Ana Menü

Serbest Bölge.. -Ulusal Geyik Topic'i...

Başlatan AsA, Kasım 18, 2006, 19:10:27

0 Üyeler ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

boss

Aman kayseriye almasınlar 15-16 saat yol gıdemem vallahi ankara guzel her yerın ortasında :S ;D :D

dishi_eagle

Kazasız belasız gidip gelin inşallah

Lord Of The Mumy

chem nanesi geliyormu ?? gazozcu yoksam yine kolpalık yapacakmı ?? chm emanetini gel ankara vereyim yoksa ist.la gelirkenden getirmiyeceğim

gökhan koruma şu chemi yaw kitleme :'( kafa bulam iki kolpa ile :D :D
BuRs@ MeRkEzDe OtUrMuŞ MiLlEtE TeRs B@kMıŞ Y@k@sIz GöMlEğE Kr@v@t T@KmIş EsR@Rı BiLe TeRsTeN Y@K@n BiR @şIk GöRüRsEn BiK Ki Q BeNiM

Bizim Özümüz Türklük Bizden OLmayan İnsanları Seveceğinize Onların Önününe Geçireceğine Türklüğünden Bir Şüpe Et İlk Önce Kendini Yarğıla Vatanına Sahip

Lord Of The Mumy

bizim otobüs yolculuğu zevkli olacak ya bizi otobüsten aşağı atarlar ya biz onları iki secenek var yanımda doymak bilmeyen 4 tane adamla yolcuuk edecem :D:DD:
BuRs@ MeRkEzDe OtUrMuŞ MiLlEtE TeRs B@kMıŞ Y@k@sIz GöMlEğE Kr@v@t T@KmIş EsR@Rı BiLe TeRsTeN Y@K@n BiR @şIk GöRüRsEn BiK Ki Q BeNiM

Bizim Özümüz Türklük Bizden OLmayan İnsanları Seveceğinize Onların Önününe Geçireceğine Türklüğünden Bir Şüpe Et İlk Önce Kendini Yarğıla Vatanına Sahip

Nazli_

Lord Of The Mumy

Alıntı yapılan: hasaNazli - Aralık 01, 2006, 12:41:19
Muhahuauh kitlemislermi  :D

nazlı sorma bu chem her zaman pacayı kurtarıyor bende msnnede satuğa yaklaşıyor ordan birşey dedittirmiyor burdada sağ olsun mod. admin arkadaşlar tutuyor :D ben bu gencin kolpa olduğunu içesiner yazamıyacağım gözümde açık gidecek :D

boss

Valla gelir inş bana cumartesi olursa gelirim demisti bakalım kısa mesafe zaten makara olr :D ;D

Nazli_

yuNuS1903

selam millte

allahım hele şükür bitti okul

Timurlenk

CHEm !

daha belli deil bakalım beklioruz:):):)
Allah kitap Beşiktaş

yuNuS1903

Nazli_

yuNuS1903