Ana Menü

Flores: "Beni Beşiktaş istedi"

Başlatan carlito1903, Nisan 14, 2008, 13:26:19

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Son 4 maçta aldığı 3 mağlubiyetle şampiyonluk yarışının uzağında kalan Beşiktaş, gelecek sezonun transfer çalışmalarına hız verirken, 2007'nin sonlarında Valencia'dan kovulan Quique Flores, Beşiktaş'ın kendisine teklif yaptığını açıkladı.

Camacho'nun kovulmasının ardından adı Benfica'nın teknik patronluğu için geçen Flores, İspanya'nın önde gelen gazetelerinden El Mundo Deportivo'ya yaptığı açıklamada, "Benfica'nın yanı sıra beni Beşiktaş ve Olympiakos istedi. Şu anda Benfica'nın teklifini kabul etmem imkansız. Çünkü ben geçici bir hoca değilim ve 6 aylık bir anlaşmanın parçası olamam. Gelecek sezon önemli bir takımı çalıştırmayı düşünüyorum" dedi.

İspanyol teknik adaman menajeri Manuel Garcia Quillon da, Flores'in gelecek sezonun başından itibaren geçerli olan sözleşmeleri görüşmeye hazır olduğunu ve uzun süreli teknik direktörlük için teklif beklediğini söyledi.

Teknik direktörlüğe, Real Madrid'in alt yapısını çalıştırarak başlayan Flores, ardından Getafe'yi ve Valencia'yı çalıştırmış, bu sezonun ilk yarısında çok tartışmalı bir kararla görevden alınmıştı. 

(Ligtv.com.tr)

Brestgerfich

tövbe tövbe... Yıldırım, sen git...Lütfen sen git!
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

[KralKartal]

dogrudur her devre arasinda alistik teknik direktor degisimine
bu devre arasinda sasirdim,
demek ki varmis boyle bir seyler...

yazik ya !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

erdinc1926

Gizli Gerçek Ortaya Çıktı

İspanyol teknik direktör Quique Flores, Beşiktaş'ın kendisine bu sezon ortasında görev teklif ettiğini açıkladı!

Goal.com'da yayınlanan habere göre; Beşiktaş Kulübü, sezon ortasında Ertuğrul Sağlam'dan ayrılmayı düşünmüş. Valencia'nın eski teknik direktörü Quique Flores'le bağlantıya geçen siyah beyazlı yönetim, İspanyol çalıştırıcının ret yanıtı vermesiyle bu değişimden vazgeçmiş.

İspanya'da yayınlanan El Mundo Deportivo gazetesine açıklamada bulunan Flores, geçtiğimiz yılın sonunda Valencia'yla yollarının ayrılmasından bu yana kendisine geçici dönem için teklifler geldiğini söyledi. Ancak bu tip tekliflere açık olmadığını anlatan Flores, "Benfica, Olimpiyakos ve Beşiktaş beni acilen istedi. Ancak ben geçici, 6 aylık hoca değilim" şeklinde konuştu.

Teknik direktörlük kariyerine, Real Madrid'in genç takımını çalıştırarak başlayan Quique Sanchez Flores, 2003-2005 yılları arasında Getafe'nin başında yer almış, 2005'ten 2008'e kadarsa Valencia'nın teknik direktörü olmuştu.

Flores'in bu çok net açıklamasının, siyah beyazlı camiada nasıl yankı bulacağı merakla bekleniyor.
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

onaT

Allah korusun

beyelr bu adam tiganayı alın 2ye çarpın ayrıca tigananın oyuncu bulma yeteneğini çıkarın öyle bir adam

aman ha amannnn haa

NoPasaran

Ya bizim yönetimi Komedi DÜkkanına trasnfer etsinler reyting rekorları kırar

yuh artık  :hayde :hayde
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

SercanBjk

Demirören gitmeden sakın gelme senide yakar.!