Ana Menü

Serbest Bölge.. -Ulusal Geyik Topic'i...

Başlatan AsA, Kasım 18, 2006, 19:10:27

0 Üyeler ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

naturelkartal

nopasaran benim avatar neden gözükmüyor.bir bilgin varmı?
En Güzel AŞKlar İmkansız Geliyorsa İnsana,İmkansız Oldugu İçin Deliler Gibi Aşıgım Sana KARTALIM

naturelkartal

En Güzel AŞKlar İmkansız Geliyorsa İnsana,İmkansız Oldugu İçin Deliler Gibi Aşıgım Sana KARTALIM

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

naturelkartal

naturelkartal

nopasaran yine bir sorun mu oldu?cevap gelmedi yine senden

NoPasaran

ehehe..Yok yok..Başka arkadaşta sorun vardı ona baktım..

Linkte sorun vardı senin :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

naturelkartal

hımmm.
samsunlu oldugunu söylüyorsun.samsunun nerresinden?

NoPasaran

Samsun Ladikliyim ama bilmem oraları :)

Havza ve merkezi ii bilitim ayrıca tabi Amasya sen nerelisin
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

naturelkartal

Bende Samsun Havzalıyım ama dogup büyüme Gebze.Merak ettim sadece.Aklından toprak ayagına yatıyor geçmesin :)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

naturelkartal

Samsunlu oldugum konusunda ciddiyim.Toprakçılık konusunda da sadece şaka tabi.
Bunları boş verde sende galiba uyuyamadım bu akşamki olaydan sonra.

NoPasaran

Sorma yaa canım sıkkın hersene aynı şey..Moral sıfır yatam ama 5 dk içinde :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

naturelkartal

maçı radyodan dinlemek zorunda kaldım.İnan sinirimden masayı kırdım.Tabi masa plastik olanlarından.destek destek te abicim bizede yazık be.sevinmek için sevmedik birazda muhalif birisiyiz ondan sevdik ama bizimde sevinmeye hakkımız yok mu

NoPasaran

:( Valla herşey sene başından belli idi ama görmedik yaa :(((

YAPACAK BİŞEYMİZ YOK SADECE DIŞARDAN SEYREDEBİLİRİZ..

Her seneki gbii sadece senee inş diyeceğiz..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

naturelkartal

Belli olmasına belliydi ama ne biliyim çok iddalı konuştular.Ne kadar da gerçekçi olsa insan konu Beşiktaş olunca duygusallaşıyor.En azından bu gruptan çıkarız demiştik.
Benimde cigara bitti.cigarasız bu moralle fazla bende uyanık kalamam