Ana Menü

Serbest Bölge.. -Ulusal Geyik Topic'i...

Başlatan AsA, Kasım 18, 2006, 19:10:27

0 Üyeler ve 21 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Alıntı yapılan: IL Capitano - Nisan 10, 2021, 22:57:02
Alıntı yapılan: Banucan - Nisan 06, 2021, 23:28:26
Bu kadar pozitif girmişken haftaya testiminde pozitif çıktığını duyurur herkese sağlıklı haftalar dilerim 🙏

Gecmis olsun BanuCan.

Cem abi İsveç'te kanda pıhtılaşa yaptığından dolayı AstraZeneca aşıları durduruldu haberleri vardı. Son durum nedir?
Since 1903

eRe

Kız arkadaşımın annesinin pozitif çıktı. Temaslı olduğu için kız arkadaşımda karantinaya alındı. Aynı evde yaşıyoruz. Bildirdik aynı evde olduğumuzu ama ne gelen oldu ne de hes kodumda değişiklik oldu. Onun telefona bakarak karantina süreme bakıyorum :) Ama aynı evde yaşayan birisinin riskli birisinin risksiz yazması kadar komik bir durum yok. Bu ülkede neden bu virüsün bitmeyeceğini daha net gördüm yaşayarak :)

2 defa aradık bu arada gelecek misiniz evde 4 kişiyiz 2 kişi karantinada diğer iki kişi için müdahale etmediniz diye geleceğiz dediler 2 gün boyunca. Artık aramıyoruz :) ayrıca ilaç falanda getirmediler testte yapmadılar. Diyeceklerim bu kadar
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Banucan

Çok iyiyim çok şükür ilk günden beri çok iyi geçirdik Süleyman biraz daha zorlandı ama o da ayakta geçirdi
Allah kimseyi hasta etmesin ama en kötü geçiren benim gibi geçirsin ben hep ayaktaydım nadir ateşim 37.5 a yükseldi en fazla o da onda da ayaktaydım
Yemeği herşeyi hatta ev süpürme silme gibi genel işleride yapabilirim çok şükür🙏
FEDA

Banucan

Alıntı yapılan: eRe - Nisan 11, 2021, 10:26:32
Kız arkadaşımın annesinin pozitif çıktı. Temaslı olduğu için kız arkadaşımda karantinaya alındı. Aynı evde yaşıyoruz. Bildirdik aynı evde olduğumuzu ama ne gelen oldu ne de hes kodumda değişiklik oldu. Onun telefona bakarak karantina süreme bakıyorum :) Ama aynı evde yaşayan birisinin riskli birisinin risksiz yazması kadar komik bir durum yok. Bu ülkede neden bu virüsün bitmeyeceğini daha net gördüm yaşayarak :)

2 defa aradık bu arada gelecek misiniz evde 4 kişiyiz 2 kişi karantinada diğer iki kişi için müdahale etmediniz diye geleceğiz dediler 2 gün boyunca. Artık aramıyoruz :) ayrıca ilaç falanda getirmediler testte yapmadılar. Diyeceklerim bu kadar

Asistanımı bildirdim temaslı diye kızdan test alsınlar diye test alınmadı ama evden çıkmaması şeklinde karantinaya alındı HES kodu saçma sapan işler ki kız kendi imkanlarıyla iki kere test yaptırdı ikiside negatif ama hala karantinada🤷
FEDA

Banucan

Bu arada herkese teşekkür ederim
Evet su çok önemli dediler ben normalde 3 litre su içen biri olduğum için beni zorlamadı bu durum ki eşim pozitif olmasaydı teste gitmezdim bu 6 gün boyunca🤷
FEDA

IL Capitano

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Nisan 11, 2021, 00:12:49
Alıntı yapılan: IL Capitano - Nisan 10, 2021, 22:57:02
Alıntı yapılan: Banucan - Nisan 06, 2021, 23:28:26
Bu kadar pozitif girmişken haftaya testiminde pozitif çıktığını duyurur herkese sağlıklı haftalar dilerim 🙏

Gecmis olsun BanuCan.

Cem abi İsveç'te kanda pıhtılaşa yaptığından dolayı AstraZeneca aşıları durduruldu haberleri vardı. Son durum nedir?

Bu Norvecte ki kandaki pihtilasma olaylarindan sonra ilk etapta 65 yas uzerine durdular, sonra tamamen durdu ama 25 marttan son sadece 65 yas uzerine veriliyor. Önce niye 65 uzerine yok sonra niye sadece onlara. Kimse duzgun cevap veremiyor.
Ama AstraZenecanin ilacinda bi sakatlik oldugu kesin.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Ersin Develi

Toplu twit sil diye bişe varmış. Oluyor mu diye denedim 10.000 twitten 3 bin sildi, geri kalan twitler profilde görünmüyor ama sayı olarak var. Düzelir mi bu durum ya da nasıl düzeltebilirim?

NoPasaran

Hiç bilmiyorum
ben bir programla silmiştim 1 gün gözlatına alınınca :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Çok saçma bişe oldu kalan twitleri göremiyorum, silmek içinde ilgili bi kelime aramak zorundayım.

IL Capitano

Yine yapamadik  :(  foruma gunde 1 dakika zaman ayiramadik maalesef.

Eger yine kapanirsa, adminler bizim gazimiza gelip yine acmayin.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

KeePSaKe

Valla ben elimden geleni yapmaya çalıştım ama kimse yazmayınca bir anlamı kalmıyor.
Since 1903

Guti ORÇ.

sanırım günümüz dünyasında forum çok yavaş bir iletişim şekli kalıyor artık. herkes biraz çabaladı ama bir yerden sonra değişen alışkanlıklar engel oluyor. (bunu tartışıp forumu uzatabiliriz tabi :D )

KeePSaKe

Tek yazınca kendimi deli gibi hissediyorum  ;D
Since 1903

Banucan

Hepimizin sorumlulukları arttı bu da etken bence
FEDA

NoPasaran

Hızlı akışlar
Milyonlara hitap etmeler
derken kolay değil

Birde forum düzenleri eski sistemler buda gerçek

Ama bilgiye ulaşmada felan çok hepsinden halen iyi ama dediğim gibi 2021 model sistemde bu düzen zorr
Aşk bu Aşk !

volkanca.net