Ana Menü

Serbest Bölge.. -Ulusal Geyik Topic'i...

Başlatan AsA, Kasım 18, 2006, 19:10:27

0 Üyeler ve 27 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

boss

Valla biz 45 dk kala geldik :( Tribündede sol taraftaydık alen abının oldugu taraf dııl diger taraf  kavga eden bi tayfa vardı hatta orda o bızdık belki boyle hatırlarsın :D ;D :D

hrby

hatta bi ankaragüçlü geldi o tarafa olay çıktı...tamam kale arkasına sol girişte hemen
"Her Zaman Her Yerde Seninle Birlikte Ölüm Gelsin İsterseee
Gözlerde Bir Damla Yaş Kalbimizde Bir Aşk Sensin Beşiktaşş"..

boss

Yav o kendını kanıtlamak ıcın gelmıs galiba oraya bizde kanıtladık onu gonderdık :D ;D  Siz ne taraftaydınız ??? heralde alen abinin oldugu taraftaydınız bakındım o kadar goremedımde ;)

husoeagle

biz alen abinin olduğu taraftaydık ya dediğin olayı biliyorum

husoeagle

biz cemi aradık geldinmi diye senin telefon kapalıymış

Nazli_

boss

Alla alla acıktı bı ara cekmıyodu o zaman olblr ;) güzel deplasmandı ama bıde yenseydık hic yoktan bugun kafamız rahat olurdu :) Bide antep konya g.birligi macları var onlara gelicekmisiniz siz ?

husoeagle

valla gençlerbirliği hafta içi sanırım ona gelemeyiz
antep ve konya için kesin birşey söyleyemem ama konyaya çok büyük ihtimal gelmeye çalışacağız

kartalizma38

_-_-_kartalizma_-_-_5iktaş
TÜRKSEN ÖĞÜN DEĞİLSEN İTAAT ET!!!

boss

:( ulan berabere kalsalardı ne guzel olrdu :( Valla bende anteple g.birligine gitmem heralde ama konyayı 4 gozle bekliyorum gecen sene 100 kisilerdi biz 3 kisiydik dalmıslardı serefsızler emanetler cıkınca kacmıslardı bıde polisten dayak yemistik üstüne...SIrf emniyetle kapısmak ıcın gıdıcem o maca :D taraftarlar 2. plan da :D ;D

husoeagle

:D
bakalım orda görüşürüz belki
burda görüşmeyi çok istedik ama olmadı

boss

Evet ya ben hic beyenemedım bu deplasmanı stat da akustik olarak güzel ama giris eziyeti falan cok kotu...İnşallah konyada gorusruz ;)

Nazli_

Euhehueh o maça tüm sülalem gidiyo :P

Uff acaip aciktim yaaa,ne yesem ???

yuNuS1903

boss

Boş kafa mezara boş kafa mezara!!! :sigara

Rıza sen benı en uzun online olan suresınde gecmıssın 12 saat fark atmıssın ama gecıcem senı ıns :D ;D