Ana Menü

Serbest Bölge.. -Ulusal Geyik Topic'i...

Başlatan AsA, Kasım 18, 2006, 19:10:27

0 Üyeler ve 76 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dishi_eagle

ugur24

a.selam hüsnüye..bugün siteye pek rağbet olmadı..niye az kişi var..

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ugur24

selam abi az önce yazı tipini küçültmüştün çok güzel olmuştu neden büyüdü yine yaa??

NoPasaran

Küçük yaparız küçük derler büyütürüz büyük derler ..Küçük yazı okunmakta zorluyor bizleri
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Bundan daha küçüğünüz yapamayız :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Lord Of The Mumy

bak yine kurcalamaya başladı forumu töbe töbe :D
BuRs@ MeRkEzDe OtUrMuŞ MiLlEtE TeRs B@kMıŞ Y@k@sIz GöMlEğE Kr@v@t T@KmIş EsR@Rı BiLe TeRsTeN Y@K@n BiR @şIk GöRüRsEn BiK Ki Q BeNiM

Bizim Özümüz Türklük Bizden OLmayan İnsanları Seveceğinize Onların Önününe Geçireceğine Türklüğünden Bir Şüpe Et İlk Önce Kendini Yarğıla Vatanına Sahip

ugur24

yazı tipinin forum ayarı yokmu profilde???

Lord Of The Mumy

yok uğur sadce sitenin yazılımında ayarları değiştirebiliyorsun
BuRs@ MeRkEzDe OtUrMuŞ MiLlEtE TeRs B@kMıŞ Y@k@sIz GöMlEğE Kr@v@t T@KmIş EsR@Rı BiLe TeRsTeN Y@K@n BiR @şIk GöRüRsEn BiK Ki Q BeNiM

Bizim Özümüz Türklük Bizden OLmayan İnsanları Seveceğinize Onların Önününe Geçireceğine Türklüğünden Bir Şüpe Et İlk Önce Kendini Yarğıla Vatanına Sahip

NoPasaran

Uğurcum yazı tipi normal neresi büyük geldi anlamadım..

Standart forum ayarları 

Alıntı yapılan: Lord Of The Mumy - Aralık 13, 2006, 14:33:57

ehehe dayanamıyorum :) dün yine gitti getirdik geri :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Lord Of The Mumy

Alıntı yapılan: NoPasaran - Aralık 13, 2006, 14:39:42
Uğurcum yazı tipi normal neresi büyük geldi anlamadım..

Standart forum ayarları 

Alıntı yapılan: Lord Of The Mumy - Aralık 13, 2006, 14:33:57

ehehe dayanamıyorum :) dün yine gitti getirdik geri :)

zaten bu forumun başına birşey gelirse tek suçl sensin seni bilir seni söylerim :D

NoPasaran

ehehe :)

Olm  yedek alıyoruz sürekli olarak..En fazla 1 gün geriye gideriz başkada bişi olmaz .:)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Lord Of The Mumy

Alıntı yapılan: NoPasaran - Aralık 13, 2006, 14:47:35
ehehe :)

Olm  yedek alıyoruz sürekli olarak..En fazla 1 gün geriye gideriz başkada bişi olmaz .:)

bir gün geri gitmek demek nedemek biliyormusun ? sen volkan admin bey :D kaç kişi bir gün geride kalacak zaten 50 yıl gerideyiz ülke olarak 50 yıl bir gün mü geri kalacağız bide

CHEm !

ben geldim
4 gündür yoktum valla sabah 8 akşam 7 dersanedeyim
felaket çalışıom he :)
Allah kitap Beşiktaş

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net