Ana Menü

Serbest Bölge.. -Ulusal Geyik Topic'i...

Başlatan AsA, Kasım 18, 2006, 19:10:27

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ugur24

baksana bana o zaman..uğur ılgın..nüfusa kayıtlı olduğum yer erzincan-kemah..bak bakalım yoklamam gelmişmi?? :)

canmert

bende geri geldim ama sadece 1 saatliğine :(

Brestgerfich

Alıntı yapılan: ugur24 - Ocak 05, 2007, 15:32:40
baksana bana o zaman..uğur ılgın..nüfusa kayıtlı olduğum yer erzincan-kemah..bak bakalım yoklamam gelmişmi?? :)

Sen yazıları daktilodan mı yazıon ? sen bak :d ben hangi site onu bile bilmiyorum :)
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

ugur24

ya ben yanlış anlamışım yaa..neyse boşver.. :) aklımı askerlikle bozdum..yakında bende gidecem allahın izniyle..

canmert

Brestgerfich

:) Onu dövmekten askerliği yakar :D

canmert

valla yaksın ben yaparım askerlik yeter ki o tümoşu dövsünler
olmazsa benle gelsin tümoş gösterem gününü

Brestgerfich

:) ya kafe'de iş yok diyodum.ilkokul çocuğu geLdi..internetten ödev çıkarttırcekmiş...Allahım ya! ne aradığını bile bilmio nerdeyse,12 sayfa çıktı hazırladım canım çıktı valla.

zaten akşam oLdu.

canmert

yazık valla sana ama internet beleş o güzel
paramın yarısını internete harcıyom zengin oldu dayı internet cafe zinciri kurdu beee

Brestgerfich

:) bu kafede pek fazla değil harcamam ama başka bi kafeye gidiyoduk,adam zengin olup kapattı :)

ama şimdi 4 tek sigaram gitti. çocuk yüzünden sigaralar boşa gitti.tam 4. sigarayı yaktım,bi bayan geldi,kpss sonuçlarını çıkarttırcekmiş,karşısında içmem ayıb olur diye masanın altına koydum sigarayı,tamamen kül oLmuş :) kafe sahibinden bu akşam bi paket sigara isticem :)

canmert

Brestgerfich

neyse rahaça bi sigara içem ben :) yazı yazma bile vakit harcayamam...sürekli nikotin almam lazım...Hadi kendinize iyi  bakın,bye :)

canmert

canmert

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi