Ana Menü

Sabancı Bombası !

Başlatan CHEm !, Nisan 14, 2008, 10:15:24

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Sabancı bombası
Beşiktaş'ta bu sezonun da fiyaskoya dönüşmesiyle gelen başarısızlık, muhalefeti atağa kaldırdı. Kulislerde konuşulan isim, Siyah-Beyazlı camiayı heyecanlandıracak cinsten: Yalçın Sabancı... Beşiktaş kongre üyesi olan Sabancı'nın, başkanlık için kolları sıvadığı öne sürüldü. Listesine sanayi dünyasının önde gelen isimleriyle oluşturmayı planlayan Sabancı'nın 25 milyon Dolar'ı kendi cebinden olmak üzere 100 milyon Dolar'lık bütçe oluşturduğu bildirildi.

Genel Kurul için imza...

Siyah-Beyazlı kulüpte 2010 yılının Mart ayında yapılacak genel kurula kadar beklemek istemeyen Sabancı ve ekibinin özel bir planlama yaptığı da belirtildi. Sabancı'nın adaylığını açıklaması durumunda listedeki isimlerin genel kurulu toplamak için hemen imza toplama çalışmalarına başlayacağı ifade edildi. Yalçın Sabancı'nın, Beşiktaş Başkanlığı'na gelip, kulübü düzlüğe çıkarmak için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağı bildirildi.

Demirören'den, Sağlam'a

Bu arada Yıldırım Demirören'in, dün teknik direktör Ertuğrul Sağlam'la bir görüşme yaptığı ve hesap sorduğu dile getirildi. Başkan'ın, "Yönetimler genel kurullarla değişir. Ancak profesyonellerin mukavelesi önemli değildir. Kalan dört maçınızı kazanın, öyle konuşalım. Daha sonra bir araya gelip, geniş bir durum değerlendirmesi yaparız" dediği bildirildi. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın bu görüşme sonrasında sorumluluğu tamamen üzerine aldığı kaydedildi
Allah kitap Beşiktaş

[KralKartal]

artik biri gelsin..SABANCI ismi bile yeter...

Ki 25 milyon dolar vereceginden eminim, ki artik bu saatten sonra
demiroren gibi verecem deyipte borc vermez veremez..

100 milyon dolarlik butce ile Besiktas duzluge cikar..

Guveniyoruz MUHALEFETIN cikmasini bekliyoruz...
artik cikin, Besiktasin size herzamankinden daha fazla ihtiyaci var
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CHEm !

rahmi koçu istiyoruz :)
şaka bi yana fox ta böyle bir haber çıktı.okadar bir bütçeyle gelecekse herşey düzlüğe çıkar.
muhalefet ayaklan !
Allah kitap Beşiktaş

NoPasaran

Zannetmiyorum malesef :(

Sabancı için güzel bir reklam aracı olabilir. Diyeceksiniz reklama ihtiyacımı var ama 1 kişi 1 kişidir..

Çıkarsınlar Beşiktaşımızı valla ben her alışverişimi bu kapitalist Carrefourdan almazsam ne olayım

Yeterki çıkarın artık şu bataklıktan  :(
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

bir sorum olacakti..Bu Yalcin beyin Sabanci ailesindeki durumu ne?
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Forbes dergisinin yaptığı araştırmaya göre; 2006 yılında Türkiye'deki dolar milyarderlerinin sayısı 26'ya yükseldi. Türkiye zengin sayısıyla, dünyanın en büyük 2'nci ekonomisi olan Japonya'yı geride bıraktı. Forbes'in listesine göre; Japonya bu yıl 24 milyarder çıkardı.

Listeye bu yıl yeni giren 5 Türk; Enka Holding'in patronu Şarık Tara, Ahmet Zorlu'nun ağabeyi Zeki Zorlu'nun oğlu Olgun Zorlu, Sabri Ülker'in oğlu Murat Ülker, Ya-Sa Holding patronu Yalçın Sabancı ve KKTC'den Yakındoğu Üniversitesi'nin sahibi Suat Günsel oldu.

