Ana Menü

Serbest Bölge.. -Ulusal Geyik Topic'i...

Başlatan AsA, Kasım 18, 2006, 19:10:27

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Benmi gidiyim bu saatten sonra dershaneye yeeaaa.

*saat 17:25
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Banucan

Cemoli sana espiri yapmayı yasaklıyorum :ahaha :ahaha :ahaha
nasıl espiri yahu onlar ;D
FEDA

ERHUN

Alıntı yapılan: Cem Goren - Ağustos 16, 2011, 06:23:43
Ahali şu son 2 3 gündür gözlerimde acayip bir yorulma var hissediyorum bunu yani. Böyle kitap okurken bilgisayar başındayken falan bulanıklaşıyor gözler bi sulanıyor. Şu dinlendirici dedikleri gözlükler nasıldır işe yarıyormu gerçekten varmı bir bilgisi olan

Normalde bir sıkıntı yoksa sadece yazı okurken veya bilgisayarda gözlerin yoruluyorsa hipermetrop olabilirsin. Küçükken gözlük takmaya başlamıştım sürekli, son 1-2 yıldır sadece pc başında, kitap okurken falan takıyorum büyük ihtimal sana da öyle bir gözlük verirler. Bir göz doktoruna git istersen. Eğer gözün bozuksa erteledikçe ilerler.

Cem Goren

Alıntı yapılan: ERHUN - Ağustos 16, 2011, 17:41:32
Alıntı yapılan: Cem Goren - Ağustos 16, 2011, 06:23:43
Ahali şu son 2 3 gündür gözlerimde acayip bir yorulma var hissediyorum bunu yani. Böyle kitap okurken bilgisayar başındayken falan bulanıklaşıyor gözler bi sulanıyor. Şu dinlendirici dedikleri gözlükler nasıldır işe yarıyormu gerçekten varmı bir bilgisi olan

Normalde bir sıkıntı yoksa sadece yazı okurken veya bilgisayarda gözlerin yoruluyorsa hipermetrop olabilirsin. Küçükken gözlük takmaya başlamıştım sürekli, son 1-2 yıldır sadece pc başında, kitap okurken falan takıyorum büyük ihtimal sana da öyle bir gözlük verirler. Bir göz doktoruna git istersen. Eğer gözün bozuksa erteledikçe ilerler.
Aynen bir sıkıntı yok gibi ama kitap okurken bilgisayar başındayken falan baya sıkıntı oluyor sulanıyor falan. Bir ara gitmek lazım galiba doktora. Eyvallah bu arada.

Banucan beni izlemeye devam edin 8)

Simurg

doktora git cem g işi bedavaya getirmeye çalışma ;D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

Daktır'ında bedavasını bulurum ben raad olun :D

Simurg

ben rahatım sen ayık ol bedava fırsatları kaçırma bonus cem  8)   ;;D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

Başladı dersane Andaç :)

Ya felsefede 2 ders boyunca sıkılmadım ama coğrafyada kendi kendime ilk 11'leri yazdım durdum. :D

Ben test çözmeye devam edeyim,yarın coğrafyada görüşmek üzere. :)
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

BJK_Kübra

cem bence hiç bi sorun yoktur çok uyumaktandır o ;D
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Cem Goren

Uyuyan biziz biz hariç herkes bizim uyumamıza taktı kafayı ya ;;D

Banucan

uyu Cem uyu yarın gece sabahlıyorum ben sahura kadar senden başka biri var mı sabahlayan :D Andaç vardı bide sanırım :D
FEDA

Cem Goren

Ben burdayım bana her yer trabzon ama yarın 12de el clasico var ya :D neyse hallederiz sorun yok 2 laf ederiz :ok

Banucan

FEDA

Banucan

maç 12 de deil mi saat 2 de biter 2 den 4 e iki saat var ayrıca maç kritiği yaparız ;D
FEDA

Cem Goren