Ana Menü

Serbest Bölge.. -Ulusal Geyik Topic'i...

Başlatan AsA, Kasım 18, 2006, 19:10:27

0 Üyeler ve 26 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Lord Of The Mumy

BuRs@ MeRkEzDe OtUrMuŞ MiLlEtE TeRs B@kMıŞ Y@k@sIz GöMlEğE Kr@v@t T@KmIş EsR@Rı BiLe TeRsTeN Y@K@n BiR @şIk GöRüRsEn BiK Ki Q BeNiM

Bizim Özümüz Türklük Bizden OLmayan İnsanları Seveceğinize Onların Önününe Geçireceğine Türklüğünden Bir Şüpe Et İlk Önce Kendini Yarğıla Vatanına Sahip

SATUKBLADE

Alıntı yapılan: CHEm - Kasım 28, 2006, 18:44:55
bak bak bak en sağda da serkanla konuşuo :o
ben demedimmi sana onla muhabbeti kescen aramızı açtı o die heee
(kızma smileyi yokmu yaw)

serkanla konuşma amacım artık peşimi bırak ben chem'i seviyorum die söledim benden sana yar olmaz dedim ama gene yaranamadık :S serkana sorabilirsin

ayrıca ben nehire bişey diyormuyum yaw o sanatçı biz normal bi forum üyesiyiz :(

gene yıkıldım

Lord Of The Mumy

paraaammmm parrrcaaaaa  yıkıııııllaaaannnn aaaşşşşşkkkkların ardından :D muhaaa
BuRs@ MeRkEzDe OtUrMuŞ MiLlEtE TeRs B@kMıŞ Y@k@sIz GöMlEğE Kr@v@t T@KmIş EsR@Rı BiLe TeRsTeN Y@K@n BiR @şIk GöRüRsEn BiK Ki Q BeNiM

Bizim Özümüz Türklük Bizden OLmayan İnsanları Seveceğinize Onların Önününe Geçireceğine Türklüğünden Bir Şüpe Et İlk Önce Kendini Yarğıla Vatanına Sahip

CHEm !

admin abilerim sizlerden 1 adet kızma smileyi istiorum
Allah kitap Beşiktaş

Lord Of The Mumy

boş vire chem boş virrrr yawruumm olsa ne olacak olmasa ne oalcak adminleri yorma

SATUKBLADE

chem ben çok normal açıklamamı yaptım

şimdi sende resmi açıklada bilelim

konuyu değiştirme :D

CHEm !

mumy istanbula gelicek nsl olsa
senin pabucun dama atıldı bile yawrum
o pozları gördükten sonra
Allah kitap Beşiktaş

SATUKBLADE

konuyu değiştirme resmi açıkla

mumyden bişey olmaz ondan fazla kafama takmıyorum körler sağırlar birbirini ağırlar :D

Delirdik

| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

Delirdik

harbiden hea okkalı geçiriyo enseye :D
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

CHEm !

benim msnde var isteyene ne anlama geldiğini açıklarım (:
Allah kitap Beşiktaş

Lord Of The Mumy

Alıntı yapılan: CHEm - Kasım 28, 2006, 18:54:20
mumy istanbula gelicek nsl olsa
senin pabucun dama atıldı bile yawrum
o pozları gördükten sonra

hangi pozları chem bikini ile çekindiğimi yoksa rujlu resimi oğlum kşm yayınladı ne zaman yayınladı :@
valla rezil oldum aboooo ben bir daha bu siteye giremem

CHEm !

sana demedim
serkanla satukun pasta yeme pozları
Allah kitap Beşiktaş

Lord Of The Mumy

iy iyy chem sevinmdim yüreğime su serpttin kardeşim :D