LİSTEDEKİ EN ZENGİN 26 TÜRK

Hüsnü Özyeğin............ 3.5 milyar dolar
Mehmet Karamehmet........ 2.4 milyar dolar
Erol Sabancı............. 2.1 milyar dolar
Şevket Sabancı........... 2.1 milyar dolar
Şarık Tara............... 2.0 milyar dolar
Ahmet Zorlu.............. 1.8 milyar dolar
Aydın Doğan.............. 1.6 milyar dolar
Turgay Ciner............. 1.5 milyar dolar
Semahat Arsel............ 1.4 milyar dolar
Rahmi Koç................ 1.4 milyar dolar
Ferit Şahenk............. 1.4 milyar dolar
Bülent Eczacıbaşı........ 1.2 milyar dolar
Suna Kıraç............... 1.2 milyar dolar
Tuncay Özilhan........... 1.2 milyar dolar
Murat Vargı.............. 1.2 milyar dolar
Olgun Zorlu.............. 1.2 milyar dolar
Yalçın Sabancı........... 1.1 milyar dolar
Filiz Şahenk............. 1.1 milyar dolar
Kamil Yazıcı............. 1.1 milyar dolar
Hasan Çolakoğlu.......... 1.1 milyar dolar
Asım Kibar............... 1.1 milyar dolar
Ömer Sabancı............. 1.0 milyar dolar
Mehmet Sinan Tara........ 1.0 milyar dolar
Murat Ülker.............. 1.0 milyar dolar
Faruk Yalçın............. 1.0 milyar dolar

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carlito1903

Keşke olsa böyle birşey çokta güzel olur...

En azından bi muhalefet olsun kulüpte, Demirören'in yanlışlarına birisi 'dur sen ne yapıyorsun' der...

Ne biçim iş anlamadım adam elini kolunu sallaya sallaya batırıyor kulübü kimse muhalefet etmiyor...

1903bjk

inş gelir kurtarsın birisi şu adamdan bizi hala teknik direktör hala futbolcu arıyo ne yapmaya çalısıyosun sen camia bölünmüş kimse seni istemiyo adam hala futbolcu arıyo
FORZA BEŞİKTAŞ

gözzde_bjk

Tamda muhalefetten umudu kesmişken ilaç gibi geldi bu haber.Kesin adaylık için karar geldikten sonra olağan üstü kongrenin yapılmaması içten bile değil.İnşallah bu haber doğrudur da sonunda Beşiktaş'ım beceriksizlerin elinden kurtulur!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

carsi52

Şu demirören bi gitsinde.
Bölünür senin için uykular!

gürol

eğer haber doğruysa ve sonuçta bu olursa o verilen 100 milyon doları borçları kapatmak için kullanırız ve senelik gelirimiz olan 130 milyon dolar yada ytl tam hatırlamıyorum o parayı stad yapımında kullanmamız gerek.çünkü 100 milyon dolara futbolcu alırsak olmaz bence yani stad yıkılacaksa misal veriyorum ronaldinhoyu alıp stad yıkımından sonra kasımpaşa stadında oynatmak olmaz.
eziklerden örnek vermek istemiyordum ama kaçakçının yaptığı gibi yapmamız lazım gerçekçi olalım bu işler hemen olmaz kaçakçının yaptığı gibi önce temellleri sağlam tutmam lazım sonra gordon yada higuen i değil ronaldinhoyu eto'o yu düşünürüz transfer etmek için.ben çok bekledim biraz daha sabrederim yani yeni yönetim gelir gelmez hemen şu futbolcuyu alsın yok bunu getirtsin demem.önce gelirleri arttıracaksın ve paranın kullanımını bileceksin.yeter ki futbolcular ruhuyla oynasın beşiktaşlı gibi oynasın başımızı öne eğmesin yenilse de farketmez.ben yeniden yapılanmayı beklerim.
gerçekçi olun yeniden yapılanmaya ihtiyacımız var değilse trabzon gibi olacaz büyüklükten çıkartacak bu tarz futbolculara medet ummalar felan.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

gürol

biraz önce ligtv de futbol gündemi programınında dinledim ömer güvenç söyledi ve ömer güvenç yalan haber vermez ve belgeyle konuşur hep.ve bu haber doğruymuş ve en kısa zamanda açıklama gelecekmiş.
hatta yeni yapılacak yönetimde hüsnü güreli ve unuttuğum 5-6 önemli isim daha olacakmış.
ömer güvenç bu yönetimde görev alacak kişilerden birinden izin almış bunu tv de açıklayabilirmiyim yani sözlerinizin arkasındamısınız demiş ve evet yanıtını da almış.

keskinli

kendi agzindan duymadikca inanmam
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

gürol

Alıntı yapılan: keskinli - Nisan 14, 2008, 18:59:32
kendi agzindan duymadikca inanmam
vallaha ben ömer güvenç e inanırım

Adriano

Tuncay Özilhan'ı isterim başkanlığa. Takımın resmi enerji içeceği EFES :D
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..