Ana Menü

Serbest Bölge.. -Ulusal Geyik Topic'i...

Başlatan AsA, Kasım 18, 2006, 19:10:27

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

unicorn

Hastayım yaa bi de gittik maça bugun öldüm iyice Rize macı korkutuyo beni mutlaka gelmem lazım...
İyi geceler kardeşim Allah rahatlık wersin...
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

naturelkartal

En Güzel AŞKlar İmkansız Geliyorsa İnsana,İmkansız Oldugu İçin Deliler Gibi Aşıgım Sana KARTALIM

BjKcArsi54

gecmis olsun herkes hasta olmaya basladı ilk olanlardan benim galiba ya :D ben atlattım sükür ;)

BjKcArsi54

millet bende kacar iyi geceler herkese

BerkAy1903

slm herkeze günaldın dana doğrusu nasılsınız
19o3

Non Mollare Mai

a.selam kardeş qünaydın saoLasın iyiyiz. Sen nasıLsın ?
edit

BerkAy1903

ilik valla nolsun sabah kalkar kalkmaz pc:D
19o3

Non Mollare Mai

ehehe aynen :) Şimdi Ligtv'de iddaa başLıcak onu seyretcem bu hafta tutturmamız Lazım.
edit

ugur24

anıl olum şu tahminci abi varya onu izlemem lazım yaa..tv8in internette yayını varmı biliyonmu bulamıyorum..iş yerindeyim..

Non Mollare Mai

BiLmiom walla ama ben onun söyLedikLeri maçLarı not aLcam. Sorarsın bana ben söyLerim sana.
edit

ugur24

tamam not al..ben şimdi çalışıyorum zaten iddaaya dün bana havadan 100 lira geldi akşam..feci kuponlar yapıcam...

BerkAy1903

Alıntı yapılan: Smyrnian Jose - Aralık 16, 2006, 10:10:49
ehehe aynen :) Şimdi Ligtv'de iddaa başLıcak onu seyretcem bu hafta tutturmamız Lazım.

bende lig tv yok:(
19o3

Non Mollare Mai

Tamam uğur saat 13.30 da veya 12.30 da başLıcaktı bakcam işte tv8'e.

Carsi_cakali Ligtv o kadar ii deiL zaten. Sen Tv8'deki Bay tahmin abimizi seyret futboLdan çakmıosan biLe tutturursun. Adam en fazLa 2-3 maç yanLış yapıyo :)
edit

ugur24

eğer 13.30 da başlıyosa o saatte büyük ihtimal evde oluyorum..ama 12.30 daysa senden haber alırım..

BerkAy1903

19o3