmez adama sormazlarmı ne yaptınızda ne istiyorsunuz diye 3 yıldır bir başarı yok avrupada yokuz ligde işler pamuk ipligine baglı kupa berabere kalırsan eleniyorsun yani daha ne istiyorsunuz demekki taraftar iyi sabrediyor

canmert

iyi konuşmuş kaptan helal olsun
valla

carsi52

Bölünür senin için uykular!

xxdoggyxx

süper süper cok degisti bu ibrahim gercektende bu sene cok farklı gerek futboluyla gerek efendiligiyle herkezin takdirini toplamayı basarmıstır bence bu sene süper bi cıkıs yakaladı
18.03.2007

sedokajmeran

ben bu sene kaptanımızı daha bir baska seviyorum kaptan olduktan sonra kendine olan guveni arttı takımın abisi olmak futboluna yansıyor forza deli
BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

burak_bjk

adam kaptan oldu tabii degisecek
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

BerkAy1903

ii konusmuş habrbiden büyük kaptan
19o3